Trzepak.pl

Regulamin forum

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
   Tytuł: mk-telekom opinie
Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

Witam!

Czy ktos mial z was doczynienia z firma mk-telekom.pl?
Rozmawiamy z nimi o usludze IPTV ale chcialem sie dowiedziec czy ktos cos na ich temat wie?

Tytuł: Re: mk-telekom opinie
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Awatar użytkownika

podziel się wrażeniami :P chętnie o nich coś posłucham :)

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Miałem nieprzyjemność z firma Mk-telekom ale jeszcze kiedy wprowadzali/tworzyli usługę IPTV.
Merytorycznie mogę odnieść się tylko co do sposobu prowadzenia/nagabywania do umowy.

Pewnym wyznacznikiem sposobu prowadzenia działalności w tym wypadku pod szyldem Sp.zo.o jest/był dostawca usług internetowych w Kowarach "Gimsoft Mariusz Kaczor" który to jest Głównym programistą oraz 50% udziałowcą.
link:
http://www.kowary.pl/forum/viewtopic.php?t=1169

Jakkolwiek w fazie testów usługa była całkiem przyjemna to kwestia do przemyślenia jest jak długo i w jaki sposób usługa bedzie dostepna.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Azorek, ciekawe którą konkurencję reprezentujesz. Jesteśmy własnie w trakcie testów MK-TELEKOM i raczej do nich przechodzimy. Po zmianie GUI na nasze było trochę bugów ale poprawiali na telefon i wygląd całego IPTV mamy w naszych brandach. Jedyna firma tego typu co ma całkowicie własny system IPTV od podstaw, na początku myśleliśmy że ściemniają ale jak facet zaczął zmieniać soft w stb i dostosowywać do naszych życzeń to byliśmy w szoku. Możesz zmienić nawet najmniejsze szczególy wyglądu. Co prawda nie wiemy jeszcze jak to będzie chodziło w normalnym użytkowaniu i dlatego trochę się jeszcze wachamy. Jest już ktoś kto ma od nich iptv na normalnych zasadach nie testach???

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

Na jakich STB świadczą te usługę?

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Większość motoroli ale wypożyczyć możesz chyba tylko vip1103, i od paru dni mag250. U mnie to lata na jednej sztuce VIP1903, wkurza mnie to ze na vpn tylko jedną sztukę zestawiają, jak chcesz więcej to PLIX.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

andrea77 pisze:
Azorek, ciekawe którą konkurencję reprezentujesz. Jesteśmy własnie w trakcie testów MK-TELEKOM i raczej do nich przechodzimy. Po zmianie GUI na nasze było trochę bugów ale poprawiali na telefon i wygląd całego IPTV mamy w naszych brandach. Jedyna firma tego typu co ma całkowicie własny system IPTV od podstaw, na początku myśleliśmy że ściemniają ale jak facet zaczął zmieniać soft w stb i dostosowywać do naszych życzeń to byliśmy w szoku. Możesz zmienić nawet najmniejsze szczególy wyglądu. Co prawda nie wiemy jeszcze jak to będzie chodziło w normalnym użytkowaniu i dlatego trochę się jeszcze wachamy. Jest już ktoś kto ma od nich iptv na normalnych zasadach nie testach???

Fajnie zmieniać nie mając jeszcze klientów - przy większej skali czy byłby to K czy M czy S to trzeba postawić na jakiś standard plus personalizacja. Trzeba sobie zadać bardzo ważne pytanie - jakiego CAS używa mk-telekom?

Odpowiedz z cytatem
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik
Awatar użytkownika

Tak się składa iż znam Mariusza od dawna i to iż wspomniana firma Gimsoft upadła to zbieg szeregu niekorzystnych okoliczności.
Ale w niedużym skrócie NIE POLECAM!!!!!

Ostatnio zmieniony sob, 26 lis 2016 17:15:48 przez api13, łącznie zmieniany 1 raz.

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

szela pisze:
Fajnie zmieniać nie mając jeszcze klientów - przy większej skali czy byłby to K czy M czy S to trzeba postawić na jakiś standard plus personalizacja. Trzeba sobie zadać bardzo ważne pytanie - jakiego CAS używa mk-telekom?

Używają niemieckiego Merlina.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Witam Serdecznie. Czy ma ktoś jakieś info na temat tej firmy? Podobno za niedługo już startują.

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy alchemik
trzepakowy alchemik

nie no, spoko że niedługo startują, w końcu jak stronę mają od 2013, to najwyższy czas.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

A nie jest to waszym zdaniem jakaś ściema? Szukali ponoć udziałowców. Wie ktoś coś o tym?

Odpowiedz z cytatem
Obserwator
Obserwator

MK-Telekom znam osobiście od kilku lat i mogę polecić.
Siedziba firmy jest. Serwery są. Firma działa :)

Można zerknąć na ich kanał na YB
https://www.youtube.com/channel/UC6AGhlUnJB8VuhLbvJrEzcg

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

@Krzysiek K, a mozesz powiedziec gdze sa te serwery? i czy na pewno Pan Mariusz jest ich wlascicielem? ja raczej odradzam wspolprace z ta firma.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

Jak się dobrze orientuję, to w Jeleniej Górze

Odpowiedz z cytatem
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik
Awatar użytkownika

Jakby kogoś interesowało to:

http://www.krs-online.com.pl/msig-5139-193.html

a w skrócie:

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, V Wydział Gospodarczy,
postanowieniem z dnia 14 grudnia 2016 r., w sprawie
o sygn. akt V GU 55/16:
1. ogłosił upadłość MK-TELEKOM Sp. z o.o. w Jeleniej Górze
(KRS 0000477728),

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

ktoś korzystał?
bo zawsze szkoda ISP w takiej sytuacji jak ma się teraz przerobić na nowego dostawcę.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

W KRS masz dwa mk-telekom. Ten o którym piszecie normalnie działa, fakt należy uzbroić się w cierpliwość aby coś im zlecić ale o tv mają pojęcie.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

To że Michał Zając to bardzo prosty człowiek to wielu już wie. Ja dla przykładu zrobie mu sprawe za poprzedni post to mże się nauczy normalnie zachowywać. Jeśli ktoś mu wierzy to proszę filmik z fiberway. Niestety Pana Michała to nie zadawalało a jego zachowanie jak chłopaka z ulicy nie pozwoliło mi na dalszą współpracę. Filmik będzie zarazem dowodem w sprawie. Dzięki Michałku za reklamę.

http://mk-telekom.pl/fib.mp4

www.mk-telekom.pl

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

A jeśli ktoś chce sprawdzić moje kompetencje to wystarczy mikrotik i jakiś arris i zestawimy vpn.

www.mk-telekom.pl

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

Ja bym chętnie sprawdził :-) Dalej wersja pre-alfa, czy już gotowe? Maila do mnie masz, numer konta, gdzie zadeklarowałeś się oddać pieniądze za "produkt" również. Minęły chyba ze dwa miesiące a naszych 36kPLN jakoś nie widać.
A ten filmik to o niczym nie świadczy. To że coś tam działa nie znaczy że produkt jest skończony. Będę robił taką reklamę na jaką pan Mariusz i jego "produkt" zasługują.
Celowo jesteś w tej swojej spółeczce prokurentem, a prezes istnieje tylko na papierze...

Perfidności Ci nie brakuje...
Podziwiam Cię tylko za perfekcyjną umiejętność manipulowania ludźmi celem ich wykorzystania i koniec końców oszukania, bo z faktami to Ci idzie trochę gorzej :-)

Nie chcę Cię dalej pogrążać, bo mam masę smaczków na Twój temat, no chyba że lecimy z koksem? :)
Z resztą chyba każdy po lekturze tego wątku ma już wyrobione zdanie na Twój temat. Te pozytywne to pisane przez Ciebie samego, co potwierdzą moderatorzy.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

mylek pisze:
Ja bym chętnie sprawdził :-) Dalej wersja pre-alfa, czy już gotowe? Maila do mnie masz, numer konta, gdzie zadeklarowałeś się oddać pieniądze za "produkt" również. Minęły chyba ze dwa miesiące a naszych 36kPLN jakoś nie widać.
A ten filmik to o niczym nie świadczy. To że coś tam działa nie znaczy że produkt jest skończony. Będę robił taką reklamę na jaką pan Mariusz i jego "produkt" zasługują.
Celowo jesteś w tej swojej spółeczce prokurentem, a prezes istnieje tylko na papierze...

Perfidności Ci nie brakuje...
Podziwiam Cię tylko za perfekcyjną umiejętność manipulowania ludźmi celem ich wykorzystania i koniec końców oszukania, bo z faktami to Ci idzie trochę gorzej :-)

Nie chcę Cię dalej pogrążać, bo mam masę smaczków na Twój temat, no chyba że lecimy z koksem? :)
Z resztą chyba każdy po lekturze tego wątku ma już wyrobione zdanie na Twój temat. Te pozytywne to pisane przez Ciebie samego, co potwierdzą moderatorzy.

EDIT:

Z racji tego, że dziś zgłosiła się do mnie kolejna osoba, którą Mariusz oszukał na kilkadziesiąt tysięcy może założymy klub miłośników Kaczorka?

Jeśli ktoś jest również poszkodowany przez tego gościa to piszcie na email: mylekk@gmail.com

I prośba do moderacji:

Panu Mariuszowi prosiłbym założyć bana na w/w forum, bo nie chcemy tu chyba tego typu ludzi.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie