Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna
Autor Wiadomość
   Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

[*]

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

[*] Wyrazy współczucia dla Rodziny i Znajomych. Szaki trzymaj sie.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

Najszczersze kondolencje dla Rodziny :( [*]

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Zbiórka "trzepak dla szakiego" zaowocowała sumą 1000,75 zł wpłaciło 33 osoby, za 800 zł został zamówiony wieniec od trzepaka będą tam wpisane nicki osób które wpłaciły pieniądze, przelewy które doszły bez nicków będą zaznaczone wpisem z nazwą miasta. Reszta środków będzie przeznaczona na znicze.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

Taka moja propozycja co do tej nadwyżki na znicze... Mam wrażenie (po czytaniu wpisów), że większość tutaj to osoby wierzące. Na pewno będzie dużo kwiatów i zniczy... Może by nadwyżkę + to co wpłynie z opóźnieniem przeznaczyć na mszę? Nie wiem, czy Zbysio był wierzący, ale ja jako osoba głęboko wierząca mam przekonanie, że taka "pomoc" jest ważniejsza i bardziej potrzebna dla niego...
Jeśli ktoś jest przeciwny lub pomysł się Wam nie podoba, to pamiętajcie, że to tylko moja luźna propozycja.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

Dobry pomysł.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Starszy czytelnik
Starszy czytelnik

[*] Spoczywaj w pokoju [*] :(

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

[*] :placzek:

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

Już wróciłem z pogrzebu... Była masa ludzi, widać jakim był człowiekiem - lubianym przez wszystkich...
Szkoda, że z Trzepak'a były tylko 3 osoby.
Szkoda, że Zbyszek odszedł :(

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

Ze względu na bardzo nieprzyjemną wiadomość, jaką dostałem na PW, wycofuję się z propozycji, jaką napisałem wyżej. Przykre, że niektórzy nie mają szacunku ani dla żywych, ani dla umarłych...

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

PsychOPAT pisze:
Taka moja propozycja co do tej nadwyżki na znicze... Mam wrażenie (po czytaniu wpisów), że większość tutaj to osoby wierzące. Na pewno będzie dużo kwiatów i zniczy... Może by nadwyżkę + to co wpłynie z opóźnieniem przeznaczyć na mszę? Nie wiem, czy Zbysio był wierzący, ale ja jako osoba głęboko wierząca mam przekonanie, że taka "pomoc" jest ważniejsza i bardziej potrzebna dla niego...
Jeśli ktoś jest przeciwny lub pomysł się Wam nie podoba, to pamiętajcie, że to tylko moja luźna propozycja.

Nawet jeżeli był niewierzący, to dusze ma... Co do mszy to wczoraj już rozmawiałem ze znajomym księdzem z mojej lokalnej parafii. Będzie bez żadnego płacenia, ludzkiej duszy nie przelicza się na pieniądze

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

Może i do końca nie jestem wierzący jakoś gorliwe ale msza to był dobry pomysł nie jako jakiś obrzęd katolicki ale moim zdaniem jako chołd ku pamięci Zbyszka.

Jeśli nie msza to proponuje przekazać nadwyżkę rodzinie na nagrobek.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista

wspaniały pomysł. Moim zdaniem pieniądze które zostały na wieniec, niech będą przeznaczone dla rodziny, na nagrobek, lub chociaż na znicze, aby wiecznie się paliły. Bo to był naprawdę wyjątkowy człowiek........jakich mało.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Witam was wszystkich serdecznie.
Jesteśmy już po fakcie.
Wience naprawdę wyszły przepiękne oraz nadzwyczajne za co chcial bym podziękować Radkowi oraz Bartkowi.
Na pierwszym wieńcu zostały wypisane nicki tych którzy wpłacili jakakolwiek sumę.
Na drugim wieńcu był napis trzepak.
Po pogrzebie kazdy z nas postawil znicze oraz podziekowal nam woj oraz ojciec zbysia za to ze przybiliśmy. Mama zbysia pamiętała stasia ze zdjęć które pokazywał z rekordu.
Musze powiedzec ze bylem bardzo dumny z tego ze uścisnąłem dłoń taty zbysia.
Wszyscy razem zażartowaliśmy ze zbysiu ma zamiar adminowac czymś większym niz świat i przerzucił się na coś większego ;)
Za cala sume zostały zakupione 2 wiece oraz 12 zniczy.
Zostało 150 pln. Chcemy dołożyć/uzbierać do tego na sówkę z kamienia na grób zbysia.
Trzeba tylko mieć przyzwolenie jego rodziców.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Awatar użytkownika

tak jak Maciuś napisałał. byłem maksymalnie zdziwiony tym że rodzice Zbysiam patrzyli na mnie jak na obrazek... ;( usłyszałem tylko " to Ty jesteś Stasio, tyle o Tobie mówił, tyle zdjęc pokazywał". jedyne co byłem w stanie odpowiedziec to to że bardzo mi przykro że poznałem jego rodziców w tak tragicznych okolicznościach. Co do pieniążków, to leżą sobie spokojnie u mnie i czekają na rozmowę z rodziną Zbysia, czy nie mieli by nic przeciwko umieszczenia Sówki trzepaka, jako swoistego odznaczenia, za to co zrobił, za to co wniósł do naszego życia, a w szczególności do mojego serca... :(
Naprawdę dziękuję CT za to że moje poczucie obowiązku dokończenia czegoś, co Zbysio zaczął zostało umożliwionone, dzięki wsparciu bliskich.
Gdy dowiedziałem się w środę że Zbysia nie ma już w śród nas, zostawiłem wszystko, został tylko mój wspólnik (który i tak pojawił się na ostatniej podróży Zbysia) . A wiecie czemu... bo wiem że On by to samo zrobił dla mnie. Jak tylko wrócę do domu, do biura, umieszczę pewne zdjęcie... zdjęcie na którym Zbysio pozostanie w mojej pamięci i mam nadzięję innych właśnie w ten sposób...
Pozdrawiam wszystkich, w jak najgłębszych odczuciach bólu...
To dla nas ogromny cios... z którym sobie jeszcze długo nie poradzimy...
Pozdrawiam.
Rekord Polski i Świata i tak pobiję dla niego. ;]

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

Ehhh Teraz dopiero zaglądnąłem na forum i widzę ze była zbiórka ehhh Naprawdę tak Stasio Jak się dowiedziałem po prostu byłem zaszokowany,załamany bo przecież Tyle mi pomagał od samego początku jak tylko zacząłem przygodę z sieciami. Tyle spraw rozwiązaliśmy z Mikrotikiem. :(

Aż trudno uwierzyć w to ze to się stało.....
A tak chciałem go poznać.

Jedynie modlitwą i gorącym płomykiem miłości i radości mogę go wspierać tu na ziemi. Mam nadzieje ze kiedyś się spotkamy....

[*][*][*]Żyj w Pokoju.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

[*] Najszczersze kondolencje.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

warlock pisze:
... Zostało 150 pln. Chcemy dołożyć/uzbierać do tego na sówkę z kamienia na grób zbysia. Trzeba tylko mieć przyzwolenie jego rodziców.

Proszę napiszcie czy można w takim razie wpłacać na wcześniej podane konto lub jakieś inne do tego celu przeznaczone, ponieważ przelałbym niejaki grosz na ten cel.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master
Awatar użytkownika

Pomysl z sowa jest genialny. mysle ze to by byloby po prostu swego rodzaju wyroznik. Na rekord polski na pewno sie pisze. Musimy to zrobic.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Awatar użytkownika

informacja o sówce, będzie dopiero po rozmowie z rodziną... to od nich to zależy. Postaram się tak zrobic by było :) bo moim zdaniem trzeba.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

Noo z tą sową to dobry pomysł! Maciek czego nic mi nie mówiłeś? Robilibyśmy to razem, czy komuś się zleci wykonanie "Trzepaka z sową"? Jak razem to chętnie wam pomogę, popołudnie mam całe wolne.
Pasją Zbyszka były sieci, szczególnie radiowe. Gdy spytałem się jego znajomego czy to ten dom w którym mieszkał Szakal, to padła odpowiedź "Tak, przecież jest antena na dachu".
Myślę że co jakiś czas pojadę do Sitańca, postawić znicz od całego Trzepaka.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

Kurcze Zamość tak blisko i nie miałem jeszcze okazji poznać osobiście...

Wyrazy współczucia dla rodziny

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent
Awatar użytkownika

ja właśnie wróciłem po długiej podróży.

pożegnanie było przepiekne, mowa pożegnalna jaką wygłosiła jego koleżanka, spowodowała wodospad łez wśród wszystkich,i tylko utwierdziła moje przepkonanie co do Zbyszka, jakim to był wspaniałym człowiekiem nie tylko tu na trzepaku ale również w życiu codziennym. Wieńce były przepiękne szczególnie ten z ułożonym z liści napisem trzepak.pl . Byłem bardzo mocno zaskoczony jak jego rodzina była mocno zaznajomiona z jego pasją co do trzepaka. Ponoć całymi dniami opowiadał im o trzepaku i o mumach, on tym żył. Rodzice byli bardzo wdzieczni za przybycie, położyli trzepakowy wieniec, na froncie grobu zbysia i powiedzieli że to była jego pasja i tak by chciał. Uścisk dłoni jego ojca był czymś bardzo ciężkim do przełknięcia... Późniejsze podziekowania jego wuja też zrobiły swoje. Zbysio miał piękny pogrzeb, mnóstwo ludzi, którzy nie mogli się pomieścić na cmentarzu, a jego grób został pokryty na 2m wieńcami i kwiatami, co jeszcze raz potwierdza jak bardzo był kochany.

Dziękuję Radkowi za możliwość przenocowania i za dostarczenie mnie do/z dworca PKP, inaczej nie mógłbym uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej.

Myśle, że gdyby nie ciężki dojazd do Zamościa na tym pogrzebie byłoby dużo więcej ludzi z trzepaka.

Dla mnie Zbysio pozostanie legendą, mogę tylko żałować, że nie było mi dane poznać go tak dogłebnie jak warlockowi i stasiowi, ale pomimo tego faktu nie wydaje mi się abym spotkała drugą tak ciepłą i przezabawną osobę na drodze mojego życia.

Spoczywaj w pokoju...

P.S. co do pomysłu z resztą kasy, jeżeli rodzice nie zgodzą się na sówkę (w co wątpie) to jak najbardziej pomysł z mszą jest bardzo dobry, a za ta pieniądze starczy na kilka nabożeństw. I tak Zbysio był wierzący bo nawet ksiądz opowiadał na kazaniu, że nie jednokrotnie z uśmiechem na twarzy pomagał przy parafii...

Pomagam w sieciach za symboliczną opłatą wystawiam FV;)

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

gaco pisze:
ja właśnie wróciłem po długiej podróży.

pożegnanie było przepiekne, mowa pożegnalna jaką wygłosiła jego koleżanka, spowodowała wodospad łez wśród wszystkich,i tylko utwierdziła moje przepkonanie co do Zbyszka, jakim to był wspaniałym człowiekiem nie tylko tu na trzepaku ale również w życiu codziennym. Wieńce były przepiękne szczególnie ten z ułożonym z liści napisem trzepak.pl . Byłem bardzo mocno zaskoczony jak jego rodzina była mocno zaznajomiona z jego pasją co do trzepaka. Ponoć całymi dniami opowiadał im o trzepaku i o mumach, on tym żył. Rodzice byli bardzo wdzieczni za przybycie, położyli trzepakowy wieniec, na froncie grobu zbysia i powiedzieli że to była jego pasja i tak by chciał. Uścisk dłoni jego ojca był czymś bardzo ciężkim do przełknięcia... Późniejsze podziekowania jego wuja też zrobiły swoje. Zbysio miał piękny pogrzeb, mnóstwo ludzi, którzy nie mogli się pomieścić na cmentarzu, a jego grób został pokryty na 2m wieńcami i kwiatami, co jeszcze raz potwierdza jak bardzo był kochany.

Dziękuję Radkowi za możliwość przenocowania i za dostarczenie mnie do/z dworca PKP, inaczej nie mógłbym uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej.

Myśle, że gdyby nie ciężki dojazd do Zamościa na tym pogrzebie byłoby dużo więcej ludzi z trzepaka.

Dla mnie Zbysio pozostanie legendą, mogę tylko żałować, że nie było mi dane poznać go tak dogłebnie jak warlockowi i stasiowi, ale pomimo tego faktu nie wydaje mi się abym spotkała drugą tak ciepłą i przezabawną osobę na drodze mojego życia.

Spoczywaj w pokoju...

P.S. co do pomysłu z resztą kasy, jeżeli rodzice nie zgodzą się na sówkę (w co wątpie) to jak najbardziej pomysł z mszą jest bardzo dobry, a za ta pieniądze starczy na kilka nabożeństw. I tak Zbysio był wierzący bo nawet ksiądz opowiadał na kazaniu, że nie jednokrotnie z uśmiechem na twarzy pomagał przy parafii...

1. Rodzice zbysia się zgodzili
2.
przemówienie pisze:
To nie prawda, że ciebie już niema
bo chociaż twe serce już nie bije
i opuścił Cię twój duch dzielny
to w naszych sercach ciągle żyjesz
i jesteś Zbyniu nieśmiertelny !!

Teraz tylko żal, że się za mało kochało
że się myślało o sobie, ale chociażbym miała
skarbów świata to nie zmienię boskiego wyroku

22 lata, ciągle zabiegany, zawsze pomocny zakochany w komputerach, człowiek z pasją.
ciągłe problemy ze zdrowiem i tak dzielnie walczył,
tyle znosił i cierpiał, a w tym wszystkim i tak
ciągle myślał o innych pytał co u nas, kiedy idziemy na piwo, czy wszystko w porządku,
jak się czuje ciocia, że amelka będzie królową balu, sto pytań, sto spraw których nie zdążył załatwić.

Zbysiu nasze serca bolą, tęsknimy za tobą, ale to co cię spotkało i nas nie minie, odszedłeś nam z oczu lecz nigdy nie z serca

A teraz jesteś już w domu i czuwasz nad nami wszystkimi.
BO ,, Ani oko nie widziało
Ani ucho nie słyszało
Ani serce człowieka nie zdołało pojąć
Jak wielkie rzeczy przygotował bóg tym którzy go miłują"
Dzisiaj się nie żegnamy do zobaczenia.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

warlock pisze:
... 1. Rodzice zbysia się zgodzili

to fajnie, w takim razie na jakie konto można wpłacać pieniążki?

Piotrek

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna