Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

jarek7714 pisze:
k-lisek pisze:
orange ma nadajnik ok 4 km ode mnie, i nie interesuje mnie gdzie nie ma ich zasiegu jak mi chce pod domem postawić blisko 50m maszt, niech stawiają 500m dalej, tam nie ma zabudowań, ewentualnie na twojej działce, widzę lubisz takie atrakcje.

Widzę że kolega pracuje w systemie binarnym, 0-1. Jak ludzkość jeszcze istnieje to znaczy że problem nie istnieje... aha :D

Właśnie dzięki działaniom takich osobników jak ty więcej zachoruje ludzi (bo komórki każdy używa praktycznie kilka/kilkanaście razy dziennie do rozmów, a skoro operator chciał postawić dodatkowy nadajnik to jednak jest tam problem z zasięgiem i ci co go mają przyjmą o wiele większe promieniowanie korzystając z nich), ale trzeba oceniać na zimno-a tu jednoznacznie widać że jest "drugie dno interesów"
Kod:
 Nadmieniam że stoją dwie małe ISP i są akceptowalne. 
.
k-lisek pisze:
przecież takie prmienieowanie nie tylko jest z nadajników gsm !!!

Kosmiczne też występuje-oprotestuj je z kolegami.
k-lisek pisze:
We wcześniejszym proście chodziło mi też o walory estetyczne, nie po to buduowaliśmy dom w ładnej okolicy aby mi ktoś walną przed nim 50m wieżę.

Dobrze że ustawodawca wcześniej uporządkował prawodawstwo drogowe, bo przy takim nastawieniu do dziś nie mielibyśmy ani jednej autostrady. :nie:

nie wiem jak to skomentować, chyba tylko :wpysk: odpuszczam, nie mam siły :D

podsumowując ja nie godząc się na maszt koło domu, doprowadziłem do zwiększenia zachorowalności na raka, bo forumowy jarek troll złyszał buczenie w głośnikach jak był słaby zasięg - achaaa :D
tak wogóle nie wiem czy zauązyłeś ale jednak przyznałeś że występuje zwiększone zachorowanie na raka jak się długo rozmawia z telefonem przy uchu... wow czyli jednak jest jakaś korelacja....

naprawdę skończ szkoda czasu na takie bzdety i zaśmiecanie forum.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

k-lisek pisze:
podsumowując ja nie godząc się na maszt koło domu, doprowadziłem do zwiększenia zachorowalności na raka, bo forumowy jarek troll złyszał buczenie w głośnikach jak był słaby zasięg - achaaa :D

Trollem to jesteś ty, który ogłupia zwykłych ludzi na prowincji, robiąc testy promieniowania nadajnika miernikiem z Tesco, a mając osobisty w tym interes.
k-lisek pisze:
tak wogóle nie wiem czy zauązyłeś ale jednak przyznałeś że występuje zwiększone zachorowanie na raka jak się długo rozmawia z telefonem przy uchu... wow czyli jednak jest jakaś korelacja....

Jest z tym że nie ma to związku z bliskim położeniem nadajnika sieci komórkowej, po prostu klasyka kilku cwaniaków robi ferment aby zadbać o swoje interesy (tak jak ze spaloną budką przy ambasadzie rosyjskiej). Gdybym nie znał polskiej prowincji, to jedynym rzeczowym argumentem byłaby estetyka otoczenia. Niestety ja ją znam od Bałtyku po Tatry, to nie Holandia, stare rozpadające się słupy energetyki (tu dzież wymienione na nowe słupy), zdublowane podobnymi telekomunikacyjnymi, GSM-y dysponują podobnymi konstrukcjami o większych walorach estetycznych, ba dostosowują się do otoczenia, elementy infrastruktury są instalowane na obiektach sakralnych, muzeach przy akceptacji konserwatorów zabytków.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

no co za "ścierka" bo inaczej nie napisze. Jak na nie trawie .......... :chaja: Niestety coraz więcej nas promieniuje wszystkiego. Ja w budowanym domu robię klatkę faradaya bo nie zamierzam pozwalać gotować głów swoich dzieci i mojej rodziny. A jak jesteś zakochany w komórkowcach zaproś ich niech 3 maszty postawią obok Twojego domu. Ba nawet rzucę Ci pare tysięcy złotych aby podciągnieli Ci pod te maszty światło - dołoże im. I Będziesz miał LTE-A z każdej sieci po kilkaset Mbitów.
Co Ty na to? Nie ważne że jaja se ugotujesz

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

midland1 pisze:
Niestety coraz więcej nas promieniuje wszystkiego. Ja w budowanym domu robię klatkę faradaya bo nie zamierzam pozwalać gotować głów swoich dzieci i mojej rodziny.

Jeżeli nie będziesz korzystał z telefonii komórkowej w ogóle, to nastawienie dla zasady będzie skuteczne...
midland1 pisze:
A jak jesteś zakochany w komórkowcach zaproś ich niech 3 maszty postawią obok Twojego domu. Ba nawet rzucę Ci pare tysięcy złotych aby podciągnieli Ci pod te maszty światło - dołoże im. I Będziesz miał LTE-A z każdej sieci po kilkaset Mbitów.

Wystarczy jeden, na którym będą działać wszyscy operatorzy.
midland1 pisze:
Nie ważne że jaja se ugotujesz

Pozdrów Ojca Dyrektora, chyba jesteś wiernym uczniem, bo bijesz go na głowę z tym populizmem... http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/telefony-komorkowe-fakty-i-wiedza-zamiast-mitow-niektorzy-sie-boja-co-na-to-nauka,13030218/, wg realnych wartości promieniowania-w wielu krajach Europy Zachodniej nie byłoby życia (wiatraki-wytwarzające energię są o wiele bardziej szkodliwe od stacji bazowych GSM w Polsce).

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

hmm a byłeś kiedykolwiek na jakimkolwiek maszcie ???

Chyba nie, a próbujesz wszystkim przejść przez rozum. Dla twojej informacji nawet "kolorowi" wiedzą, że to jest szkodliwe.

Tak tak oni o tym wiedzą i dla tego zawsze mają oznaczenie stref promieniowania. Jest ono bardzo proste nawet ameba umysłowa domyśli się co oznaczają strefa "zielona", "żółta" "czerwona"....

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

jarek7714 pisze:
k-lisek pisze:

Trollem to jesteś ty, który ogłupia zwykłych ludzi na prowincji, robiąc testy promieniowania nadajnika miernikiem z Tesco, a mając osobisty w tym interes.
k-lisek pisze:

Jest z tym że nie ma to związku z bliskim położeniem nadajnika sieci komórkowej, po prostu klasyka kilku cwaniaków robi ferment aby zadbać o swoje interesy (tak jak ze spaloną budką przy ambasadzie rosyjskiej). Gdybym nie znał polskiej prowincji, to jedynym rzeczowym argumentem byłaby estetyka otoczenia. Niestety ja ją znam od Bałtyku po Tatry, to nie Holandia, stare rozpadające się słupy energetyki (tu dzież wymienione na nowe słupy), zdublowane podobnymi telekomunikacyjnymi, GSM-y dysponują podobnymi konstrukcjami o większych walorach estetycznych, ba dostosowują się do otoczenia, elementy infrastruktury są instalowane na obiektach sakralnych, muzeach przy akceptacji konserwatorów zabytków.

Firma z krakowa robila testy z uprawnieniami, wiec znowu cos wymyslasz :) zastanwiam się dlaczego ? hm...
Ja nic nie mierzyłem bo mnie sytuacja nie dotyczyła, to ludzie którzy wybudowali domy koło masztów nagle stwierdzili ze im to przeszkadza :D akurat to była sytuacja kuriozalna bo maszty były wcześniej.... aczkowliek trzeci miał być dobudowany i Starosta się nie zgodził, zaproaszam po wyjaśnienie do lubelskiego starosty dlaczego, ode mnie się odczep ;P

Człowieku, najpierw twierdzisz że telefonia nie ma wpływu, poźniej zasłaniasz się tym że ma ! ale musi mieć !!! bo wszyscy mają komórki !!! hehe
Wytłumacz mi gdzie tu logika ? Nie ma jej i nie będzie bo opierasz sie nie na wiedzy a na buczeniu z głośnikow i na tym snujesz teorię jako by lepsze było stawianie nadajników tak aby było ich jak najwięcej !!!

Wyobraź sobie sytuację że na bloku stoi nadajnik, a Ty w sąsiednim bloku masz go na wysokości oczu, wiele takich nadajników jest stawianych, czyli rozumiem ze przyznajesz rację że ciągłe promieniowanie z niego - mniejsze niż z komórki ale ciągłe będzie powodowało podobną szkodę ? przypominam że sam snułeś wykłąd o szkodliwości trzymania komórki przy uchu przez dłuższy czas !!! wiec ? jak to będzie, będzie miało wpływ czy nie ? nadmieniam że w niektórch państwach jest zakaz stawiania tak nadajników, ciekawe dlaczego ....

taka uwaga na przyszłość, nie zmyślaj historii o jakichś miernikach z tesko, o kurach itd. bo z takim człowiekiem nikt nie będzie poważnie dyskutował.

Aspekt wizulany pozostaw ludziom, nie Ty będziesz oceniał jak ma wyglądać świat, co jet dla kogoś dobre a co nie.
Nie znasz sytuacji lokalnej a wypowiadasz się jakbyś był na miejscu. Ja Orangowi nie broniłem budować nadajnika dalej, jest miejsce, bo wszedzie jest wysoko, tylko oni chcieli po kosztach, jak najtaniej i pod oknami naszymi. Nic Ci do tego że nam się to nie spodobało !!!

i ostatnie, przyznaj się dla kogo pracujesz, bo coś tu śmierdzi :D

Ostatnio zmieniony pt, 30 mar 2018 9:54:56 przez k-lisek, łącznie zmieniany 1 raz.

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

lanc70 pisze:

Chyba nie, a próbujesz wszystkim przejść przez rozum. Dla twojej informacji nawet "kolorowi" wiedzą, że to jest szkodliwe.

Tak tak oni o tym wiedzą i dla tego zawsze mają oznaczenie stref promieniowania. Jest ono bardzo proste nawet ameba umysłowa domyśli się co oznaczają strefa "zielona", "żółta" "czerwona"....

Przykład: chciałem powiesić swój sprzęt na maszcie emitela - piędziesiąty metr, wieża ma 200m, niestety powiedzieli że tam nie można, nie chcieli powiedzieć dlaczego. Dostałem poźniej od nich badanie dwóch doktorów ( firma z krakowa ) odnośnie stref promieniowania i z tego co pamietam byla tam strefa żółta. Powiesiłem się poniżej. Przy nadajniku DVB-T była oczywiście czerwona.

Tłumacz jarkowi 10x że to jednak ma wpływ - jakiś, nie będe teraz zabawiał się kogoś kim nie jestem i oceniał jaki, ale ma niestety negatywny. W strefie Czerwonej max 30 min pracy, chyba z przerwą 24h, ale mogę się mylić.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

lanc70 pisze:

Dociera do ciebie jakie w Polsce są normy, a jakie w krajach Europy Zachodniej i USA?!
k-lisek pisze:

Po co zbędnie się narażać, zwłaszcza tam gdzie są problemy z zasięgiem i telefon komórkowy musi wypromieniować większą moc aby utrzymać połączenie.
k-lisek pisze:
Firma z krakowa robila testy z uprawnieniami, wiec znowu cos wymyslasz :)

Firma to jak dz... za pieniądze zamawiającego zrobi wszystko.
k-lisek pisze:
Człowieku, najpierw twierdzisz że telefonia nie ma wpływu, poźniej zasłaniasz się tym że ma ! ale musi mieć !!! bo wszyscy mają komórki !!! hehe
Wytłumacz mi gdzie tu logika ? Nie ma jej i nie będzie bo opierasz sie nie na wiedzy a na buczeniu z głośnikow i na tym snujesz teorię jako by lepsze było stawianie nadajników tak aby było ich jak najwięcej !!!

Przecież logiki w twoich wypowiedziach to nie ma żadnej-daję ci link do dyskusji naukowców na temat promieniowania, a ty piszesz ciągle o buczeniu w głośnikach, :nie: (być może dlatego że boisz się że to może dać ludziom do myślenia iż efekt takiej działalności będzie odwrotny...).
k-lisek pisze:
Wyobraź sobie sytuację że na bloku stoi nadajnik, a Ty w sąsiednim bloku masz go na wysokości oczu, wiele takich nadajników jest stawianych, czyli rozumiem ze przyznajesz rację że ciągłe promieniowanie z niego - mniejsze niż z komórki ale ciągłe będzie powodowało podobną szkodę ? przypominam że sam snułeś wykłąd o szkodliwości trzymania komórki przy uchu przez dłuższy czas !!! wiec ? jak to będzie, będzie miało wpływ czy nie ? nadmieniam że w niektórch państwach jest zakaz stawiania tak nadajników, ciekawe dlaczego ....

Nie muszę sobie wyobrażać, takich przypadków są dziesiątki w Łodzi, w skali kraju setki/tysiące (będę w pobliżu to zamieszczę fotkę). Nie przyrównuj promieniowania rozproszonego w przestrzeni do bezpośrednio skierowanego na konkretny punkt (urządzeń emitujących promieniowanie nie związanych z telefonami komórkowymi są seki tysięcy/miliony). W niektórych państwach dopuszczalne normy są 100 razy wyższe niż w Polsce, także nie naciągniesz swojej logiki.
k-lisek pisze:
Tłumacz jarkowi 10x że to jednak ma wpływ - jakiś, nie będe teraz zabawiał się kogoś kim nie jestem i oceniał jaki, ale ma niestety negatywny. W strefie Czerwonej max 30 min pracy, chyba z przerwą 24h, ale mogę się mylić.

No ja p... jaka manipulacja, nadajniki DVB-T emitują moc do 170kW i obszar bezpośredniego otoczenia musi być podzielony na strefy zagrożenia.

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat
Awatar użytkownika

jarek7714 pisze:
lanc70 pisze:

Dociera do ciebie jakie w Polsce są normy, a jakie w krajach Europy Zachodniej i USA?!
k-lisek pisze:

Po co zbędnie się narażać, zwłaszcza tam gdzie są problemy z zasięgiem i telefon komórkowy musi wypromieniować większą moc aby utrzymać połączenie.
k-lisek pisze:
Firma z krakowa robila testy z uprawnieniami, wiec znowu cos wymyslasz :)

Firma to jak dz... za pieniądze zamawiającego zrobi wszystko.
k-lisek pisze:

Przecież logiki w twoich wypowiedziach to nie ma żadnej-daję ci link do dyskusji naukowców na temat promieniowania, a ty piszesz ciągle o buczeniu w głośnikach, :nie: (być może dlatego że boisz się że to może dać ludziom do myślenia iż efekt takiej działalności będzie odwrotny...).
k-lisek pisze:

Nie muszę sobie wyobrażać, takich przypadków są dziesiątki w Łodzi, w skali kraju setki/tysiące (będę w pobliżu to zamieszczę fotkę). Nie przyrównuj promieniowania rozproszonego w przestrzeni do bezpośrednio skierowanego na konkretny punkt (urządzeń emitujących promieniowanie nie związanych z telefonami komórkowymi są seki tysięcy/miliony). W niektórych państwach dopuszczalne normy są 100 razy wyższe niż w Polsce, także nie naciągniesz swojej logiki.
k-lisek pisze:

No ja p... jaka manipulacja, nadajniki DVB-T emitują moc do 170kW i obszar bezpośredniego otoczenia musi być podzielony na strefy zagrożenia.

ok uzgodnione wpływ negatywny promieniowania jest, przyznałeś, ok ja się też z tym zgadzam, temat zamknięty :) a do reszty nie komentuję, co nie oznacza że się zgadzam.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz
Awatar użytkownika

Jarek byłeś kiedyś na obiekcie BTSa ? Nie pod popatrzeć 15 minut tylko np. wymieniać feeder/RAU/trase kablową/whatever. Powiem Ci ciekawostkę. Powyżej godziny zawsze, ale to zawsze napierd. mnie głowa. Znajomi również mają odczucia słabości, czy wkur..ienia. Dlatego też często jeśli są duże prace cały obiekt przed wejściem jest OFF.
To ci podałem jako ciekawostę. A zrób z tym co chcesz. Nie pracujesz przy masztach, btsach, nie obsługujesz lokalnych ISP ani ogólnopolskich więc błagam cię zamknij ten swój [ciach]. Raz z Tobą się wykłóciłem odnośnie transmisji jskości usług itd. Więc i teraz zrozum człowieku że błądzisz.
Owszem używam komórki i używał będę, ale jeśli masz możliwość zmniejszenia choć 10% promieniowania na siebie i rodzinę to trzeba to uczynić.

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

midland1 pisze:
Powyżej godziny zawsze, ale to zawsze napierd. mnie głowa.

Jak wsadzisz do mikrofalówki to też będzie. W nadmiarze nawet zwykła woda zabija powodując obrzęk mózgu.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

midland1 pisze:
zamknij ten swój [ciach]

[ciach] nie zamierzam dyskutować z takim [ciach] Fakty są oczywiste, zawarte w dopuszczalnych normach emisji.

Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Panowie! Więcej kultury w swoich wypowiedziach!

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

jarek7714 pisze:
Właśnie dzięki działaniom takich osobników jak ty więcej zachoruje ludzi (bo komórki każdy używa praktycznie kilka/kilkanaście razy dziennie do rozmów, a skoro operator chciał postawić dodatkowy nadajnik to jednak jest tam problem z zasięgiem i ci co go mają przyjmą o wiele większe promieniowanie korzystając z nich)

Rzadko to robię, o ile w ogóle na tym forum, ale na tym polu przyznaje trochę racji. Pewien kompromis się przydaje. Przecież tel na granicy zasięgu daje pełną moc bez żadnych skrupułów i to prosto przy głowie. Ile mikrofalówka ma na rozmrażaniu?

Wiosna idzie, mózg się dotleni, ja myślę Jarek powinien teraz wkleić jakiegoś speedtesta dla rozluźnienia tematu i wszyscy odetchniemy. ;D

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

djrobson pisze:
jarek7714 pisze:
Właśnie dzięki działaniom takich osobników jak ty więcej zachoruje ludzi (bo komórki każdy używa praktycznie kilka/kilkanaście razy dziennie do rozmów, a skoro operator chciał postawić dodatkowy nadajnik to jednak jest tam problem z zasięgiem i ci co go mają przyjmą o wiele większe promieniowanie korzystając z nich)

Rzadko to robię, o ile w ogóle na tym forum, ale na tym polu przyznaje trochę racji. Pewien kompromis się przydaje. Przecież tel na granicy zasięgu daje pełną moc bez żadnych skrupułów i to prosto przy głowie. Ile mikrofalówka ma na rozmrażaniu?

Wiosna idzie, mózg się dotleni, ja myślę Jarek powinien teraz wkleić jakiegoś speedtesta dla rozluźnienia tematu i wszyscy odetchniemy. ;D

Ciekawe w jakim przypadku dostanie się większą dawkę:
- 15minut rozmowy dziennie z komórka na maksa + promieniowanie 24/7 z BTSa np 3km dalej
- 15minut rozmowy dziennie z komórka nadającą małą mocą + promieniowanie 24/7 z BTS np 300m dalej.

Ktoś to potrafi policzyć?

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

ko20 pisze:
djrobson pisze:
jarek7714 pisze:

- 15minut rozmowy dziennie z komórka na maksa + promieniowanie 24/7 z BTSa np 3km dalej
- 15minut rozmowy dziennie z komórka nadającą małą mocą + promieniowanie 24/7 z BTS np 300m dalej.

podaj dla obu przypadków model aparatu (lub jego moc maksymalna i jego czułość) oraz moc bazy i jej czułość do tego częstotliwość na jakiej to pracuje

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

Jaki sygnał odbierają moje jaja na odległości 3km, zakładając, że jajka wraz z osprzętem widzą BTS? Jaki sygnał odbierają moje jaja z trzymanym telefonem w kieszeni, zakładając, że jaja zasłaniają BTS i dzwoni żona?

Gdzieś już taką dyskusję widziałem popartą wzorami. Ale szukać mi się nie chce bo i tak nie mam na to wpływu. Odebrać telefon muszę a i zasięg też chcę mieć, bo jak "abonent jest chwilowo niedostępny" to grozi to ofuczeniem ewentualnie brakiem obiadu lub przesoloną zupą.

humorystycznie wraz z hamerykańskimi łuczonymi :)

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

djrobson pisze:
Jaki sygnał odbierają moje jaja na odległości 3km, zakładając, że jajka wraz z osprzętem widzą BTS? Jaki sygnał odbierają moje jaja z trzymanym telefonem w kieszeni, zakładając, że jaja zasłaniają BTS i dzwoni żona?

Gdzieś już taką dyskusję widziałem popartą wzorami. Ale szukać mi się nie chce bo i tak nie mam na to wpływu. Odebrać telefon muszę a i zasięg też chcę mieć, bo jak "abonent jest chwilowo niedostępny" to grozi to ofuczeniem ewentualnie brakiem obiadu lub przesoloną zupą.

humorystycznie wraz z hamerykańskimi łuczonymi :)

do tego jest sporo zmiennych bo
- ten sam telefon przy różnym poziomie sygnału który widzi baza będzie nadawał z różną mocą
- baza nadaje w 99% ze stałą mocą tyle że jest ona różna w zależności od terenu jaki ma pokryć baza oraz od częstotliwości na jakiej pracuje

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

hehe niby ISP a dali się zrobić zwykłym trolom, temat o szkodliwości BTS a wy o komórkach, mikrofalówkach itp...

Gratuluje profesjonalizmu...

PS. Wątek na wykłady dla trolli "jak zmienić dyskusje aby....(mówić o wszystkim tylko nie o temacie)"

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

kto się dał zrobić to się dał przy czym nie każdy pracownik czy właściciel ISP jest specjalistą od radiokomunikacji (bo i po co)

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

ko20 pisze:

Nie policzę tego (odbicia itd.), ale mooocno upraszczając, to promieniowanie spada z sześcianem odległości. Więc jeżeli przyjąć, że komórka znajduje się 10 cm od mózgu, a nadajnik 300 metrów, to przy tej samej mocy nadawczej komórka oddziałuje 27 miliardów razy mocniej, a biorąc pod uwagę, że moc BTS zazwyczaj jest ok. 10 razy większa niż komórki to wychodzi 2,7 miliarda razy czyli różnica w mocy to ok. 94dB :).

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

lanc70 pisze:
hehe niby ISP a dali się zrobić zwykłym trolom, temat o szkodliwości BTS a wy o komórkach...

To my ISP czy komórkowcy, a może naukowcy? Co widzisz złego w porównaniu BTS'a do komórki? To aż takie odstępstwo od tematu? Bo ja uważam wręcz przeciwnie.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Działanie określonej dawki promieniowania symbolicznie można porównać na przykładzie włożenia ręki na 10 sekund do wody o temp. 40*C, a włożenia ręki na sekundę do wody 80*C (to że rozproszone promieniowanie będzie działać ciągle, nie oznacza że będzie miało bezpośredni wpływ na organizmy żywe, tym bardziej że w wielu wysoko rozwiniętych krajach normy emisji są wyższe do 100 razy). Telefon komórkowy dynamicznie zarządza wypromieniowywaną mocą, będąc na granicy zasięgu musimy znacznie bardziej uważać na długość i sposób prowadzenia rozmów telefonicznych. Efekt tych zmanipulowanych protestów będzie odwrotny od zamierzonego (też jestem za budowaniem skansenów na styl amerykański-niech ci anty-komórkowcy wykupują tereny, budują się, ogradzają z informacją zakazu budowania masztów i używania telefonów komórkowych-to będzie wówczas skuteczne dla ich placebo).

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

i dalej masło maślane....

a kozy dają dobre mleko

PS. Szkodliwość mleka koziego jest mniejsza jak komórek :)

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

To sam napisz coś z sensem, z chęcią poczytam a nie krytykujesz.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna