Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

ja wiem, że niektórym ciężko się jest przyznać...

niestety, ale tutaj kryptoreklamy nie tolerujemy i łamania zasad forum.

Załączniki:
Komentarz: Inni użytkownicy z tego ip
Lub9l0W.png
Lub9l0W.png [ 42.76 KiB | Przejrzano 2973 razy ]
Komentarz: Panel admina
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png [ 6.65 KiB | Przejrzano 2973 razy ]

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

:rotfl: Serio? Serio aż taka wtopa? :D

Made my day :D

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

chyba aBaZ nie wie że trzepak.pl jest dla użytkowników i użytkowników. Mamy swoje standardy i nie ładujemy ściemy. Odwaga publiczna jest w cenie... :aqq:

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

oooojooojoooj... jacy wy jesteście super i w ogóle.. Wtopa? jaka wtopa?! mam konto e-mail w firmie, która udostępniła mi sprzęt na testy i chciałem to przedyskutować z innymi użytkownikami tego forum, ale widzę, że nie ważna jest wiedza i innowacje technologiczne na tym forum tylko wasze STANDARDY :)
Natomiast...
Interesuje mnie Mimosa i zamiennik Tp-linka jakim jest TOTOLINK, a że anteny24 są dystrybutorem tego sprzętu i dzięki nim miałem okazje to przetestować (nawet mam u nich konto e-mail), to chyba was troche boli ..nie ?

Jak jesteście tacy super :) to może podacie mi jakąś inna firmę, która ma sprzęt Mimosy i daje to na testy ? I dajcie namiar na kogoś kto tak dokładnie przeanalizował algorytm ...

Nie sądziłem, że zakładając konto w oparciu o ich e-mail przysporzy mi tyle kłopotów...

Proszę o wskazanie mi punktów regulaminu, które złamałem, w porównaniu z innymi userami, którzy pracują w firmach i je jednocześnie promują - np. w.wrona, który podaje bezpośrednie linki do produktów swojej firmy i negocjuje ceny bezpośrednio w postach.

Żenujący jest fakt, że czepiacie się takich szczegółów ograniczając wspólnocie dostęp do nowości. Mam rozumieć, że nie można też pisać o Ubiquiti, Mikrotiku,Extralinku, Tp-linku, Huawei, Zyxelu? Bo też to sprzedają ?

Jesteście Adminami tego forum - Szkoda tylko, że wasza wiedza jest bardzo ograniczona jeśli chodzi o zagadnienia sieciowe (użytkownicy mają więcej do powiedzenia w temacie).

P.S
ale?! Chociaż wiecie jak mam na imię.... ;)
ale?! Ograniczacie dostęp do wiedzy innym użytkownikom.. noooooo to jest godne podziwu dla Administratorów. :P
"Odwaga publiczna jest w cenie" - jak napisano.

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

bitlan pisze:
chyba aBaZ nie wie że trzepak.pl jest dla użytkowników i użytkowników. Mamy swoje standardy i nie ładujemy ściemy. Odwaga publiczna jest w cenie... :aqq:

A ścieme .. to mam wrażenie chyba wy ładujecie (z szacunkiem).

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

aBaZ pisze:
(...) mam konto e-mail w firmie, która udostępniła mi sprzęt na testy i chciałem to przedyskutować z innymi użytkownikami tego forum (...)
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pytanie do Wojtka z CDR-u: Też zakładacie swoim klientom konta w swojej domenie firmowej? Właściwie to jest to pytanie do każdego sprzedawcy sprzętu :zlosnik:

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

?
Chyba że ktoś im dostarcza Internet ... :)

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

zajadacz pisze:
aBaZ pisze:
(...) mam konto e-mail w firmie, która udostępniła mi sprzęt na testy i chciałem to przedyskutować z innymi użytkownikami tego forum (...)
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pytanie do Wojtka z CDR-u: Też zakładacie swoim klientom konta w swojej domenie firmowej? Właściwie to jest to pytanie do każdego sprzedawcy sprzętu :zlosnik:

i w ogóle mam rozumieć, że nic teraz nie promujesz i nie łamiesz regulaminu? zajadaczu ? :)

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

aBaZ pisze:
np. w.wrona, który podaje bezpośrednie linki do produktów swojej firmy i negocjuje ceny bezpośrednio w postach.
O to to. Właśnie o to chodzi, że robi to jawnie jako firma, pod imieniem i nazwiskiem. Co więcej nie robi tego w sposób nachalny.

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

heeeh.. to spoooko, że ktokolwiek inny wytłumaczył jak działa "Auto Everything" w Mimosie ... :rotfl:
A jeśli to było nachalnie jak napisałeś, to Wszystkich przepraszam.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

@aBaZ Jareczka przebiłeś, serio :)
Nie odnosisz się do kluczowego zarzutu, czyli tego, że reprezentujesz firmę udając że jesteś jej klientem :)
Powinieneś dostać jakąś nagrodę mistrza marketingu szeptanego, czy raczej szemranego ;)
Tak mistrzowsko spier*olonej roboty dawno nie widziałem :zlosnik:

Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

aBaZ pisze:
Kolejna sprawa, chciałem przetestować B11, B5 i B5c w dobrze zaszumionym eterze oraz routery Totolinka pracujące w ac i podzielić się wynikami ze wspólnotą ale nie wiem czy ktoś się znowu nie przyczepi, że cośtam... :\

już to testowałeś i podawałeś wyniki na innym forum.

Wszyscy wiemy, że jesteś pracownikiem anteny24.pl i reklamujesz produkty które sprzedajesz !!!!!!!

Niby pitu pitu robię testy ....

I napisz, że dziwnym trafem anteny24.pl sprzedają totolinka i mimosa który tylko testujesz?

http://www.anteny24.pl/m/1?text=totolink

http://www.anteny24.pl/m/1?text=mimosa

P.s. a ten wpis z kontem mail dobre :rotfl:

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

no nie... :rotfl:
dalej z was łacha dre... bo ja nic nie sprzedaje... :polacmu:

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

aBaZ pisze:
oooojooojoooj... jacy wy jesteście super i w ogóle.. Wtopa? jaka wtopa?! mam konto e-mail w firmie, która udostępniła mi sprzęt na testy i chciałem to przedyskutować z innymi użytkownikami tego forum.........

[Trzepak CIA]
Okej, widzę że pora uruchomić Trzepak CIA, w takim razie... nie chce mi się długo szukać.. ale tak pokrótce...:
masz mail w domenie *@anteny24.pl... okej, wypożyczasz od nich sprzęt... ale czy wiesz ze cholernie się nie trzyma to kupy? tym bardziej że... [screeny poniżej]

I teraz nie wciskaj kitu zaraz ze tam mieszkasz i nie pracujesz u nich.... :sciana: :sciana: :aqq: :aqq: :rotfl: :rotfl:
[/Trzepak CIA] :pifpaf:

//edit:
PS. Tylko nie mów że masz tam VPN :oszalal:

Załączniki:
Komentarz: Ogólno dostępne dane z RIPE odnośnie operatora
ripe.jpg
ripe.jpg [ 23.59 KiB | Przejrzano 2899 razy ]
Komentarz: Klasa adresowa która była zamazana jest u jednego operatora (nie trzeba znać całego adresu)
bgp.jpg
bgp.jpg [ 36.36 KiB | Przejrzano 2899 razy ]
Komentarz: Siedziba anteny24.pl dostępna na ich stronie internetowej
anteny24.jpg
anteny24.jpg [ 57.19 KiB | Przejrzano 2899 razy ]

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

aBaZ pisze:
no nie... :rotfl:
dalej z was łacha dre... bo ja nic nie sprzedaje... :polacmu:

pisząc z tego samego ip co blocked1234, który ma w avatarze logo od batny? Wiecie, po czymś takim ja mam u Was kupowac? Już na mumie prawie się przemogłem... ale nie róbcie takich jaj!

Jeszcze trochę i zamykam wątek...

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

ja pamietam jak dzis. ogladnijcie posty bloked1234 odnosnie oltow extralinka jak najpierw pytal o to co kupic jak skonfigurowac itd i pozniej superlatywy. pamietam jak dzis. w ktoryms poscie dopiero go zjezdzili i sie wydalo na swiatlo dzienne:D
zal zal. czyzby brakowalo klientow? jestescie spaleni ...
blocked1234 pisze:
Hej
Mam do was pytanie czy wiecie może jak działa ten GPON od extralinka. Mianowicie w opisie jest ze sa kompatybilne z olt zte oraz Huawei??
http://anteny24.pl/pl/p1105,Extralink-O ... tenty24-pl
Czy możecie to potwierdzić?
a może ktos stosował z dasanem?

blocked1234 pisze:
mi chodziło o tą nowosc w technologi GPON a nie EPON z kilku źródeł dowiedziałem się ze sa kompatybilne z ZTE c300 i Huawei.
Niestety juz wszystko sprzedali czekam na dostawę, pytam czy sie mam napalać czy nie?

blocked1234 pisze:
Ostatnio udało mi się zakupić urządzenie z ONT w którym 1 port jest ustawiony na LAN a 3 pozostałe można dowolnie konfigurować jako LAN jak i TV. Urządzenie zakupiłem w tym miejscu:

http://anteny24.pl/pl/p1105,Extralink-ONT-WIFI-1GE-3FE-1VoIP-wifi-antenty24-pl

2 miesiące temu po cenie 60 USD.

Zależało mi na tym, aby posiadał VoIP. Jako tańszą opcję mogę polecić jeszcze :

http://www.anteny24.pl/pl/p1048,Extralink-WiFi-ONU-antenty24-pl

w cenie 39 USD.

blocked1234 pisze:
polecam zakupiona przezemnie spawarkę extralinka efs-7-4 to samo co dvp 740 mała zgrabna obcinaczki tną bardzo dobrze, na youtube mamy filmik co ona potrafi https://www.youtube.com/watch?v=Yd9ztjqVD34
w pełni wystarcza do kabli

Odpowiedz z cytatem
Mistrz pióra
Mistrz pióra

Zeby to byl jeszcze dobry produkt ale wciskac gowno ludziom na chama to trzeba byc skonczonym ch jem.

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

mówiłem że, z tym sprzętem to do biedronki.

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

Nasze testy zostały przeprowadzone w obiektywny sposób i zapraszamy do nas moderatorów wraz z firma CDR, której ofert handlowe na trzepaku są tolerowane a wszystkich innych firm nie, do przyjazdu do nas i wspólnego przeprowadzenia testów.
Jeżeli tego typu testy i umieszczanie ich na forum jest nie rzetelne i bez sprawdzenia oskarża się nas o nie fachowe ich wykonanie chętnie to skonfrontujemy i zapraszamy do nas.

Bark reakcji na chęć konfrontacji naszych wyników i dalsze bezpodstawne oskarżanie nas o kryptoreklamę będzie świadczyło tylko o stronniczości w kierunku tylko jednej firmy i nie dopuszczaniu do głosu innych na wzór działania jedynej i słusznej rządzącej partii obecnie u nas:)).

Prosimy o konkretną ofertę konfrontacji u nas chyba, że po prostu piszecie, że wszystko co inne i wszystkie inne testy są do du.... bo są i tyle....:) Bo moderator ma zawsze racje.

Ponieważ jako pierwsi mamy dostęp do sprzętów i możemy sobie na to pozwolić, uważamy za nasz obowiązek przeprowadzanie takiego typu testów i o ich wynikach informowania Was na tym forum , bo chyba chyba do tego służy między innymi.
Tym bardziej, że mało ISP ma dostęp do takiej gamy produktów.

Sprzęt każdemu możemy udostępnić, aby przetestował go w swoich warunkach , bo póki co nikt nie wykonał żadnych sensownych porównań tylko piszecie, że coś jest złe bo po prostu...

Czy to jest profesjonalne z Waszej strony ? Bo mam wrażenie jakbym był w kościele i słyszał księdza, który mówi, że coś jest złe bo tak musi być, a baranki muszą tego słuchać.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

Serio nie widzisz tego, że problemem nie jest to, że ofrujesz sprzęt, ale że udajesz, że robisz obiektywne testy? Było od początku napisać, że jesteś z takiej i takiej firmy, oferujecie taki sprzęt, zrobiliście takie i takie testy porównawcze i zapraszacie do zakupu. Problemem jest to, że zwyczajnie okłamaliscie użytkowników forum.

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

aBaZ pisze:
Bo moderator ma zawsze racje.

Oprawiam w ramkę :D

Jako, że wcześniej kłamałeś nt. powiązań z Batną, to nie widzę sensu kontynuowania tematu.
Jedyna opcja to zastanowić się nad banem.

CDR, oraz masa innych reprezentantów firm handlujących sprzętem został poproszony o podpisywanie się w sposób wyraźny, aby było wiadomo, że robią to komercyjnie i całe szczęście na tym polu nie mam nic nim do zarzucenia.

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

Napisz mi, w którym miejscu Cie okłamałem? Współpracuje z kilkoma producentami i w oparciu o dostępne urządzenia przeprowadziłem rzetelne testy i to wcześniej też pisałem. Wkleiłem testy nie zmuszając nikogo do zakupu produktu.
Forum służy do przekazywania konkretnych wiadomości.
Czy słuszną formą by było pisanie, że sprzęt jest dobry bo po prostu jest , jak to często odbywa się na forum i wklejanie po prostu ofert handlowych lub pisanie, że jest zły bo jest zły bez rzetelnych testów ?
Nie preferuje uprawiania kochaj, jak to często się odbywa i jechanie jeden drugiemu, bez żadnych merytorycznych podstaw.
Jak zdążyliście zauważyć Netisa i Tp-linka również mamy w ofercie, a Totolink jest nowością, której mieliśmy tylko 100szt.
Po prostu napisaliśmy jak jest naprawdę, jeśli chodzi o wydajność tego urządzenia.
Gdyby była to typowa reklama, to post by zupełnie inaczej wyglądał, bo ten test może zmniejszyć sprzedaż naszych produktów (tp-link, netis).

P.S
Nikt Nas nigdy nie prosił o podpisywanie się. Zresztą jakie to ma znaczenie czy ktoś jest pracownikiem czy nie ? Co to ma wspólnego z obiektywnym testem ? To jakbym był prywatnym ISP i przeprowadził takie testy to byłoby ok ?
Przecież każdy może wydać 200zł i przeprowadzić taki test na własną rękę, ale nikt tego nie dokonał ...

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

aBaZ: czyli Jesteś z anteny24.pl ?

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

Jeszcze chwilę temu(kilka postów wyżej) pisałeś jako prywatna osoba, która dostała routery do testów, itd. Teraz wypowiadasz się w imieniu firmy jako "my", "nasze", itd.

Poza tym tanie routery to psucie rynku, partactwo. Jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach takiego złomu z Chin. To, że handlarzyki te guano oferują u siebie to pół biedy. Najgorsze, że Janusze to kupują "bo tanie".

Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

Tak jak wcześniej wspomniałem współpracuje z wieloma firmami świadcząc szeroko rozumiane wsparcie techniczne - również współpracuje z anteny24.pl (dzięki temu mam dostęp do szerokiej gamy produktów).

Mam tam konto e-mail, które potrzebne jest w sytuacji, gdy klient lub firma potrzebuje wsparcia technicznego wówczas, świadczę takie usługi posługując się tym e-mailem.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna