Trzepak.pl

Regulamin forum

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

hub_lan pisze:
inna sprawa to pytanie z czego brałeś to 12V i czy przypadkiem to coś nie puściło jakiejś szpilki napięciowej której nie zdążył wyłapać net protektor i stąd uwalony port

Działało to przez 2 godziny prawidłowo na zasilaczu buforowym 12V i wspomnianym Netprotektorze 10/100 i nagle padło. Także nie wiem, ale wydaje mi się, że poczułem lekki zapach z netprotektora i później już nic mogłem wpiąć do tego portu, chyba się zwarcie robiło. I poleciał zupełnie LAN w tym Ubnt AC.

hub_lan pisze:
zresetuj radio do fabryki i podepnij do bazy (radio po resecie ze zmienionym tylko znacznikiem STA na AP)
zobacz co pokazuje menu w radiu

Od strony radiowej działał, ale po LANie już się nie spiął nawet na 10Mb, antena poszła na serwis, już jej nie mam.

Cóż, dziwna sprawa, będę musiał przy każdej wymianie na AC zmieniać na gigabitowe netprotektory.

Odpowiedz z cytatem
Obserwator
Obserwator

hub_lan pisze:
GieTe pisze:
Inne pytanko. Czy macie jakieś doświadczenia z podłączaniem sprzętu UBNT AC z portem Gigabit do Netprotektorów 10/100 ??

(ps. Miałem przypadek, że po 2h pracy Isostation AC się zepsuł, padł port. Tam był Netprotektor inetech poe 10/100 i zasilanie 12V, nie wiem co zawiodło. Ale inny starszy PB AC 500 chodzi tak zasilony bez problemów.)

nie spotkałem się z zasilaniem ubi na 12V

jak masz uziemiony ten net protektor?

Były takie ubi dawno (pierwsze na 2,4GHz lata świetlne temu) były nawet zasilane z portu USB, mieliśmy takiego AirGrida do pomiarów

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

fred_cs pisze:
hub_lan pisze:
GieTe pisze:
Inne pytanko. Czy macie jakieś doświadczenia z podłączaniem sprzętu UBNT AC z portem Gigabit do Netprotektorów 10/100 ??

(ps. Miałem przypadek, że po 2h pracy Isostation AC się zepsuł, padł port. Tam był Netprotektor inetech poe 10/100 i zasilanie 12V, nie wiem co zawiodło. Ale inny starszy PB AC 500 chodzi tak zasilony bez problemów.)

nie spotkałem się z zasilaniem ubi na 12V

jak masz uziemiony ten net protektor?

Były takie ubi dawno (pierwsze na 2,4GHz lata świetlne temu) były nawet zasilane z portu USB, mieliśmy takiego AirGrida do pomiarów

ale to nie były M-ki tylko zwykłe tak faktycznie teraz sobie przypomniałem :) faktycznie lata świetlne temu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2