Trzepak.pl

Regulamin forum

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
   Tytuł: Kanalizacja INEA
Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

Hej, ma ktoś dostęp do mapki kanalizacji INEA? chciałbym coś sprawdzić na szybko, a przejść przez biurokracje w tej firmie to jest masakra. Chodzi głównie o rejon Przeźmierowo/Wysogotowo/Baranowo

Tytuł: Re: Kanalizacja INEA
Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

sabat pisze:
Hej, ma ktoś dostęp do mapki kanalizacji INEA? chciałbym coś sprawdzić na szybko, a przejść przez biurokracje w tej firmie to jest masakra. Chodzi głównie o rejon Przeźmierowo/Wysogotowo/Baranowo

możne najpierw zapytaj czy ktoś z tu obecnych dzierżawi kanalizacje od INEA ale marne szanse
ja rok temu od nich przęsło 300 metrów to do dzis zero odzewu a napisałem ok 30 mail o podkład pod projekt itp

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

Że się długo czeka to wiem, sam dzierżawie wolkna, ale od wss (niby to jakaś różnica). Dlatego pytam, czy ktoś ma?

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

Sieć WSS, znajdziesz tutaj:
https://www.operatorwss.pl/strona-nasza-sie

PLiK KMZ do google mapy:
http://fiberhost.com.pl/59,download

Sieci Inei nie wiem czy coś podobnego jest.
Tak jak przedmówcy piszą kontakt o dzierżawę do punktów gdzie dobudowali i realizowali z projektów unijnych POPC... graniczy z cudem - handlowiec obiecuje ze się odezwie ze już już niebawem, po miesiącu telefonu, że miał taki zajeb... że nie miał czasu po pól roku po wysłaniu maila przez ich www do handlowca detalu odzew po 1h, jak mówię ze jestem ISPem to informację,że proszę się uzbroić w cierpliwość (no i tak miesiąc leży temat)...

Ciekawe jak to się ma to udostępnienia łączy i punków dostępu wybudowanych ze środków unijnych....
Może jako indywidualnie jesteśmy za mali ale wielu z nas płaci daninę różnych zrzeszenia INET i innym... ciekawe czy oni coś zrobili z naszym wspólnym problemem?

Nowy temat  Odpowiedz w temacie