Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent
Awatar użytkownika

Zajebiście :) takie informacje z rana mnie bardzo cieszą :polacmu:

https://www.telko.in/lokalni-isp-pokazuja-sile-w-ose

Szkoda że nie pomyśleliśmy o tym wspólnie wcześniej i nie zrobiliśmy jakiejś spółki lub konsorcjum która łyknęła by to POPC na dane województwa - wtedy duzi już by nic nie mieli do gadania :)

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

lukasz88 pisze:
Zajebiście :) takie informacje z rana mnie bardzo cieszą :polacmu:

https://www.telko.in/lokalni-isp-pokazuja-sile-w-ose

Szkoda że nie pomyśleliśmy o tym wspólnie wcześniej i nie zrobiliśmy jakiejś spółki lub konsorcjum która łyknęła by to POPC na dane województwa - wtedy duzi już by nic nie mieli do gadania :)

niestety nie jest tak różowo - jak jesteś na ispforum to popatrz na wątek na ten temat w zakresie dostępu do wezłów PWR

Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

umowa odstrasza :)

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Panowie dlaczego w panelu OSEP od epixa nie można znaleźć szkół które mam podłączone, zadeklarowane w konsultacjach i od paru lat mają 100mb++ a nagle widzę że 3 moje szkoły że trafiły do OSEP i są w trakcie podłączania. umowy podpisane. o co tu chodzi ? w żadnym OSEP 1234 nie mogłem ich znaleźć w panelu epixa

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

krzysztof24 pisze:
Panowie dlaczego w panelu OSEP od epixa nie można znaleźć szkół które mam podłączone, zadeklarowane w konsultacjach i od paru lat mają 100mb++ a nagle widzę że 3 moje szkoły że trafiły do OSEP i są w trakcie podłączania. umowy podpisane. o co tu chodzi ? w żadnym OSEP 1234 nie mogłem ich znaleźć w panelu epixa

A zadeklarowałeś je w SIIS lub konsultacjach przed POPCami? Jak nie to zrobi je beneficjent POPC.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

wszystkie zadeklarowałem w pierwszych możliwych konsultacjach, wszystkie potwierdzałem wielokrotnie w różnej postaci. nawet oświadczenia musiałem pisać ze wybuduje/ wybudowałem.(wszystko to w ramach konsultacji i siis i popc) a teraz wchodzę na stronę
https://ose.gov.pl/lista-szkol
i widnieje info że umowa z ose podpisana wniosek złożony i w trakcie podłączenia,

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

krzysztof24 pisze:
wszystkie zadeklarowałem w pierwszych możliwych konsultacjach, wszystkie potwierdzałem wielokrotnie w różnej postaci. nawet oświadczenia musiałem pisać ze wybuduje/ wybudowałem.(wszystko to w ramach konsultacji i siis i popc) a teraz wchodzę na stronę
https://ose.gov.pl/lista-szkol
i widnieje info że umowa z ose podpisana wniosek złożony i w trakcie podłączenia,

Czyli szkoła nie była jako punkt adresowy w POPC? Sprawdzałeś to?

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

na 100% 4 szkoły o których mówię były wykluczone z popc. oprócz listy szkół widziałem też mapkę z narysowanymi szkołami do popc. nie było tam moich 4 szkół.

wydaje mi się po rozmowie z oseinfolinia żę:
nie ważne czy szkoła ma czy nie łącze 100mb - jak ma to wg pani konsultant może mieć 2 dostawców jeśli nie zrezygnuje ze mnie.
wszystkie szkoły które się zgłoszą do ose np za pomocą kliknięcia w guzik na stronie https://ose.gov.pl/lista-szkol nagle trafiają do przetargu. przetarg jest dla dużego obszaru i wielu szkół. czyli duże korpo lub przy odrobinie szczęscia MDO z epix może wygrać.

jeśli wasza szkoła nie jest w ose to będzie bo to kwestia czasu kiedy przystąpi doprogramu bo bonusy za tym idą dla szkoły i widzę że jakieś ciśnienie jest żeby się przyłączali.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

krzysztof24 pisze:

A były te szkoły w przetargu - poszukaj na stronie bip.nask.pl
Cudów nie ma, coś musiałeś przeoczyć.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

pobrałem harmonogram z dnia 31 lipca 2019
https://bip.nask.pl/bip/ogloszenia/85,O ... gramu.html
i w tym pliku nie ma moich szkół

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

sama zadzwoniła do mnie dzisiaj ostatnia szkoła z info że uzupełniają papiery na ose bo bedzie ten sprzet darmowy i internet darmowy przez 2 lata i mówili mi że oni będą mieć internet za darmo przez 2 lata a że OSE będzie mi płacił za transmisje.
no czyli wszystkie 4 szkoły ktoś w ciula zrobił :placzek:

ale dynamiczna sytuacja. jeszcze wczoraj szkoła o której piszę wyżej miała status że można ją zgłosić do ose a dzisiaj jest
Umowa podpisana - wniosek do OSE złożony / szkoła w trakcie podłączenia
a z racji że rozmawiałem z tą szkołą dzisiaj to wiem że oni złożyli tylko wniosek o darmowy sprzęt i darmowy net z OSE i zrobili to dzisiaj. czy w takim razie ta szkoła trafi do przetargu i w jakimś OSEP epixa bede mógł wygrać ? czy poprostu zostałem wydymany bez mydła ?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie