Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Witam,
Panowie i Panie drodzy użytkownicy, uprasza się o korzystanie z Polskich znaków takich jak ą,ę,ć,ź,ż,ó. Ja rozumiem że jest to forum informatyczne, ale to nie znaczy że mamy już całkowicie odchodzić od poprawnej polszczyzny. Jak tutaj sobie czytam Nasze wypociny to tak sobie myślę że Pan Profesor Miodek to by się tutaj załamał jakby przeczytał chociaż część wypowiedzi. Moderatorzy są po to aby do takich sytuacji nie dopuszczać, ale ja nie będę edytował każdego postu żeby poprawić jeszcze Polskie znaki bo byśmy oszaleli i tak jak mogę to poprawiam Wasze błędy ortograficzne, a wystarczyło by zainstalowanie FIREFOXa który poprawiłby błędy. Wiadomo nie zawsze też słownik FireFoxa ma rację ale chociaż ładnie wyglądają wypowiedzi zapisane bez większych błędów, bo jak czytam "rze" "pomuc" "uzadzenie" "chaslo". Nawet w najbardziej popularnych słowach występuje słowo "moze". Proszę bardzo się postarać zastosować do powyższych wskazówek.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, jak ktoś pisze z błędami i na ironię Moderatora/Administratora lub na jego upomnienie reaguje od razu ze złością (bywało tak że sypały się wyzwiska, niecenzuralne słowa i obrażanie Administratorów/Moderatorów) prosiłbym jednak o trochę wyższy stopień wypowiedzi niż słowa potocznie uznawane za obraźliwe. Pamiętajcie również że Administratorzy/Moderatorzy nie są właścicielami tego forum, ale wspomagają jego rozwój i sprzątają tutaj. Jakiekolwiek obiekcje co do ich pracy można zgłaszać czy to na PW czy mailowo czy przez przycisk "Powiadom Administratora", ale nie można publicznie obrażać każdego kto zwróci nam uwagę.

Na koniec jedna ważna rzecz wiadomość pierwszą dedykuje większej liczbie osób na forum, natomiast druga tyczy się 1% ludzi na forum także nie bierzcie sobie tego do serca wszyscy którzy zachowują się kulturalnie i szanują kulturę wypowiedzi.

Pozdrawiam

P.S Za pisanie "profshe barffffdzo mi pommoc" lub "PrOfFfFScHe BaRwHdZo MiI PoMuC" (czy nie wiem jak to teraz modnie jest pisać) będzie od razu Ban. Bo to jak się wypowiadamy świadczy o człowieku.

Jeśli Ci pomogłem kliknij na odpowiedni przycisk :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie