Trzepak.pl


Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
Post: pn, 12 sie 2019 19:40:34 
Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik

Rejestracja: ndz, 14 gru 2014 0:50:08
Posty: 182
Witam, na sprzedaż mam:

40x pigtaili FCA SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, włókno G652D, 1m (żółte) - 120zł całość
50x pigtaili FCA SC/APC, SM, 9/125, 0,9mm, włókno G657a2, 3m (białe) - 150zł całość

2x kompletna siatka (z uchwytami itd) ubiquiti airgird m5 27dbi - 20zł / szt
1x kompletny talerz (z uchwytami itd) ubiquiti nanobridge m5 22dbi - 20zł / szt
4x HORIZON maxi 12dbi 5ghz - 20zł / szt (przy zakupie 4szt + 1szt gratis)
1x Ubiquiti UNIFI uap-ac + zasilacz 48V - 300zł
1x rb960pgs (praktycznie nowy) + zasilacz - 180zł
1x rb2011 IN + obudowa metalowa + zasilacz (uwalony jeden port eth) - 100zł
1x dysk sieciowy uls3282 + WD green 1TB + zasilacz - 100zł


Wysyłka (poczta polska):
- przedpłata 20zł
- pobranie 35zł


Na górę
Post: pn, 12 sie 2019 21:36:05 
Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik

Rejestracja: ndz, 16 paź 2016 20:02:04
Posty: 189
Cześć, wezmę hexa poe, da radę to za 15 zł wysłać czymkolwiek innym niż poczta polska?


Na górę
Post: wt, 13 sie 2019 9:02:35 
Odpowiedz z cytatem
Offline
Wyciszony literat
Wyciszony literat

Rejestracja: ndz, 27 lip 2014 13:37:16
Posty: 971
co to za model UAP? Lite? LR? Pro?
Bo cena odjechana troche.....


Na górę
Post: wt, 13 sie 2019 13:57:58 
Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik

Rejestracja: ndz, 14 gru 2014 0:50:08
Posty: 182
Uap, rb960, talerz nb - sprzedane


Na górę
Post: pn, 19 sie 2019 22:46:04 
Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik

Rejestracja: ndz, 14 gru 2014 0:50:08
Posty: 182
Wszystkie pigtaile oddam za 220 + kw


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Dzisiaj jest wt, 20 sie 2019 14:42:43

Strefa czasowa UTC+02:00

Moderatorzy: Administratorzy, Moderatorzy

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
SubSilver2 modified for Trzepak.pl by Colir
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl