Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna

Przedstawiona sytuacja w mojej sieci
Czas głosowania minął sob, 20 sie 2016 12:07:41
występuje 18%  18%  [ 2 ]
nie występuje 36%  36%  [ 4 ]
występuje w minimalnej skali nie wychodzi aż tyle włókna 9%  9%  [ 1 ]
nigdy czegoś takiego nie widziałem 36%  36%  [ 4 ]
Liczba głosów: 11
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

moim zdaniem to nie wrona raczej papuga na usługach innych ptaków ;)

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

:rotfl:

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

A propos ptasiej hurtowni. Co za babka siedziała w zastępstwie Pani Gosi na linii w piątek po 16?
Za chole...rę nie mogła znaleźć tego co chciałem kupić (chciała kody towaru po nazwie nie dawała rady).
Zamówiłem z odbiorem na sobotę w DHL-u bo zlecenie było w ostatniej chwili od klienta, patrze w tą sobotę a paczka nadal w sortowni DHL-a w Zabrzu.
Dzwonie do DHL-a a babka mi mówi że owszem zamówienie poszło z odbiorem w DHL-u ale na poniedziałek wpisała :rotfl: :sciana:

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

madmark pisze:
Mimo, że w regulaminie pewnie jest zapis, że trzepak.pl nie bierze odpowiedzialności za wypowiedzi to pewien ptak musiał nieźle postraszyć, że wzięli się za cenzurę wątku. Dzięki temu przynajmniej mamy już pewność kto sprzedał ten kabel.

Jeśli o mnie piszecie to nikogo nie straszyłem. Konkurencja też ma ptaka w swojej firmie :)
Podejrzewam, że sami moderatorzy mają wystarczającą wiedzę prawną i wiedzą, że pomówienia są ścigane z urzędu.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

flashka78 pisze:
Aha, nie chodzi o xbest.pl - uspokajam (bo dostaje info na gg), u nas na 14 000 000 metrów sprzedanych - bez problemów.

Krystian, podawaj więcej danych o sprzedaży na wszystkich forach, US w razie kontroli będzie wiedział czego szukać :)

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

bobas69 pisze:
A propos ptasiej hurtowni. Co za babka siedziała w zastępstwie Pani Gosi na linii w piątek po 16?
Za chole...rę nie mogła znaleźć tego co chciałem kupić (chciała kody towaru po nazwie nie dawała rady).
Zamówiłem z odbiorem na sobotę w DHL-u bo zlecenie było w ostatniej chwili od klienta, patrze w tą sobotę a paczka nadal w sortowni DHL-a w Zabrzu.
Dzwonie do DHL-a a babka mi mówi że owszem zamówienie poszło z odbiorem w DHL-u ale na poniedziałek wpisała :rotfl: :sciana:

Sprawdzę i będzie nagana :)

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

w.wrona pisze:
bobas69 pisze:

Sprawdzę i będzie nagana :)

Oj tam, oj tam zaraz nagana. Wystarczy że P. Gosia będzie na linii :)

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

johnnyBgood pisze:
Witam,
U nas również pojawił się taki problem z przewodem, poniżej kilka fotek celem potwierdzenia.
Oczekujemy na rozwój sytuacji i wyniki ekspertyz, jesteśmy ciekawi jak sprawa się ma. Swoją drogą również złożyliśmy reklamację tego przewodu i twierdzenie, że o losach przewodu zdecyduje producent z Korei jest nieco zabawne...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A gdzie w tym kablu jest centralny pręt frp ? :P

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

w.wrona pisze:
Jeśli o mnie piszecie to nikogo nie straszyłem. Konkurencja też ma ptaka w swojej firmie :)
Podejrzewam, że sami moderatorzy mają wystarczającą wiedzę prawną i wiedzą, że pomówienia są ścigane z urzędu.

:rotfl: Podasz podstawę prawną swojej opinii? Czy omawiany tutaj temat ma znamiona znacznego interesu społecznego? Art. 212 § 4 czy art. 216 § 5, a nawet art 217 § 3 (dla przykładu rangi przewinienia) kodeksu karnego mówią całkowicie co innego.
w.wrona pisze:
flashka78 pisze:
Aha, nie chodzi o xbest.pl - uspokajam (bo dostaje info na gg), u nas na 14 000 000 metrów sprzedanych - bez problemów.

Krystian, podawaj więcej danych o sprzedaży na wszystkich forach, US w razie kontroli będzie wiedział czego szukać :)

Zgodnie z Twoją wiedzą prawną za powyższą wypowiedź już można się czegoś obawiać.

Gdyby było tak jak piszesz, że pomówienia są ścigane z urzędu, to sądy dziennie miałyby kilkadziesiąt nowych wniosków bo masę ludzi codziennie dzieli się opiniami o wadach produktów kupionych w konkretnych sklepach.

Autor wątku poprosił o opinię innych forumowiczów czy taki kabel jak on kupił ma prawo się zachowywać w takim czy inny sposób i gdyby podał gdzie go kupił, to nic mu nie zrobisz. To, że inni uczestnicy wątku doszli do wniosku, że taki takich "cech" kabel nie powinien posiadać", to już inna sprawa.

Ile obywateli ma sprawy w sądzie za zniesławienia PiSu, PO, .Nowoczesnej, Kaczyńskiego, Prezydenta, ZUSu, US itd?

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

AlienMod pisze:
:rotfl: Podasz podstawę prawną swojej opinii?

Pomówienia są ścigane na wniosek pokrzywdzonego i co z tego?
W tym wątku mamy jeszcze naruszenie dóbr osobistych i również co za różnica jak jest ścigane?

Masz inne zdanie to Twój problem. Jeśli do czegoś dojdzie to zadecyduje sędzia, nie Ty, ani nie ja.

Jak będę potrzebował porad prawnych to udam się na forum prawne, co Tobie z Twoją wiedzą polecam.

Cytuj:
Ile obywateli ma sprawy w sądzie za zniesławienia PiSu, PO, .Nowoczesnej, Kaczyńskiego, Prezydenta, ZUSu, US itd?

Podaj liczbę jeśli ją znasz bo ja nie mam dostępu do takiej wiedzy.

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

w.wrona pisze:
Pomówienia są ścigane na wniosek pokrzywdzonego i co z tego?
W tym wątku mamy jeszcze naruszenie dóbr osobistych i również co za różnica jak jest ścigane?

To Ty wyżej twierdziłeś, że z urzędu, co nie jest prawdą. Zresztą nie tylko pomówienia. A jaka różnica? Być może chcesz kogoś zastraszyć konsekwencjami w razie opublikowania nazwy firmy?
w.wrona pisze:
Masz inne zdanie to Twój problem. Jeśli do czegoś dojdzie to zadecyduje sędzia, nie Ty, ani nie ja.

To żadej problem, a fakt poparty podstawą prawną :)
w.wrona pisze:
AlienMod pisze:

Podaj liczbę jeśli ją znasz bo ja nie mam dostępu do takiej wiedzy.

To było tzw. pytanie retoryczne obrazujące jakie głupoty wypisujesz odnośnie prawnych aspektów pomówień itp :)

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

AlienMod pisze:
To Ty wyżej twierdziłeś, że z urzędu, co nie jest prawdą. Zresztą nie tylko pomówienia. A jaka różnica? Być może chcesz kogoś zastraszyć konsekwencjami w razie opublikowania nazwy firmy?

Nikogo nie chcę zastraszyć tylko przestrzegam przed wyrażaniem bezpodstawnych opinii.
Z urzędu czy nie z urzędu, co za różnica? Jak przyjdą po logi to ma to drugorzędne znaczenie.

Cytuj:
To było tzw. pytanie retoryczne obrazujące jakie głupoty wypisujesz odnośnie prawnych aspektów pomówień itp :)

Bardzo słabe to pytanie retoryczne. Jeśli uważasz, że można pomawiać Prezydenta i nic się nie stanie to wal śmiało :)

Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

w.wrona pisze:
AlienMod pisze:

Nikogo nie chcę zastraszyć tylko przestrzegam przed wyrażaniem bezpodstawnych opinii.
Z urzędu czy nie z urzędu, co za różnica? Jak przyjdą po logi to ma to drugorzędne znaczenie.

a co to jest podstawna opinia??
Czy jak napiszę "CDR to beznadziejny sklep bo w mojej opini realizacja zmówienia trwa z byt długo" to jest to opinia podstawna czy bezpodstawna???

bo zgodnie z Twoją retoryką jest to pomówienie i oczernienie marki CDR bo według Twojej opini realizujecie zamówienia szybko.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Laik512 pisze:
Witam panowie, ja trochę nie na temat wątku, ale jakim cudem ci to machine działa z takimi sygnałami ?
Mam na myśli ONU numer 7,8,11 i z nimi nie masz problemów ?
U mnie przy minus 29 często rozłącza, a przy -31 to już koniec totalny klienta .

Mamy wkładki C, także mamy do odcięcia onu -32dB w tym wypadku było zaciągniecie włókien do mufy co spowodowało takie dB ale co dziwne klientów nie rozłączyło! Poprawiliśmy mufę automatycznie wskoczyły ładne dB które pokazaliśmy powyzej

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Wojciechu W. proszę nie mieszaj nas jako Signal 9 do tego ok ?
Bo dla przypomnienia to winna była tu spawarka ( Chińska ) i niestety jeszcze dodatkowo nasza bo nie mieliśmy reflektometru na owy czas.

A jak sam stwierdziłeś po przespawaniu wszystko było ok.

O ile mnie pamięć nie myli to w owym czasie mieliśmy kable Fibrain i wasze pigtaile.

Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

A tak poza tematem fajny kabel jest ostatnio w promocji http://cdr.pl/p4932,swiatlowod-aramid-z ... 2t12f.html . Polecam :)

Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Awatar użytkownika

kamikaze pisze:
A tak poza tematem fajny kabel jest ostatnio w promocji http://cdr.pl/p4932,swiatlowod-aramid-z ... 2t12f.html . Polecam :)

Kurcze, po takiej wtopie to wypadało by wycofać ten kabel ze sprzedaży.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

No to przecież wycofują, ale najpierw muszą sprzedać zapas magazynowy, dlatego zrobili promocję. Jak wszystko sprzedadzą to wycofają :rotfl:

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

LOL

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

dkochalski pisze:
Wojciechu W. proszę nie mieszaj nas jako Signal 9 do tego ok ?

Nie mieszam do niczego Signal9. Napisałem o sieci będącej naszą własnością i o tym co się na niej dzieje/działo.

Cytuj:
Bo dla przypomnienia to winna była tu spawarka ( Chińska ) i niestety jeszcze dodatkowo nasza bo nie mieliśmy reflektometru na owy czas.

A jak sam stwierdziłeś po przespawaniu wszystko było ok.

Jak spawarka może być winna wciąganiu i wypychaniu włókien? Spawarka jak spawarka, DVP. Co najwyżej tłumienie na spawie nie jest takie jak powinno być zgodnie ze sztuką.

Cytuj:
O ile mnie pamięć nie myli to w owym czasie mieliśmy kable Fibrain i wasze pigtaile.

Sprawdziłem, nie kupiliście u nas ani jednego pigtaila. Chyba, że spawaliście na MMCX do N-m bo takie braliście :)

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

dzanus pisze:
Witam.
Dziękuje za odpowiedzi. Niestety importera nie mogę podać nazwy ani nazwy kabla.
Jesteśmy w kontacie z Fibrainem i po ekspertyzie finał w sądzie. Przed zimą mamy i tak zamiar wymienić te kable bo nam się to całkiem rozsypie.
Przygotowujemy dokumentację może ktoś poznał te kable i jednak ma je gdzieś powieszone wiem, że importer komuś wymienił kabel na płaski.
Prośba o dalsze wypowiedzi ewentualnie jak ktoś ma zdjęcie swojej mufy z okrągłym kablem 1 lub 2 tuby 12j lub 24j to prośba o wrzucenie.
Dziękuje i pozdrawiam!

zaprzyjaźniona firma ma podbny kabel i taki sam problem. Ale firma ktora to sprzedaje jest inna (sprzedawali radiolinie, a teraz wzieli sie za swiatlowody) z panem U. na czele. Morał kupić sprawdzony kabel drożej a mieć spokój.

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

adi399
Pewnie twierdzą tak samo że ten kabel tak ma. Wcale nie bardzo oszczędzałem po prostu podobała mi się jego dwu tubowa konstrukcja.

Wojtku miałem napisać ale nie piszę tylko zacytuję Ciebie w całości

W dniu 2016-09-09 o 09:14, Wojciech Wrona pisze:
> Czyli jak widzisz miałem rację z tym ADSS. Nikt z fabryki nie
> przyjedzie bo ten kabel ma się tak zachowywać.
>
> Teraz mógłbyś napisać na trzepaku, że to jest kabel zupełnie innej
> konstrukcji. Napiszesz? Wiem, że nie

Czy ktoś widział abym porównywał ten kabel do jakiegoś innego konstrukcyjnie np ADSS lub płaskiego?
Ważne, że chłop napisał w końcu prawdę ten kabel tak ma!

Kolejna zagadka nie do rozwikłania to że producent daje gwarancje na span 120m a importer skraca ją do 80m. Zmiana w składzie aby było taniej. Skrócenie span-u na 80m ale gdzieś niestety nie wyszło kabel wisi jak szmata i się wyciąga trzeba go poprawiać bo autobusy i inne duże auta mają problemy z przejachaniem. Włókna jest za dużo wychodzi do tuby wystarczy obejrzeć zdjęcia Oczywiście według CDR i producenta wszystko OK kable Aramid tak ma jedna ekipa do układania druga do poprawiania!

Nie ma to jak dobra gwarancja i pewna u producenta z Korei!

Załączniki:
bullllshhhhiitt.jpg
bullllshhhhiitt.jpg [ 112.45 KiB | Przejrzano 833 razy ]
Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Mniejsza o to .. proszę tylko nie mieszaj nas do tego ok?

Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Wojtku.

Masz foto świeże z dzisiaj, mufa była już przerabiana i przespawywana na nowo w całości układana są zdjęcia przed i po i protokół z przeprowadzonych czynności data czas. Wczoraj wycięło 3 klientów i zaczęliśmy szukać a tu taka niespodzianka. Oczywiście zaraz napiszesz że to tak ma by a wszyscy twierdzący inaczej są debilami mającymi po 200m światłowodu i nie mają o nim pojęcia. Oficjalnie informuję wszystkich, że firma CDR ma reklamację głęboko w dupie nie można się od nich niczego doprosić ani danych kabla, ani odpowiedzi producenta na zapytania. Dodatkowo kłamią na temat tego że zlecili do testów ten kabel Krakowskiej firmie z której też nazwę robili straszną tajemnicę. Jak do Was dzwoniłem z zamówieniem to nie było problemu reklamację złożyłem 21.07.2016 a Ty tylko piszesz bzdury i nawet nie masz czasu przesłać odpowiedzi od producenta. Jedno co mi podesłałeś to dokument jak układać kabel. No nie wiem ktoś może umie zawiesić ten kable na lewą stronę albo do góry nogami?

ps.
Zauważ, że to nie mufa fibrainu które według Ciebie są małe, drogie i ch....
Jak widzisz włókno wychodzi bez względu na mufę nawet jak bym miał tą chińską z CDR też by wyszło bo włóknu jest obojętne w jakiej mufie jest ułożone.

Acha doszedłem do wniosku że o sprawie będę pisał na trzepaku ludzie muszą wiedzieć co jest gówno także skrupulatnie będę pisał o problemach z tym kablem.

Załączniki:
20160916_095414-gowno-do-kwadratu.jpg
20160916_095414-gowno-do-kwadratu.jpg [ 255.24 KiB | Przejrzano 720 razy ]
Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

Pytanie ile innych takich produktów CDR ma w ofercie, przy takim podejściu do klienta i reklamacji strach cokolwiek kupować poza normalnymi "markowymi" produktami

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna