Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę 1 2 3 4 59 Następna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Witam
Z pytaniem zwracam się do osób korzystających z płatności masowych.
Który bank oferuje najkorzystniejsze warunki dla tej usługi?
Mam wycenę z BZ WBK opiewającą na 0,40 zł /osobę do jakiej stawki można się targować w przypadku startu z 300-oma subkontami ??
Jakie ceny są w innych bankach??
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

BZ WBK - 31 groszy i dużo mniej subkont.Działa bez zastrzeżeń.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Cytuj:
BZ WBK - 31 groszy i dużo mniej subkont.Działa bez zastrzeżeń.

Dzięki za odpowiedź. Będę już mniej więcej wiedział jaką cenę wyjściową mogę usłyszeć.
Podejrzewam, że cena z oferty (0,40zł/subkonto) dotyczy kilku-kilkunastu subkont, a później można ją zbijać w dół.
Jutro negocjacje :)
Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

18gr/wplate przy min. 800wpl/mc - BPH +50 chyba za prowadzenie rachunku.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

ING BANK

500 wdrożenie

250 miesięcznie za usługę (bez limitu subkont)
70 miesięcznie za obsługę konta korporacyjnego.

Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

czy ktoś interesował się aktualnymi ofertami ?? który bank polecacie ?? oprócz wyżej wspomnianych ?

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Ja mam w aliorze, jak dobrze pamiętam to 20 gr kasują mnie za wpłatę i można mieć bardzoooo dużooo subkont + coś stałem opłaty za tą usługę... chyba 20 zł.
Pozytywnie mnie zaskoczyli tym, że na samej infolinii wiedzieli o takich usługach bo w reszcie banków gdzie pytałem o to maskra... trzeba chyba mieć znajomości aby ktoś przedstawił ofertę ;-)

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

Polecam BZ WBK, zwłaszcza w opcji z 4 raportami. Cena bdb, aczkolwiek nieco gorsza niż w Millennium.

Pozdrawiam
RW

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

rw pisze:
Polecam BZ WBK, zwłaszcza w opcji z 4 raportami. Cena bdb, aczkolwiek nieco gorsza niż w Millennium.

Pozdrawiam
RW

:D :D :D

Właśnie od nich uciekłem. Czesali mnie za zwykłe comiesięczne czynności bankowe 70-120 zł /mies.

Przy okazji zmiany banku na Millenium, wprowadziłem płatności masowe :D To za co do tej pory płaciłem mam za zupełne "0ZŁ" :D a za identyfikację płacę 0.35/szt.

W BZWBK chcieli 0.4/szt bodajże ale chwalę dzień w którym uciekłem od tych złodzieii..Aż nie zdążyłem podziękować za te całe gratisy - 5sms kodów miesięcznie dające całe 1 PLN oszczędności :D

Jeszcze Alior ma spoko ofertę:
- identyfikacja do 1000 płatności 100PLN/miesiąc
- do tego opłata za prowadzenie takigo konta 20pln/mies.
Przegrali jedynie tym, że wniosek o konto w Millenium wraz z załatwieniem całych formalności związanych z identyfikacją miałem w tydzień, a w Aliorze raczyli oddzwonić w sprawie zapytania o płatności masowe po 3 tygodniach.

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

walczyłem długo z BZ WBK, ale miałem chyba pecha, bo ciągle na problem trafiałem... w końcu dałem spokój, minął kolejny rok
i zawziąłem się. Bzwbk od razu odpuściłem, dzwoniłem, pisałem maile do banków gdzie tylko znalazłem wzmiankę o podobnej usłudze. Połowa mnie olała, reszta stawki 0,50-0,6 pln za wpłatę, czasami jakieś opłaty za uruchomienie...
pozytywnie zaskoczył mnie Raiffeisen Bank, bardzo szybki kontakt, nigdzie nie musiałem jeździć, opiekun Klienta przyjechał do mnie do firmy, wszystko załatwiliśmy praktycznie w kilka dni, zero opłat za uruchomienie itp, stawki:

0-200 - 0,30
201-300 - 0,25
powyżej 300 - 0,15

oczywiście nie obyło się na małych wpadkach, usługa jak w większości banków mało znana i nie dogadałem się co do pełniej automatyzacji w zaciąganiu wyciągu do LMsa, ale strasznie nie męczyłem tematu, wystarcza mi, że zaciągam raz dziennie ręcznie plik ściągnięty z RB do lms. Generalnie od kilku miesięcy działa to bez zarzutu. Mogę polecić. Szczególnie jeżeli chodzi o podejście do Klienta.

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

misztal pisze:

Właśnie od nich uciekłem [przy. BZWBK]. Czesali mnie za zwykłe comiesięczne czynności bankowe 70-120 zł /mies.

Przy okazji zmiany banku na Millenium, wprowadziłem płatności masowe :D To za co do tej pory płaciłem mam za zupełne "0ZŁ" :D a za identyfikację płacę 0.35/szt.

W BZWBK chcieli 0.4/szt bodajże ale chwalę dzień w którym uciekłem od tych złodzieii..Aż nie zdążyłem podziękować za te całe gratisy - 5sms kodów miesięcznie dające całe 1 PLN oszczędności :D

W BZWBK płatności masowe włącza się za 0 zł i nie potrzeba do tego żadnego specjalnego konta korporacyjnego. Identyfikacja płatności może być już od 6 gr. Za 10 gr można mieć bez łaski.

Co do sms kodów to za 70 zł (jednorazowo) bierzesz token i się nie martwisz smsami. Jak Ci się ten token popsuje albo skończy mu się bateria to Ci go wymienią za darmo.

Do tego ich raporty przychodzą ładnie na pocztę i można sobie to zapiąć do procmail`a tak żeby bez rzeźbienia z ręcznym importowaniem czegokolwiek wszystko się automatycznie rozksięgowywało. Do tego można mieć jeszcze 4 raport podsumowujący, który w razie zaginięcia jakiegoś wcześniejszego raportu może służyć do wciągnięcia brakujących wpłat.

BZ ma też wygodny i ergonomiczny interfejs przez WWW. Pisałem - gdzie indziej (np. millennium) można taniej. Ale jak sobie dobrze policzyć potem czas potrzebny na ręczne wciąganie raportu (bo np dostępny jest tylko via www), czas potrzebny na ręczne ściąganie blokad (bo np raporty przychodzą rzadko) lub czas potrzebny na obsługę ciulowego interfejsu, to jednak wolę te 5 gr na przelewie dopłacić.

Pozdrawiam
RW

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Zapomniałem dopisać, że w aliorze też wysyłają maile (mogą równocześnie chyba na 3 różne skrzynki) 3 - 4 razy dziennie. U nas zrobiliśmy systemik co to sobie sam księguje więc sam ręcznie nie muszę nic klepać :)

Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

rw pisze:
misztal pisze:

Właśnie od nich uciekłem [przy. BZWBK]. Czesali mnie za zwykłe comiesięczne czynności bankowe 70-120 zł /mies.

W BZWBK płatności masowe włącza się za 0 zł i nie potrzeba do tego żadnego specjalnego konta korporacyjnego. Identyfikacja płatności może być już od 6 gr. Za 10 gr można mieć bez łaski.

Co do sms kodów to za 70 zł (jednorazowo) bierzesz token i się nie martwisz smsami. Jak Ci się ten token popsuje albo skończy mu się bateria to Ci go wymienią za darmo.

Do tego ich raporty przychodzą ładnie na pocztę i można sobie to zapiąć do procmail`a tak żeby bez rzeźbienia z ręcznym importowaniem czegokolwiek wszystko się automatycznie rozksięgowywało. Do tego można mieć jeszcze 4 raport podsumowujący, który w razie zaginięcia jakiegoś wcześniejszego raportu może służyć do wciągnięcia brakujących wpłat.

BZ ma też wygodny i ergonomiczny interfejs przez WWW. Pisałem - gdzie indziej (np. millennium) można taniej. Ale jak sobie dobrze policzyć potem czas potrzebny na ręczne wciąganie raportu (bo np dostępny jest tylko via www), czas potrzebny na ręczne ściąganie blokad (bo np raporty przychodzą rzadko) lub czas potrzebny na obsługę ciulowego interfejsu, to jednak wolę te 5 gr na przelewie dopłacić.

Pozdrawiam
RW

BZWBK bez zastrzeżeń- 10 zł konto firmowe/miesiąc i 30groszy za zidentyfikowana wpłatę,ilość subkont nieograniczona.Działa mi to od ponad roku bezproblemowo.

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

widerator1 pisze:
BZWBK bez zastrzeżeń- 10 zł konto firmowe/miesiąc i 30groszy za zidentyfikowana wpłatę,ilość subkont nieograniczona.Działa mi to od ponad roku bezproblemowo.

Tak samo u mnie + skrypt do lms i sam sobie wszystko sprawdza codziennie...:P

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

BGZ 15 groszy +30 za prowadenie konta subkont niezliczona liczba ;D

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista

a moge zapytac jak to funkcjonuje jak cześć wiary wpłaca na standardowe konto a cześć juz na subkonta (okres przejsciowy) jak wyłapać zeby nie zdublowac wpłaty
bo jedno poleci z subkonta a drugie samemu sie rozliczy klepiac wpłaty recznie ?

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

gumis pisze:
a moge zapytac jak to funkcjonuje jak cześć wiary wpłaca na standardowe konto a cześć juz na subkonta (okres przejsciowy) jak wyłapać zeby nie zdublowac wpłaty
bo jedno poleci z subkonta a drugie samemu sie rozliczy klepiac wpłaty recznie ?

u mnie wpłaty na "stare konto" rozliczam ręcznie, a z subkont to już automat. nie ma co się zdublować.

Piotrek

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

stare konto zlikwidowac:) najlepsza metoda zeby klient nauczyl sie wplacac

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

Ja wlasnie niedawno zakladalem w millenium, subkont mozna miec dowolna ilosc, oplata 60gr za transakcje na koncie jak ktos jest w kikie lub inecie to 6gr

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Swoją przygodę z kontami wirtualnymi zacząłem od rozeznania w bankach. Okazało się, że wszędzie to zwykle około 200 zł/m-c abonament + ewentualnie 0,10-0,50 zł za wpływ. Zdecydowałem się na AliorBank ALE ODRADZAM!!! Bank jest bardzo atrakcyjny do czasu podpisania umowy. Miałem 80 zł/m-c abonament i bez opłat za przelew. Strona WWW banku - rewelacja. Jednak gdy okazało się, że raporty zamiast ze strony chciałbym na e-mail: kwota wzrosła do 200 zł/m-c, choć przy zakładaniu było, że WWW/e-mail można zmienić w dowolnej chwili i bez kosztów - nawet bez wizyty w oddziale. Przelewy z konta miały być za 0 zł... Ale okazało się, że 'Pan Doradca' miał na myśli ROR (choć ja nie zakładałem RORu) - więc przelewy po 1,50 zł, niby niewiele, ale jakoś 1 zł w mBanku i wszędzie lepiej wygląda i naturalniej :) Do tego autoryzacje SMS opłata za każdy przelew!!! Szok! Nic nie załatwi się na telefon - zdalnie. Po podpisaniu umowy OLEWAJĄ! Dlatego gorąco odradzam. Myślałem o nich też o darmowe wpłaty przez Klientów w okienku - bzdura. Tylko Ci którzy założą 'na razie' darmowe konto mogą wpłacać bez prowizji. Szoku doznałem gdy wpadłem na ofertę Banku Pocztowego. W opłacie 20 zł/m-c DAJĄ SUBKONTA, bez limitu i bez kolejnych opłat! Gorąco polecam. Bank w 100% polski. Z standardami Poczty Polskiej nie ma wiele wspólnego (poza nazwą). Przelewy mam wszystkie za 0 zł. Karta za 0 zł. Płatności masowe działają rewelacyjnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Bank Pocztowy jeszcze działa JAK BANK, a nie jak lichwiarz...

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Twoja wypowiedź brzmi mało wiarygodnie, dopiero co zarejestrowałeś się na forum a już oczerniasz. Druga sprawa to warto czytać umowy...

Startupy.co - polskie forum o startupach

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

Dlaczego niezrobią nr. Kont z możliwością migracji jak nr tel.?
myślę że wielebny to poprawiło..

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

vernon pisze:
Swoją przygodę z kontami wirtualnymi zacząłem od rozeznania w bankach. Okazało się, że wszędzie to zwykle około 200 zł/m-c abonament + ewentualnie 0,10-0,50 zł za wpływ. Zdecydowałem się na AliorBank ALE ODRADZAM!!! Bank jest bardzo atrakcyjny do czasu podpisania umowy. Miałem 80 zł/m-c abonament i bez opłat za przelew. Strona WWW banku - rewelacja. Jednak gdy okazało się, że raporty zamiast ze strony chciałbym na e-mail: kwota wzrosła do 200 zł/m-c, choć przy zakładaniu było, że WWW/e-mail można zmienić w dowolnej chwili i bez kosztów - nawet bez wizyty w oddziale. Przelewy z konta miały być za 0 zł... Ale okazało się, że 'Pan Doradca' miał na myśli ROR (choć ja nie zakładałem RORu) - więc przelewy po 1,50 zł, niby niewiele, ale jakoś 1 zł w mBanku i wszędzie lepiej wygląda i naturalniej :) Do tego autoryzacje SMS opłata za każdy przelew!!! Szok! Nic nie załatwi się na telefon - zdalnie. Po podpisaniu umowy OLEWAJĄ! Dlatego gorąco odradzam. Myślałem o nich też o darmowe wpłaty przez Klientów w okienku - bzdura. Tylko Ci którzy założą 'na razie' darmowe konto mogą wpłacać bez prowizji. Szoku doznałem gdy wpadłem na ofertę Banku Pocztowego. W opłacie 20 zł/m-c DAJĄ SUBKONTA, bez limitu i bez kolejnych opłat! Gorąco polecam. Bank w 100% polski. Z standardami Poczty Polskiej nie ma wiele wspólnego (poza nazwą). Przelewy mam wszystkie za 0 zł. Karta za 0 zł. Płatności masowe działają rewelacyjnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Bank Pocztowy jeszcze działa JAK BANK, a nie jak lichwiarz...

Witam,
Pewnie za chwile ktoś napisze że też jestem nowy i ściemniam ale mam to gdzieś. Też mam założone konto w Pocztowy i wykupioną usługę "Collect" i potwierdzam to co vernon napisał. Płacę 20zł miesięcznie i mam nieograniczoną liczbę subkont, otrzymuję codziennie maila z plikiem w formacie elixir (można sobie wybrać inny format pliku) z wszystkimi wpłatami z danego dnia dzięki czemu płatności masowe to bajka. Też polecam wszystkim ofertę tego Banku.
Proponuję udać się do Pocztowego i spytać o w/w usługę zanim zaczniecie bluzgać na mnie i vernona.

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Witaj,

nigdzie nie została użyta żadna bluzga - http://www.miejski.pl/slowo-Bluzga%C4%87

Główny zarzut dla użytkownika vernon był taki, że rejestruje się na forum, krytykuje dosyć ostro instytucję, z którą się nie dogadał - z czyjej winy nie wnikam.

Koniec OT.

Startupy.co - polskie forum o startupach

Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

U nas Alior został wdrożony 2miechy temu

80zł abonament (liczba kont bez ograniczeń) kilkukrotnie w ciągu dnia dostajemy wyciąg na @ nie widzę tutaj żadnych ukrytych kosztów, opłat od przelewu itp... co do za przelewy etc... wnikałem w szczegóły ale się dowiem i napiszę

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę 1 2 3 4 59 Następna