Trzepak.pl

Regulamin forum

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.
Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Obserwator
Obserwator

Witam,

czy znajdzie się ktoś tutaj z łódzkiego, a dokładniej Skierniewice/Łowicz ? Kto posiada internet w technologi FTTH, od firmy Timplus/Fiberplus?
Albo przedstawiciel tej "firmy"?
Bo ja już wymiękam.. poniżej temp. 5 st C. Można zapomnieć o stabilnym łączu.. co chwile rozłącza.. A rzekome ich naprawianie polegało na zarobieniu odnowa spawów, i końcówek klienckich i wymianie Dasanów.. po czym problem jest ten sam rozpina końcówkę, wiem jedynie że oprócz mnie jeszcze 7 osób ma taki problem, ale jak widać nikt nie ma na to rozwiązania.. a bywa to uciążliwe gdy się pracuje przy komputerze i w ciągu 3 godzin potrafi rozpiąć z 10 razy.. Infolinia w niedziele nie pracuje..

trzepakowy alchemik
trzepakowy alchemik

czyżby ofiary niesławnego kabla ??

Obserwator
Obserwator

krasnoludek pisze:
czyżby ofiary niesławnego kabla ??

Nie wiem, czy to wina kabla szeroko wałkowanego przez pewną firmę, ale zaczyna to być upierdliwe..

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Nie mam żadnych problemów z Timplus. W okolicy najlepsza.

Obserwator
Obserwator

czolo pisze:
Nie mam żadnych problemów z Timplus. W okolicy najlepsza.

A skąd jesteś ?
Bo ja już nie mam sił do nich..
Internet regularnie rozpina się co 2-3 godziny .. Technika od 21 grudnia nie było i nie ma, gdzie na infolini wysłuchuje że przyjedzie jak tylko znajdą czas i że problem jest w mufie na słupie.. i tyle.. co najlepsze do tej samej mufy jest wpięty sąsiad co też ma takie problemy i dzwoni do nich i obydwoje słyszymy że nikt nie zgłasza problemów tylko ja, a jak dzwoni sąsiad to tylko on..

Wizyta osobista też nie skutkuje, kontakt z prezesem też pozostawia wiele do życzenia..

Wyciszony literat
Wyciszony literat

w poniedziałek widziałem technika na słupie .... w Bełchowie :) więc coś ściema :D a prezesów jest dwóch więc pewnie gadasz nie z tym co trzeba :D

Żółtodziób
Żółtodziób

Cześć,

Jeżeli dalej masz problemy i jesteś zainteresowany zmianą operatora to zapraszam do kontaktu.
Oczywiście zapewniamy stabilne łącze symetryczne z krótkim czasem dostępowym do serwerów i wszystko czego tylko potrzebujesz. Natomiast w celu ustalenia dalszych szczegółów zapraszam na priv.

Jakub Ambroziak
690010955
jakub.ambroziak@telkonekt.pl
TelKonekt Sp. z o. o.

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

TelKonekt pisze:
Cześć,

Jeżeli dalej masz problemy i jesteś zainteresowany zmianą operatora to zapraszam do kontaktu.
Oczywiście zapewniamy stabilne łącze symetryczne z krótkim czasem dostępowym do serwerów i wszystko czego tylko potrzebujesz. Natomiast w celu ustalenia dalszych szczegółów zapraszam na priv.

Jakub Ambroziak
690010955
jakub.ambroziak@telkonekt.pl
TelKonekt Sp. z o. o.

Jesteś pewien, ze macie zasięg w tej okolicy?

Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik
Awatar użytkownika

Jak byś chciał to z naszej strony też możemy podrzucić ofertę.
Wrzuć mi na pw dokładną lokalizację, sprawdzę czy mamy w okolicy światło.

-Transmisje Danych
-MPLS
-DC
http://biznes.t-mobile.pl/

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Dżizas ludzie, ja wiem ze regionalne i dofinansowanie EU sporo zmieniły, ale chyba przeceniacie swoje mozliwosci, zeby liczyc ze bedziecie mieli swiatlo w kazdej "księżockiej" wiosce. Ja jestem tuż obok i wiem, że tam jest tylko Timplus i Radionet z Łowicza. Nie mamcie klienta indywidualnego ofertami od ktorych moze dostac zawalu.

Jak jesteście tacy mocni to proszę o ofertę na światłowodzie w miejscowości Mysłaków w cenie poniżej 100pln.

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

czolo pisze:
Dżizas ludzie, ja wiem ze regionalne i dofinansowanie EU sporo zmieniły, ale chyba przeceniacie swoje mozliwosci, zeby liczyc ze bedziecie mieli swiatlo w kazdej "księżockiej" wiosce. Ja jestem tuż obok i wiem, że tam jest tylko Timplus i Radionet z Łowicza. Nie mamcie klienta indywidualnego ofertami od ktorych moze dostac zawalu.

Jak jesteście tacy mocni to proszę o ofertę na światłowodzie w miejscowości Mysłaków w cenie poniżej 100pln.

Witam serdecznie! Na moim terenie. Jak dobrze że mamy LTE :P , dzięki temu możemy podziękować takim śmieciowym dostawcą którzy potrafią tylko czesać kasę (jest dostępne już od 5zł/m-c w ofercie RBM na sieci P4-która działa tutaj już na 4 pasmach LTE800/1800/2100/2600 i oczywiście oferta pozostałych 3 operatorów LTE-na za full no-limit w Orange [po 150GB w strefie domowej 1Mbps] z rozbiciem na 2 usługi płacę 31,50gr/m-c, do tego mam publiczny IP za free, prędkości od ok. 30Mbps do 85Mbps i przede wszystkim nic mi nie przerywa, straty pakietów zerowe, sprzęt za free równowartość opłaty za 2 letnią usługę). A kolega @Klito jak koniecznie chce mieć światłowód, to niech uzbroi się w cierpliwość i czeka na inwestycje "Orange Światłowód", bo niestety mali ISP to często potrafią najlepiej tylko żądać opłaty za niepełnosprawne usługi.

Subskrybent
Subskrybent

tomo1501 pisze:
Jak byś chciał to z naszej strony też możemy podrzucić ofertę.
Wrzuć mi na pw dokładną lokalizację, sprawdzę czy mamy w okolicy światło.

Nawet jeśli macie światło w okolicy, to jesteś konkurencyjni ?

Jarek ty to już w ogóle nie masz honoru , co temat tego postu, ma wspólnego z GSM ?
A po drugie oferta dowolnego operatora komórkowego, w porównaniu do oferty tytułowego operatora jest żałosna.

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Laik512 pisze:
Jarek ty to już w ogóle nie masz honoru , co temat tego postu, ma wspólnego z GSM ?
A po drugie oferta dowolnego operatora komórkowego, w porównaniu do oferty tytułowego operatora jest żałosna.

Żałosne tj. to co napisałeś. Człowieku o czym Ty chcesz tutaj dyskutować (zamiast "przyjąć na klatę" prostackie postępowanie ISP jako niedopuszczalne ponad 1,5 miesiąca olewanie klienta!!! W kwestii podstawowej-usługa nie działa, więc albo należało znaleść alternatywne/awaryjne rozwiązanie i ciąć rabatem abonament klientowi- takie są standardy dużych telekomów, jak widać niektórym małym trudno się do nich dostosować). Składam reklamację w Orange na usługę dodatkową i mam na nią odpowiedź w ciągu 10dni
Kod:
 Dzień dobry,
otrzymaliśmy Pana zgłoszenie dotyczące usługi Spotify.  Informujemy, że aktualnie występuje nieprawidłowe funkcjonowanie aktywacji usługi na 24 mies. Strona spotify.orange.pl proponuje tylko aktywację usługi Spotify Premium na 3 mies. za 0zł. Na chwilę obecną prosimy o aktywację Spotify Premium na 3 miesiące za 0zł. Zgłoszenie zostało przekazane do dostawcy usługi. Nieprawidłowość zostanie poprawiona na ofertę w wersji na 24 miesiące, o czym poinformujemy Pana oddzielnym SMS, wysłanym przez serwis Spotify. Przepraszamy za niedogodności.  Pozdrawiamy Orange
, także poczytaj sobie i naucz się, czas totalnych niedoborów usługi internetowej skończył się i należy przyjąć cywilizowane standardy obsługi klienta. :ok:

trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

Szkoda tylko, że nigdy nie dowiemy się jak nazywa się ten "żałosny" ISP Jareczka, więc wiarygodność tych wypowiedzi jest ogromna.

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Jarek nie byl w okolicy, ale wie ze bedzie jego pomysl z LTE najlepszym rozwiazaniem na swiecie.
Wkurza mnie obrazanie ISP. Nie zna Jareczek tematu, a jezdzi po firmie, ktora jest bardzo porzadnym przykladem tego jak moga dzialac lokalni operatorzy. Promuje Jareczek zagraniczny telekom i cieszy sie ze namieszal na forum. Sprawdz "Chlopaku" oferte tego ISP i porownaj do swojego pomyslu. W tej okolicy Orange moze probowac robic FO, ale spoznil sie o kilka lat, bo lokalni ISP juz zdazyli wybudowac sieci swiatlowodowe. Po co liczyc na gruszki na wierzbie z Orange?

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

zajadacz pisze:
"żałosny" ISP Jareczka, więc wiarygodność tych wypowiedzi jest ogromna.

Żałosny to ty jesteś z zerową wiarygodnością, twoja wypowiedź w wątku jest tylko po to aby robić zament, konkretnie jedynie wypowiadasz się na temat jak okradać państwo/społeczeństwo nie płacąc należnych podatków. Ja z ze swoimi ISP (Orange/Plus) nie mam żadnych problemów, a działalność takich jak ty-opisałem na konkretach zawartych w tym wątku https://trzepak.pl/viewtopic.php?f=16&t=54370, przypadki z bieżącego roku...
czolo pisze:
Jarek nie byl w okolicy, ale wie ze bedzie jego pomysl z LTE najlepszym rozwiazaniem na swiecie.

Okolicę znam całą lepiej niż ci się wydaje, przykład LTE był z mojej strony jedynie "performance", także nie podniecaj się takim stwierdzeniem (byłoby kuriozum cofanie się wstecz to LTE, mając światłowód). Natomiast fakty jakie mamy są jednoznaczne i nie pozostawiające na ISP "suchej nitki", a to Twoje chwalenie i odwoływanie się do złych przykładów to "skok w niebyt" (ja pracuję w branży produkcyjnej, gdzie co najmniej od kilkunastu lat jest silna konkurencja i firma stara się nawet w przypadku bardzo pracochłonnych produktów utrzymać termin realizacji reklamacji 3-tygodnie, gdybyśmy realizowali reklamacje w takich terminach j.w., to dawno nie byłoby nas na rynku...).
czolo pisze:
a jezdzi po firmie, ktora jest bardzo porzadnym przykladem tego jak moga dzialac lokalni operatorzy.

Fakty są jednoznaczne-ponad 6 tygodni zlewania klienta, a Ty próbujesz to jeszcze usprawiedliwiać!!! :nie: Orange miał wpadkę latem ub.r.-że kilka godzin w różnych rejonach były problemy z dostępem do sieci, to w ramach rekompensaty kolejny weekend udostępnił sieć za free full no-limit dla wszystkich użytkowników abonamentu. :ok:
czolo pisze:
Promuje Jareczek zagraniczny telekom i cieszy sie ze namieszal na forum.

Żadna to promocja, bo to inna "półka" usługi-nie cofajmy się wstecz! Natomiast promuję dobre standardy obsługi klienta-które jak widać jeszcze do Ciebie nie dotarły.
czolo pisze:
W tej okolicy Orange moze probowac robic FO, ale spoznil sie o kilka lat, bo lokalni ISP juz zdazyli wybudowac sieci swiatlowodowe. Po co liczyc na gruszki na wierzbie z Orange?

Z całym szacunkiem to co w ciągu ostatnich kilku lat wybudowali mali ISP-dzięki wsparciu środków EU i własnych, obróci się w pył jak będą takie standardy obsługi klienta. To że Orange ma w tej okolicy słabą infrastrukturę nie oznacza że się to nie zmieni-jeżeli zechcą wejść na szeroką skalę z usługą światłowodową, to sieć położą w jeden kwartał, może pół roku na całym terenie (własną, nie zawieszoną na słupach PGE), a wówczas żaden mały ISP nie dorówna z ofertą.

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Nie wiesz o czym piszesz kolego, to nie Twój rejon i nie Twoja branża. Bedziesz tam przejezdzal, to sie lepiej przyjrzyj. Z uwagi na koszty utrzymania infrastruktury, France nie sa chetni do kladzenia nowych instalacji. W terenach wiejskich podatek zabija oplacalnosc. Samorzady juz sie nauczyly ze trzeba dbac o swoje. Tam nie maja czego remontowac i klasc FO zamiast miedzi.

Nie jestes z branzy i nie utrzymujesz sieci. W Zime wszelkie prace na dworzu sa cholernie ciezkie. Zimno, slisko i wszystko trwa dluzej niz zwykle. Za 50pln abonamentu nie zakryzykuje ktos zdrowia pracownikow i usuniecia awarii w trybie biznesowego SLA. Bede bronil chlopakow, bo sa najlepsi w okolicy. Awarie moga sie trafic kazdemu.

Jestes niemilosiernie uparty i nie masz za grosz empati. Promujesz obce kapitalowo telekomy, siejesz zamet w watku, ktory nie dotyczy tematu ktory poruszyles. Po co tu informacje o LTE? Udzielasz kosmicznie odleglych od rzeczywistosci porad: do kiedy ma czekac kolega zakladajacy watek na te swiatlowody Orange? Tak bardzo chcesz powrotu monopolu Jareczku? Nie pamietasz juz jak bylo wspaniale 15lat temu z jedynym i slusznym operatorem?

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

czolo pisze:
Nie wiesz o czym piszesz kolego, to nie Twój rejon i nie Twoja branża.

Człowieku nie manipuluj, tj. podpis mojej lokalizacji
Kod:
 CSQ:27RSSI:-59 dBmMCC MNC:260 03LAC:FFFE (65534)CID:4749F01 (74751745)TAC:E6F0 (59120)RSCP:- dBmEc/IO:- dBRSRP:-85 dBmSINR:- dBRSRQ:-11 dB  Urządzenie:Huawei Technologies Co., Ltd. E398 
czolo pisze:
Nie jestes z branzy i nie utrzymujesz sieci. W Zime wszelkie prace na dworzu sa cholernie ciezkie. Zimno, slisko i wszystko trwa dluzej niz zwykle. Za 50pln abonamentu nie zakryzykuje ktos zdrowia pracownikow i usuniecia awarii w trybie biznesowego SLA. Bede bronil chlopakow, bo sa najlepsi w okolicy. Awarie moga sie trafic kazdemu.

Nie no świetnie, warunki zimowe w Polsce mogą występować pół roku.
czolo pisze:
Jestes niemilosiernie uparty i nie masz za grosz empati. Promujesz obce kapitalowo telekomy, siejesz zamet w watku, ktory nie dotyczy tematu ktory poruszyles. Po co tu informacje o LTE?

Po to że skoro olewasz klienta, bo nie jest klasy biznes, to chociaż może sobie kupić zestaw prepaid i korzystać awaryjnie z nie przerywanego internetu (zima jeszcze trochę potrwa, prognozy są niekolorowe).
czolo pisze:
Nie pamietasz juz jak bylo wspaniale 15lat temu z jedynym i slusznym operatorem?

Gdyby nie ta kulawa prywatyzacja TP/która doprowadziła do telekomunikacyjnej zapaści na całą dekadę-żadna z ww firm by nie zaistniała na tym rynku (co najwyżej w większych aglomeracjach by powstały firmy świadczące bardziej zaawansowane usługi branży IT i inni więksi ISP), a mieszkańcy mieliby dostęp do sieci światłowodowej od dawna-jak w Chinach. :P

trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

jarek7714 pisze:
Żałosny to ty jesteś z zerową wiarygodnością, twoja wypowiedź w wątku jest tylko po to aby robić zament,
Tak, Jareczku, oczywiście masz rację, a twój argument wcale nie jest personalny. Podaj nazwę tego ISP i rejon działania. Takie trudne? Wszak pisałeś, że już nie korzystasz z jego usług.
jarek7714 pisze:
konkretnie jedynie wypowiadasz się na temat jak okradać państwo/społeczeństwo nie płacąc należnych podatków.
Coś takiego jak "okradanie państwa" to oksymoron. Coś takiego nie istnieje. Nie da się okraść kogoś nie dając sobie zabrać owoców swojej pracy. Wg kodeksu karnego:
Cytuj:
Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela.
Tak więc niepłacenie podatków nie może być kradzieżą, bo nikomu niczego nie zabierasz.

Czytelnik
Czytelnik

Aż przyszedłem tutaj poczytać co ten Jareczek wymyśli, człowieku branża jest Ci widać zupełnie obca nawet nie wiesz jakie podatki płacimy jako isp. A później z naszych podatków dają innym firmą w dotacjach nawet taki Oragne (POPC) - dostał jakieś pieniądze myślisz że to jest sprawiedliwe? ;-)

Jareczek ucz się ekonomi
https://www.youtube.com/watch?v=Z9x4ESyfpIE

Też będę bronił chłopaków bo na pewno ten klient będzie mógł liczyć na jakaś rekompensatę.

Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

zajadacz pisze:
Podaj nazwę tego ISP i rejon działania. Takie trudne? Wszak pisałeś, że już nie korzystasz z jego usług.

Weź że zawiń się... z tym prostackim pytaniem na które nigdy dostaniesz odpowiedzi (jeszcze tego brakowało żebyś sobie "twarz wycierał" na firmie z której już od roku nie korzystam z usługi...).
zajadacz pisze:
Cytuj:
Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela.
Tak więc niepłacenie podatków nie może być kradzieżą, bo nikomu niczego nie zabierasz.

Weź że nie rozśmieszaj mnie definicjami kodeksu, niepłacenie podatków jest kradzieżą od czasów starożytnych-tysiąclecia wcześniej od wprowadzenia reguł kodeksowych.
lukasz88 pisze:
człowieku branża jest Ci widać zupełnie obca nawet nie wiesz jakie podatki płacimy jako isp.

Tak oczywiście "marsjańskie" (dla Was jest inny PIT/CIT/VAT/... 300% tego co taki Orange).
lukasz88 pisze:
A później z naszych podatków dają innym firmą w dotacjach nawet taki Oragne (POPC) - dostał jakieś pieniądze myślisz że to jest sprawiedliwe? ;-)

Nie no Orange "nie płaci podatków", tylko pobiera dotacje?!
lukasz88 pisze:

W tej Twojej ekonomi masz duże braki, niedobór wiedzy na temat realiów życia w Polsce. Podatek progresywny jest "dobrym" systemem z demokratycznego/społecznego punktu widzenia (kraje skandynawskie są bdb przykładem powszechnego dobrobytu), wiedzą o tym też ludzie ze świecznika gospodarki światowej (np. Bill Gates), też jest coraz bardziej świadome naukowe środowisko ekonomistów, iż neoliberalny populizm prowadzi do przenoszenia obciążeń na przyszłe pokolenia. Odniosę też się do filmiku- otóż opieka socjalna w Polsce na jakimś odczuwalnym poziomie w wolnej Polsce rozpoczęła się w kwietniu 2016r. programem 500+, z której też może korzystać Pan z 1-piętra, mając ponad podstawowe przychody. Do tej daty z podatków najwięcej korzystał Pan z 1 i 2 piętra, najmniej z 3-go (jakieś tam bieda zapomogi/zupki może Pan z 3-ciego). Otóż Pan z pierwszego korzystając często np. z autostrad korzysta z olbrzymiego wsparcia państwa do ich budowy, Pan z pierwszego też nie współmiernie korzysta z ochrony państwa zapewnianej przez wymiar bezpieczeństwa/Policję gdyż posiada majątek na który trzeba chronić, ba nawet pośrednio korzystając z prywatnej służby zdrowia przy zaawansowanych badaniach wymagających użycia sprzętu medycznego wartego mln pln-nasi "przedsiębiorczy" lekarze korzystają z publicznego sprzętu, którego Pan z 3-go piętra nigdy nawet nie zobaczy... Poza tym każdy z nas ma rodziców/dziadków którzy korzystają z emerytur na które środki również wędrują z bieżących podatków...
lukasz88 pisze:
Też będę bronił chłopaków bo na pewno ten klient będzie mógł liczyć na jakaś rekompensatę.

Świetnie-szkoda tylko że Twój wpis pojawił się po miesiącu od założenia postu, po moim kuble "zimnej wody"...

trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

jarek7714 pisze:
zajadacz pisze:
Podaj nazwę tego ISP i rejon działania. Takie trudne? Wszak pisałeś, że już nie korzystasz z jego usług.
Weź że zawiń się... z tym prostackim pytaniem na które nigdy dostaniesz odpowiedzi (jeszcze tego brakowało żebyś sobie "twarz wycierał" na firmie z której już od roku nie korzystam z usługi...).
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Żółtodziób
Żółtodziób

Jarek7714: stonuj proszę wypowiedzi bo zaczynasz pomawiać publicznie naszą firmę nie znając faktów. A fakty są takie, że problem był dla klienta uciążliwy ale występował sporadycznie (dokładnie: 22 grudnia, 31 grudnia, 7, 8 i 10 stycznia) a nie ciągle. Nie PRZEZ 6 tygodni tylko W CIĄGU 3 tygodni. Klient nie był olewany. Reakcja na zgłaszane problemy była szybka, tylko usterka była NIETYPOWA i trudna do wychwycenia. Następował nagły spadek sygnału na linii i równie nagły jego powrót do wartości referencyjnej. Zanim technik z reflektometrem pojawił się na miejscu to łącze pracowało już prawidłowo i pomiary nie pozwalały na zlokalizowanie źródła problemu. 10-go stycznia rozpięliśmy linię na dłużej, przejrzane zostały wszystkie mufy po drodze do klienta, splittery, tacki itd. Okazało się, że do jednej z muf dostała się wilgoć, która kondensowała się w złączce splittera przy większej zmianie temperatury otoczenia (udało się to zlokalizować przeglądając pod mikroskopem wszystkie złączki). Wieczorem 10-go stycznia problem został zlokalizowany i usunięty, usługa działa od tej pory bezprzerwowo, tak jak działała klientowi ponad rok przed feralną usterką. Tyle faktów.
Skoro mieszkasz w okolicach to zapraszam Cię do nas na kawę - zobaczysz jak działa mały ISP w małym mieście i z jakimi problemami się zmaga, popracujesz sobie na naszym łączu i może zobaczysz różnicę między FTTH a LTE. A potem możemy pojeździć po okolicznych osiedlach mieszkaniowych i porobić speedtesty z Twojego zestawu LTE na RBM. Może wyciśniesz coś więcej niż mi się udaje.
http://www.speedtest.net/result/6031202007.png
http://www.speedtest.net/result/6031195857.png

Radosław Walentowski
Timplus

trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

@theli daruj sobie. Jarek to forumowy troll. Jego nie przekonasz, on wie wszystko lepiej. Jeśli fakty pokazują coś innego niż on mówi to tym gorzej dla faktów.

Mistrz pióra
Mistrz pióra
Awatar użytkownika

jarek7714 pisze:
Tak oczywiście "marsjańskie" (dla Was jest inny PIT/CIT/VAT/... 300% tego co taki Orange).

A wiesz gdzie ten orange odprowadza gro swoich podatków? Pomijam już "polskiego" plusa, który nic nie płaci w PL.

Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.
Przejdź na stronę 1 2 Następna