Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
   Tytuł: Pan Monter z UPC
Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Witam, po krótce opiszę sytuację z dziś, może ktoś miał podobnie.

Ojciec sobie zamarzył zmianę z nc+ na UPC. Przyszedł pan monter, wszystko posprawdzał ok ciągniemy kabel. Wpadł na genialny pomysł, żeby nie wiercić dziury na kabel tylko on pociągnie tutaj co idzie od internetu. Mówię: Panie, Pan uważaj bo to światłowód jest delikatny, zaraz pan uszkodzi i co? Pan chyba udawał, że nie słyszy, a ja głupi mu odpuściłem, myślę sobie gość z UPC to pewnie wie, co ma robić. Oczywiście po chwili popatrzyłem na telefon, brak dostępu do sieci, patrzę na router miga na czerwono dioda LOS. Zaczynam wszystko sprawdzać, nie działa. Wnerw mnie łapie, resetuje kompa i router, wszystko sprawdzam może się coś poluzowało. NIC. Zwracam się do gościa, panie mówiłem żeby uważać. Gość udaje że nie słyszy i pakuje narzędzia na klatce. Ojciec zaczął gadać coś, że pewnie przerwał światłowód to ten mu odpowiedział, że to można zlutować XD I proszę dzwonić na infolinię operatora internetu oni się tym zajmą i w sumie spakował manatki i uciekł. Zadzwoniłem na infolinię, pan przyjechał zdiagnozował, pokazał gdzie złamane i jutro wymieniamy, tutaj wtyczkę i cały pion w klatce, koszt 99 złotych. I w sumie to nie jest majątek, ale chodzi o to że mówiłem, żeby uważał raz i drugi a on odwalił fuszerę, rozwalił nawet to zabezpieczenie gdzie kabel wychodzi ze ściany i tyle z jego roboty. Chciałbym złożyć jakąś skargę, więc moje pytanie to jak to zrobić najlepiej, w salonie UPC czy jak, bo pierwszy raz mnie takie coś spotyka i chciałbym to w miarę szybko załatwić, bo czego mam płacić za czyjeś niedbalstwo. Trochę długi tekst, ale czekam na odpowiedz i pozdro!

Tytuł: Re: Pan Monter z UPC
Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

1. Bardzo tanio Ciebie policzyli za naprawę
2. Najbliższe biuro UPC powinno przyjąć takie pismo, ew namiary znajdziesz w necie - wtedy list polecony z potwierdzeniem odbioru. Jeśli monter się podpisywał na jakimś protokole to także wyślij tego skan - łatwiej znajdą człowieka

Nowy temat  Odpowiedz w temacie