Trzepak.pl

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

WItam czy ktoś już próbował z ofertą onet konnetk download do 600 kb za 199 zł + dsl (http://konekt.onet.pl/satelita/) dla uploadu czy i jak to bedzie działało,

Mam dsl 1 mbit na serwerze linux rh 9 czy dało by sie jakoś podpiąc tą satelite i zeby download leciał przez satelite a upload 1 mb z dsla ???

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
a czy da sie rozdzielic download z onet satelitki ? i jednoczesnie upload ?
potrzebuje do tego 2 kart sieciowych na kazdym komputerku ?
np satelitka podpieta pod 1 router +4 komp na download
i upload np neo plus router na 4 kompy ? czy cos mieszam ?

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Jasne że się tak da i taka jest idea łącza przez staelitę, więc przykro mi bardzo ale nie bardzo rozumiem przedmówcę. :(

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Ja tez nei bardzo.
Ale wydaje mi sie ze tak jak stryjek chcesz zamienic siekierke na kijek.
DSL ma:
1mbit = 1000kbit DOWNLOAD
256kbit - UPLOAD
SATELITA ma:
600kbit DOWNLOAD
0 kbit UPLOAD

JEzeli bedziesz chcial cos takiego wdrozyc. To prawdopodobnie skonczy sie na tym ze bedziesz mial o 400kbit mniejszy transfer z sataelita niz bez niej. no chyba ze satelite wykozystasz tylko do specyficznego ruchu, na przyklad do www, a reszta i tak bedzie sciagana przez dsl'a. tylke tylko ze nie wiem czy tak malky upload dsl'a obsluzy 1,6mbit downloadu. Bo musisz pamietac ze na kazdy pakiet odebrany przypada jeden pakiet wyslany, krotszy z potwierdzeniem odbioru.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Ja mam tak jak: SDI + onet (600kb)
problem mam taki, że najprawdopodobniej zapycha mi się SDI przy 25 użytkowników. Są oni podłączeni do mnie drogą radiową. Nie mam podzielonego transferu dla każdego. Czasami net chodzi pięknie, a częściej jak czasami nawet stronki się nie chcą ładować. Czy może ktoś ma pomysł co zrobić by było przyzwoicie? Zaznaczam, że nie chcę odcinać userom Kaazy i innych mułów.

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.