Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Ma ktos i moze polecić pewny system videodomofonowy - wazne jest przekierowanie na tel (aplikacja android) w przypadku nieobecnosci domowników

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

Jardo pisze:
Ma ktos i moze polecić pewny system videodomofonowy - wazne jest przekierowanie na tel w przypadku nieobecnosci domowników

Nie interesowałem się zbytnio taką opcją ale też w typowych rozwiązaniach nie trafiłem na możliwość wpięcia linii telefonicznej do domofonu

Odpowiedz z cytatem
Czytelnik
Czytelnik

Też się z taką funkcjonalnością nie spotkałem w standardowych videodomofonach. Jednakże spotkałem się z videodomofonami voip, i pewnie na nich można to by jakoś ogarnąć w połączeniu pewnie z centralą voip, minusy z tego co na start to pewnie cena będzie nie mała za takie rozwiązanie...
Robiłem coś podobnego tylko dla samego głosu w poprzedniej firmie. Akurat domofony były analogowe ale też wpięte do centrali voip. I jak ustalony numer nie odbierał to po chwili centrala przełączała na inny numer, tylko w tym wypadku też wewnętrzny.

Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

hub_lan pisze:
Jardo pisze:
Ma ktos i moze polecić pewny system videodomofonowy - wazne jest przekierowanie na tel w przypadku nieobecnosci domowników

Nie interesowałem się zbytnio taką opcją ale też w typowych rozwiązaniach nie trafiłem na możliwość wpięcia linii telefonicznej do domofonu

Taka funkcjonalność wymaga raczej sieci interent niz lini

Rozważam http://www1.dahuasecurity.com/pl/produc ... -9001.html

Ewentualnie inny system dahua 2-wire analogowy z dedykowana bramką - konwerterem KONWERTER DHI-VTNC3000A DAHUA

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

z 5 lat temu się interesowałem. Chyba włoska firma, niepamiętyam nazwy coś koło kawaii, ale napewno inaczej bo nie mogę w google znaleźć. koszt koło 3kz.
przez wifi lub lan.
Wpisz sobie wideodomofon wifi, to cośtam znajdziesz.

Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Na allegro video domofon z wifi to i za 800 znajde. Ale chodzi o polecenie czegoś sprawdzonego.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

na początek polecam sprawdzić od kiedy firma i dany produkt jest na rynku bo przeróżnych wynalazków jest w diabły tylko kto to potem będzie serwisował jak się któryś element skopie a producent nie będzie miał zamienników

Odpowiedz z cytatem
Młodszy czytelnik
Młodszy czytelnik

Jardo pisze:
Na allegro video domofon z wifi to i za 800 znajde. Ale chodzi o polecenie czegoś sprawdzonego.

Witam

Bardzo nie polecam tych za 800zł z allegro. Kilka miesięcy temu coś takiego kupiłem i działa mi tylko otwarcie drzwi przez PIN. Jak ktoś zadzwoni to po minucie, dwóch telefon/tablet z apką obudzi się i jest informacja ze ktoś dzwoni. Oczywiście pod drzwiami już nikogo nie ma po takim czasie reakcji.
Wiesza się to. Raz na tydzień muszę wyłączać z prądu po przestaje działać. Masakra :(

Za te pieniądze lepiej kupić bez WiFi, "normalny" Videodomofon.

Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

Możesz sobie kupić VIDI linea za 800-900 pln i bedzie ci to działało raz lepiej raz gorzej. Ogólnie to działa ale ile sie powkurzasz żeby to wszytko ustawic to twoje. Ale to jedyne budżetowe rozwiązanie.
Jak masz kase i chcesz trochę wydac ale miec konkretny sprzet to możesz kupić VIDOSa i do tego bramke IP lub linie telefoniczna. Kasety zewnętrzne mają super i monitory sa nawet 10".
Sprzęt prima sort.
Mam i działa zaje.... biscie.
Myślałem wcześniej nad kenwei bo to znana firma i do niego można zapodać bramkę gsm z systemu alarmowego ROPAMa tylko przeraziłem sie i ceną i konfiguracją tego .

Ostatnio zmieniony czw, 04 sty 2018 18:13:57 przez bgguns, łącznie zmieniany 2 razy.

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent
Awatar użytkownika

Domofon który przekieruje dzwonienie na telefon + kamera ip z appką na telefon. Ktoś dzwoni i sobie odpalasz appkę i masz natychmiast podgląd.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie