Trzepak.pl

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Witaj! Po pierwsze sorry ze wrzucam taki post, moze to wygladac jak spam, jednaksze w pewien sposob potrzebuje pomocy. Otoz wlasnie tworzy sie nowa witryna o komputerach, webmasteringu, programowaniu, grafice itd. Jestem adminem na tej stronie i aktualnie zbieram ludzi, ktorzy sa ambitni i dobrzy w swoim fachu. My rowniez mamy duze ambicje i umiejetnosci. Chcemy byc najlepsi! Dlatego potrzebujemy takich jak Ty! Jezeli jestes zainteresowany wspolpraca z nami (czyli byciem redaktorem) to napisz do mnie maila. Adres stronki (wersja nieskonczona) to
http://www.l-serwis.wz.cz

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
ja jestem dobry :) przynajmniej za takiego sie uwaza\m. ale w dziedzinie ktorej dotydcyz to forum. Tj w sieciach. No i przy okazji w sytemamach typu linux, oraz sterowniu przeplyem. Sa tutaj specjalisci od spretu, sa specjalisci od taknich routerow sprzetowcyh, sa specjalsci od prawa, ale webmasterow z prawdziwego zdazenia i redaktorow pewnie niewiele sie tutaj znadjzie. WQie cten post nie jest dobrym pomyslem i jak dla mnie jest to strzal kula w plot.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Czesc ...
Ja osobiscie nie uwazam, ze ten post to jak mowisz "strzal kula w plot" ... nie powinienes osadzac ludzi ... mow o sobie ... a nie o innych ... jest wielu pasjonatow, ktorych prace nie widzialy jeszcze swiatla dziennego a nie sa gorsze od profesjonalnych projektow.
Sam zajmuje sie grafika 3D i animacja ... i choc nie uwazam sie za profesjonaliste to wiele osob twierdzi, ze moje prace sa bardzo dobre.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
poprzegladaj troche strony domowe uzytkownikow tego forum (sa dostepne o ile ktos ma jakas i ja podal) zobaczysz wtedy ze ciezko bedzie znalesc kogos kto by mogl sprostac twoim wymaganiom, bo stronke na prawde bardzo ciekawa graficznie stworzyles.

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.