Trzepak.pl

Regulamin forum

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Szukam dostawcy w miare stabilnego netu (wystarczajaco stabilnego do ogladania Netflixa) w nieciekawej lokalizacji - Gdynia Oksywie, ul. Smidowicza 71b.
(Google maps blednie podaje adres Arciszewskich): dokladnie na zapleczu Komendy Portu Wojennego.
Parametry minimum j.w., chetnie lepiej.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Zoltyy pisze:
Szukam dostawcy w miare stabilnego netu (wystarczajaco stabilnego do ogladania Netflixa) w nieciekawej lokalizacji - Gdynia Oksywie, ul. Smidowicza 71b.
(Google maps blednie podaje adres Arciszewskich): dokladnie na zapleczu Komendy Portu Wojennego.

Witamy. Pod podanym adresem oferujemy internet stacjonarny o maksymalnej prędkości do 10 Mbit/s i wysyłaniu 1 Mbit/s. Zachęcamy do ewentualnego sprawdzenia naszej oferty na internet mobilny LTE. Przy dobrym zasięgu prędkość ściągania będzie wynosić kilkadziesiąt Mbit/s i kilkanaście Mbit/s wysyłania. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://www.orange.pl/view/internet-mobilny.

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

:rotfl:

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Orange Ekspert pisze:
Zoltyy pisze:

Witamy. Pod podanym adresem oferujemy internet stacjonarny o maksymalnej prędkości do 10 Mbit/s i wysyłaniu 1 Mbit/s. Zachęcamy do ewentualnego sprawdzenia naszej oferty na internet mobilny LTE. Przy dobrym zasięgu prędkość ściągania będzie wynosić kilkadziesiąt Mbit/s i kilkanaście Mbit/s wysyłania. Szczegóły oferty znajdziesz na stronie https://www.orange.pl/view/internet-mobilny.

Dziekuje za oferte (co prawda 10/1 to wg mojej wiedzy nadal jest mniej niz 25/8) w sumie mam sentiment do czasow swojej mlodosci I chetnie wracam do starej muzyki czy filmow.
Do predkosci z tamtej epoki niestety nie mam ochoty wracac.
Biorac pod uwage opinie w watku o rzeczywistych predkosciach LTE domowego T-Mobile mam pewne watpliwosci czy to nada sie do ogladania Netflixa.
Przygladalem sie ofercie Orange dla firm (999 Gb) - o ile cena I rozmiar pakietu mi odpowiadaja, to nie jestem pewien czy akurat Orange to najlepszy dostawca jesli chodzi o Youtube I Netflix....
... nie tylko jesli chodzi o LTE, ale rowniez o inne media.

Czy problem z w/w o ktorych jest sporo wpisow na roznych forach (na stronie Orange rowniez) sa juz przeszloscia, czy nadal moge liczyc na buforowanie I jakosc 240p?

Tak czy inaczej LTE sprawdze bojem - jako wasz (jeszcze) klient od wielu lat mam mozliwosc.

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Pozostaje LTE .... prędkość już jest, stabilność? No cóż....
Obrazek

Test oczywiście poza godzinami szczytu.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie