Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
   Tytuł: Re: Antoni w Akcji
Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

dobra, przeczytam, ustosunkuję się, możesz mieć rację, że nie przynosiła dochodów (jeszcze nie przeczytałem, ale zabiorę się), nie zmienia to faktu że po przejęciu sterów sytuacja zmieniła się ze złej na katastrofalną -dobra zmiana
1. Przyznaj to bo ciągle odwracasz kota ogonem
2. Zamilkłeś w sprawie orlenu -poproszę o komentarz, bo jak zauważyłeś znalazłem dane które są wprost przeciwne do twojej teorii -bo ciągle odwracasz kota ogonem
3. TV publiczna nie jest od zarabiania, przyznałem ci rację wcześniej przyznaję teraz, ale czy to znaczy że może na potęgę z roku na rok przynosić coraz większe straty, a 'dobra zmiana' w imię oszczędności zwiększa zadłużenie? Proszę o komentarz na temat akcji redukcji wydatków poprzez redukcję zatrudnienia, bo to jest też ciekawy temat a ty jak zwykle odwracasz kota ogonem -tv nie jest od zarabiania -i sprawa zamknięta
4. ciągle aktualna propozycja zakładu.
ps. skoro to temat o antonim. Czy uważasz że wybrał słuszną drogę 'sądownictwa' w sprawie autora wiadomej publikacji?

//ogólnie podzielam zdanie kolegi kamikaze z posta wyżej, natomiast jak ktoś gloryfikuje obecny rząd to bywa że mnie nerwy ponoszą no bo wcale nie są tacy święci.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

Jak juz prosimy Jarka o komentarz, to ja też sie dołączę:
https://www.o2.pl/artykul/wstrzasajacy- ... 923767425a

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

krasnoludek pisze:

Z pewnością nie są to dobre wyniki, za mało znam się na tej branży aby obiektywnie oceniać (poza tymi 2 głównymi negatywnymi zewnętrznymi czynnikami które miały wpływ na wyniki aukcji), ale już po przeczytaniu kilku linków z sieci oraz raportu NIK na temat działalności w poprzdnich latach stadniny-bez zastrzeżeń stwierdzam że wymiana zarządu spółki była konieczna (inną kwestią jest to czy na następców wybrano odpowiednie osoby?).
krasnoludek pisze:
2. Zamilkłeś w sprawie orlenu -poproszę o komentarz, bo jak zauważyłeś znalazłem dane które są wprost przeciwne do twojej teorii -bo ciągle odwracasz kota ogonem

No proszę cię "nie wystawiaj mi się tak na cios"-wyniki Orlenu są rekordowe http://www.orlen.pl/PL/BiuroPrasowe/Strony/Skonsolidowane-wyniki-finansowe-PKN-ORLEN-w-I-kwartale-2017-r.aspx, http://gpwmedia.pl/prezentacje_wynikow/18675/wyniki_finansowe_pkn_orlen_za_i_kwartal_2017_r/, http://businessinsider.com.pl/gielda/spolki/pkn-orlen-wyniki-finansowe-za-pierwszy-kwartal-2017/tjb19wp,https://ceo.com.pl/skonsolidowane-wyniki-finansowe-pkn-orlen-ii-kwartale-2017-r-73986.
krasnoludek pisze:
ale czy to znaczy że może na potęgę z roku na rok przynosić coraz większe straty, a 'dobra zmiana' w imię oszczędności zwiększa zadłużenie? Proszę o komentarz na temat akcji redukcji wydatków poprzez redukcję zatrudnienia,

Temat TVP jest otwarty do czasu uregulowania kwestii abonamentu-bez tego nie ma i nie będzie niezależnych mediów publicznych (mam nadzieję że w końcu się z tym uporają-osobiście jestem za poborem poprzez PIT). Co do redukcji zatrudnienia to nie jest to dobre rozwiązanie (też media publiczne powinny być bardziej transparentne odnośnie formy zatrudnienia pracowników/ilości/wydatków na wynagrodzenia etc.).
krasnoludek pisze:
ps. skoro to temat o antonim. Czy uważasz że wybrał słuszną drogę 'sądownictwa' w sprawie autora wiadomej publikacji

Chciałbym skonfrontować treść tego artykułu bezpośrednio u autora, likwidacja drogi odwoławczej poprzez sąd to nie jest dobry pomysł.
krasnoludek pisze:
//ogólnie podzielam zdanie kolegi kamikaze z posta wyżej, natomiast jak ktoś gloryfikuje obecny rząd to bywa że mnie nerwy ponoszą no bo wcale nie są tacy święci.

Żadna władza nie jest święta (zwłaszcza że władza deprawuje), ta jest pod silną kontrolą nieprzychylnie nastawionych mediów komercyjnych, także takie przypadki są szybko wykrywane i przede wszystkim nie ma pobłażania/gloryfikacji w partii rządzącej takich praktyk (jak to czynili poprzednicy). Trzeba być ślepym i głuchym aby nie widzeć że "dobra zmiana" przyniosła poprawę warunków bytu/życia dla większości społeczeństwa-takie są brutalne fakty wyrażane w sondażach (post @kamikaze jest dalece umiarkowany/lite w stosunku do wcześniejszych wypowiedzi z wysokim racjonalizmem i ogólnikowością , a zarazem zwarca uwagę na konieczność jak najszybszej reformy wymiaru sprawiedliwości-wszelkie takowe próby "spaliłyby na panewce", HGW jest najlepszym przykładem).
czolo pisze:
Jak juz prosimy Jarka o komentarz, to ja też sie dołączę:
https://www.o2.pl/artykul/wstrzasajacy- ... 923767425a

"Dobrymi intencjami tj. piekło wybrukowane" w takich przypadkach należy zastosować specjalną ścieżkę wyrównania krzywdy (przypadek szczególny-nie można pozwolić sobie na jakąś administracyjną drogę odwoławczą, stosowne uprawnienia ma Premier, nie zmienia to faktu że ustawa jest właściwa i uchwalona co najmniej 10 lat za późno :nie: ).

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

jarek7714 pisze:
"Dobrymi intencjami tj. piekło wybrukowane" w takich przypadkach należy zastosować specjalną ścieżkę wyrównania krzywdy (przypadek szczególny-nie można pozwolić sobie na jakąś administracyjną drogę odwoławczą, stosowne uprawnienia ma Premier, nie zmienia to faktu że ustawa jest właściwa i uchwalona co najmniej 10 lat za późno.

Zgodze sie z tym przysłowiem, ale wnioski mam inne. Za mało masz z prawnikami do czynienia. Kierunek ustawy dobry, ale realizacja kompletnie amatorska.

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

A tu się z kolegą nie zgadzam.
Jestem obiema rękoma a nawet nogami przeciw komunistom i ubekom... ale prawo nie powinno działać wstecz. Przywileje też.
Mam nadzieję że kiedyś jarusiowi i spółce ktoś zabierze ochronę, emeryture sprowadzi do najniższej i zniszczy mu życie i opinię - tak jak on to teraz ludziom robi.
I mam nadzieję że nikt nie zapyta czy to było zasadne i konieczne - bo jaruś i spółka też nie pytają.
Amen.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

a z drugiej strony smutne Jarek na wakacjach a na zdjęciach wokół niego te same mordy Brudziński i ferajna z sejmu i PISu. Czy to nie tragiczne jak człowiek poza partią nic nie ma, nie ma przyjaciół którzy by byli niezależni od niego, niema rodziny.... znajomych..... . Wy też spędzacie każdą wolną chwilę z kolegami z pracy? wakacje z romkiem za biurka, święta z staszkiem, weekend z mańkiem...... :hmm:

Natomiast co do kierunku zmian czasami PIS ma dobrą trajektorię ale jakość zmian woła o pomstę do nieba, centralizowanie wszystkiego w rękach rządzących może przynieść zakładając niemal boskie namaszczenie obecnych chwilową poprawę ale skoro tworzą prawo takie by partia rządząca dzieliła i rządziła wszystkim to niestety ale za kilka lat jak inni tym razem może nawet poganie :) dojdą do włączy to co ich powstrzyma by zamieść wszystkie zmiany pod dywan. PIS ma niestety bardzo wąski horyzont czasowy nie chcą stworzyć podwalin instytucjonalnych by Państwo za ich rządu ale i za rządów innych którzy będą po nich działo na rzecz obywateli, tworzą prawo doraźnie tak jak by rządzić mieli do końca świata............ a niestety nawet jarek nie będzie żył wiecznie

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

dobra, ostatni post bo już swoje powiedziałem i powtarzać się nie mam zamiaru (w koło macieju o tym samym).
Odnośnie stadniny i raportu niku na który kolega się tak uparcie powołuje...
Ogólną ocenę stadnina uzyskała pozytywną, mimo stwierdzonych nieprawidłowości, więc niewiadomo jakiego burdelu niebyło, i owszem może należało zmienić dyrektora w związku z tym, ale w sposób cywilizowany! Najpierw znaleźć kogoś odpowiedniego, z wymaganymi kompetencjami, a niestety wyszło jak wyszło -z boku wygląda to tak, jakby na siłę jakiemuś misiewiczowi szukali stołka dyrektorskiego, uj z tym że pojęcie miał o tym jak ja o budowlance. To mnie w tym najbardziej rozpiernicza. A gościa który miał niesamowitą wiedzę popartą długoletnią praktyką wydupili z dnia na dzień. Jak się to skończyło -wiemy.
O to mi jarek chodzi -nie tyle o wymianę samego dyrektora, co o sposób w jaki to zostało zrobione i na kogo wymienili. Słowem NIE BYŁO DOBREJ ZMIANY a wręcz przeciwnie, zmiana katastrofalna w skutkach.
Odnośnie orlenu.
Jarku w poprzednim komentarzu zarzucałeś że wcześniej były przekręty, bo nagle orlen sprzedał 20% ON więcej, więc zapytałem skąd te dane.
Nie pytam o inne wskaźniki, tylko o to, co napisałeś o sprzedaż. Statystyk sprzedaży samego ON chyba nie ma, ale na stronie http://www.orlen.pl/PL/RelacjeInwestors ... nsowe.aspx
jest ładny suwaczek i dowiadujemy się z niego że Przychody ze sprzedaży w 1kw 2017 to ok. 22902mln, w drugim 2016 tylko 19085, to faktycznie jest spora różnica, ale jak przesuniemy jeszcze bardziej np. 3kw 2013 to było to 30303mln więc też sporo więcej niźli 1kw 2017 którym się tak podniecasz, oczywiście to przychody se sprzedaży, ale chyba mają dość duże przełożenie na sprzedaż paliw. więc wiesz... chybione cios.
co do tvp -nie jest dobre rozwiązanie co? bo jasno nie piszesz? redukcja zatrudnienia? zwiększenie zatrudnienia mimo redukcji? czy co? Jest źle zarządzana koniec kropka. Ściągalność abonamentu nie ma nic do rzeczy, to że dostaliby więcej kasy bez kredytu, absolutnie nie przełoży się na poziom programów... Powiedz mi co za różnica czy kasę mieli by z abonamentu czy od szydłowej, naprawdę myślisz że to coś zmieni? Jak idziesz do sklepu to dostajesz lepszy towar jak płacisz pieniędzmi od cioci? Mi nie chodzi o wiadomości (bo poprostu już się przyzwyczaiłem do alternatyw, ale wizerunkowo sporo by zyskali), ale o ramówkę -w tvp nie ma kompletnie 1 programu/serialu/czegokolwiek co chciałbym oglądac ja lub ktokolwiek z mojej rodziny/znajomych. Ani jednego tytułu. Media publiczne są w miarę transparentne (dziennikarze np. doszukali się wysokich premii dla kochanki prezesa tvp, ale sobie nic z tego nie robią, ot że zacytuję:
Cytuj:
przypadki są szybko wykrywane i przede wszystkim nie ma pobłażania/gloryfikacji w partii rządzącej

Otóż są, całe mnóstwo, przykładem choćby tytułowy antoni, wypadek szydłowej,antka... -no jest wiele.
Jeden z nielicznych wyjątków to Misiewicz, i chwała prezesowi za to, choć ciągle jeszcze jakieś względy ma.
Co do właśnie antoniego i książki, tutaj się zgadzamy + pozew cywilny musowo.
Sytuacja która ma miejsce aktualnie jest trochę chora, nawet amnesty zareagowało (oczywiście dla ciebie to jakieś lewaki, co niech się zajmą swoimi sprawami, a nie przeszkadzają odbudować polskę)

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

krasnoludek pisze:
dobra, przeczytam, ustosunkuję się, możesz mieć rację, że nie przynosiła dochodów (jeszcze nie przeczytałem, ale zabiorę się), nie zmienia to faktu że po przejęciu sterów sytuacja zmieniła się ze złej na katastrofalną -dobra zmiana
3. TV publiczna nie jest od zarabiania, przyznałem ci rację wcześniej przyznaję teraz, ale czy to znaczy że może na potęgę z roku na rok przynosić coraz większe straty, a 'dobra zmiana' w imię oszczędności zwiększa zadłużenie? Proszę o komentarz na temat akcji redukcji wydatków poprzez redukcję zatrudnienia, bo to jest też ciekawy temat a ty jak zwykle odwracasz kota ogonem -tv nie jest od zarabiania -i sprawa zamknięta
ps. skoro to temat o antonim. Czy uważasz że wybrał słuszną drogę 'sądownictwa' w sprawie autora wiadomej publikacji?

Nie licz na podobna reakcje ze strony wyznawcow PiSlamu. To ze przyznajesz im racje nie ma zadnego znaczenia - oni i tak tego nie rozumieja, a juz na rewanz w tej formie nie masz co liczyc.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

Qmpeltaty pisze:
krasnoludek pisze:

Nie licz na podobna reakcje ze strony wyznawcow PiSlamu. To ze przyznajesz im racje nie ma zadnego znaczenia - oni i tak tego nie rozumieja, a juz na rewanz w tej formie nie masz co liczyc.

Niestety prawda.... obecnie polityka zmieniła się w kult wyznaniowy. Ludzie zamiast patrzeć taj jak i każdej innej władzy na ręce w końcu oni są jak pracownik wybrany podczas wyborczej rekrutacji bo się najlepiej zaprezentował, którzy dostają od nas posadę i wynagrodzenie. To z roli Pracodawcy ludzie stali się wyznawcami. Ja od jutra też będę chodził za moimi pracownikami i mówił jacy są świetni idealni, nieomylni a nawet jak omylni to i tak są niemal boscy, będę im dawał w ciemno podwyżki i klaskał uszami jak tylko zechcą coś mi powiedzieć. Proporcje są zaburzone kto jest dla kogo kto jest Panem a kto podwładnym. Ale nasz naród "chłopów pańszczyźnianych" niestety ma w sobie ten pierwiastek poddańczości, który ciągle poszukuje Pana który pokaże mu drogę da pracę i chleb w zamian za oddanie poddaństwo i wielbienie Pana

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

krasnoludek pisze:
dobra, ostatni post bo już swoje powiedziałem i powtarzać się nie mam zamiaru (w koło macieju o tym samym).
Odnośnie stadniny i raportu niku na który kolega się tak uparcie powołuje...
Ogólną ocenę stadnina uzyskała pozytywną, mimo stwierdzonych nieprawidłowości

Tak "w koło Macieju"-niestety nie masz żadnych argumentów opartych na faktach i liczbach (takie złe życzenie TVN+GW w jednym). Przedstaw mi przychody i wydatki stadniny przed 2015 rokiem i udowodnij że na koniach stadnina zarabiała (NIK nie pozostawił złudzeń, a że wynik neutralny kontroli-bo inny nie mógł być 2 drugiej kadencji "złej zmiany" ).
krasnoludek pisze:
z boku wygląda to tak, jakby na siłę jakiemuś misiewiczowi szukali stołka dyrektorskiego, uj z tym że pojęcie miał o tym jak ja o budowlance. To mnie w tym najbardziej rozpiernicza.

Takich jak Misiewicz to nam więcej potrzeba (zgnoili go bo nie miał "fakultetów" i władza uderzyła mu do głowy-a media to brutalnie wykorzystały), gość zorganizowany i skuteczny (na co dzień zderzam się z sytuacjami że wdrażam ludzi do pracy fizycznej z wyższym wykształceniem, na + jest to że łatwiej się komunikować i jak się delikwenta nauczy pewnych czynności to później wykonuje je sumiennie i jest lepiej zdyscyplinowany-ale zawsze trzeba prowadzić "za rączkę"...). Jedynie to co mnie martwi to właśnie to, że zbyt mało młodych zaangażowanych w zarządzanie spółkami skarbu państwa (mamy dobre uniwersytety i uczelnie, może brak zaufania Prezesa, spowodowany wcześniejszymi doświadczeniami...).
krasnoludek pisze:
A gościa który miał niesamowitą wiedzę popartą długoletnią praktyką wydupili z dnia na dzień. Jak się to skończyło -wiemy.

Gościu "kręcił lody na prawo i lewo"- a że nie jest to łatwo udowodnić przed sądem, to inna sprawa (w jakim stanie jest stadnina to można poczytać sobie z reportażu).
krasnoludek pisze:
Jarku w poprzednim komentarzu zarzucałeś że wcześniej były przekręty, bo nagle orlen sprzedał 20% ON więcej, więc zapytałem skąd te dane.
Nie pytam o inne wskaźniki, tylko o to, co napisałeś o sprzedaż. Statystyk sprzedaży samego ON chyba nie ma, ale na stronie http://www.orlen.pl/PL/RelacjeInwestors ... nsowe.aspx
jest ładny suwaczek i dowiadujemy się z niego że Przychody ze sprzedaży w 1kw 2017 to ok. 22902mln, w drugim 2016 tylko 19085, to faktycznie jest spora różnica, ale jak przesuniemy jeszcze bardziej np. 3kw 2013 to było to 30303mln więc też sporo więcej niźli 1kw 2017 którym się tak podniecasz, oczywiście to przychody se sprzedaży, ale chyba mają dość duże przełożenie na sprzedaż paliw. więc wiesz... chybione cios.

Dane są ze spółki notowanej na giełdzie ( także nie są dane z TVP), która podlega ocenie i rygorom prawa sp. giełdowych. Oj czego ten TVN/GW cię uczy- żonglować liczbami-przy stałej marży i cenie paliwa o 30% niższej, relatywnie niższe są przychody (dziś benzyna kosztuje 4,5zł, a nie 6,5zł).
krasnoludek pisze:
Jest źle zarządzana koniec kropka.

Telewizja Publiczna to nie przedsiębiorstwo-że ma gonić za zyskiem (niszcząc wartości przekazu i robiąc ze społeczeństwa wstecznych analfabetów-jak tj. w USA-efekt taki że zmanipulowana biedota zagłosowała na neoliberalnego Trampa, który napycha kasę bogaczom). :nie:
krasnoludek pisze:
Powiedz mi co za różnica czy kasę mieli by z abonamentu czy od szydłowej, naprawdę myślisz że to coś zmieni? Jak idziesz do sklepu to dostajesz lepszy towar jak płacisz pieniędzmi od cioci? Mi nie chodzi o wiadomości (bo poprostu już się przyzwyczaiłem do alternatyw, ale wizerunkowo sporo by zyskali), ale o ramówkę -w tvp nie ma kompletnie 1 programu/serialu/czegokolwiek co chciałbym oglądac ja lub ktokolwiek z mojej rodziny/znajomych. Ani jednego tytułu. Media publiczne są w miarę transparentne (dziennikarze np. doszukali się wysokich premii dla kochanki prezesa tvp, ale sobie nic z tego nie robią

Olbrzymia, jeżeli kasa będzie od rządu to TVP pozostanie taka jaka jest/albo będzie jeszcze gorzej. Jeżeli będzie miała niezależne finansowanie będzie można rozpocząć budowę mediów publicznych (na wzór BBC).
krasnoludek pisze:
Otóż są, całe mnóstwo, przykładem choćby tytułowy antoni, wypadek szydłowej,antka... -no jest wiele.

Takich wypadków było mnóstwo wcześniej, o czym to świadczy: raz o kiepskiej kondycji BOR, dwa o samowolce i nie przestrzeganiu procedur (te krwiste media które tak trzepały pianę, bez zająknięcia przeszły do porządku dziennego że jakby kierowa BOR zadziałał wg procedur-to ten kierujący młody człowiek by nie żył, a oni zrobili z niego bohatera i zbierali mu kasę- Himalaje hipokryzji ).
krasnoludek pisze:
Jeden z nielicznych wyjątków to Misiewicz, i chwała prezesowi za to, choć ciągle jeszcze jakieś względy ma.

Tutaj mam odmienne zdanie, choć rozumiem argumenty Prezesa (zbyt wiele fermentu tutaj nasiano, podobnie jak z ustawą o wycince drzew).
krasnoludek pisze:
Sytuacja która ma miejsce aktualnie jest trochę chora, nawet amnesty zareagowało (oczywiście dla ciebie to jakieś lewaki, co niech się zajmą swoimi sprawami, a nie przeszkadzają odbudować polskę)

Amnesty też reagowało wcześniej-przecież za rządów PO/PSL skazywano dziennikarzy, ja mam poglądy lewicowe także z tymi lewakami to trafiłeś w płot.
Qmpeltaty pisze:

Jak widać ludzie po przeciwnej stronie nie posiadają nawet elementarnego szacunku do poglądów innych osób, braku solidarności dla losu muzułumańskich uchodźców-cie... .

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

@jarek7714: no ja mam nadzieję że też zostaniesz rozliczony wzorem swojego prezesa - w końcu na pewno masz w rodzinie lewaków, pracujesz w lewackiej firmie, albo ktoś z zarządu firmy jest lewakiem - jak widać aktualnie taki wzór jest stosowany z powodzeniem i sporo to potrwa. Spokojnie, będziesz sądzony swoją miarą więc emeryturka będzie ucięta do minimalnej - aby IM żyło się lepiej.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

Chwilowa fala PiSu i prawicowych oszolomow w koncu minie i bedzie normalnie. Jak kradli tak kradna dalej, przewaly, walki, dojenie kraju i kasa dla rydzyka. Zmienili sie tylko przy korycie, wiec ja wole jak nas szanuja w Europie, kupuja u nas konie, BOR nie rozwala co tydzien samochodu i gdy mamy wojsko a nie atrape z psychopatycznym ministrem, gdy nacjonalistyczno stadionowa patola jest zmarginalizowana.

A to kochaj o odzyskaniu wolnosci przez Polske, skonczeniu wyprowadzania majatku dziadow zagranice - prawnie bym zakazal publicznie mowienia takich rzeczy.

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

Qmpeltaty pisze:
Chwilowa fala PiSu i prawicowych oszolomow w koncu minie i bedzie normalnie. Jak kradli tak kradna dalej, przewaly, walki, dojenie kraju i kasa dla rydzyka. Zmienili sie tylko przy korycie, wiec ja wole jak nas szanuja w Europie, kupuja u nas konie, BOR nie rozwala co tydzien samochodu i gdy mamy wojsko a nie atrape z psychopatycznym ministrem, gdy nacjonalistyczno stadionowa patola jest zmarginalizowana.

A to kochaj o odzyskaniu wolnosci przez Polske, skonczeniu wyprowadzania majatku dziadow zagranice - prawnie bym zakazal publicznie mowienia takich rzeczy.

o matko.. czy Ty się w ogóle czytasz co piszesz?

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

alien52 pisze:
Qmpeltaty pisze:

To Ty masz czytac co ja pisze, nie na odwrot :) sam to pisalem wiec wiem co pisalem w momencie pisania :D

Odpowiedz z cytatem
Wyciszony literat
Wyciszony literat

Qmpeltaty pisze:
alien52 pisze:
Qmpeltaty pisze:

To Ty masz czytac co ja pisze, nie na odwrot :) sam to pisalem wiec wiem co pisalem w momencie pisania :D

No raczej nie czytasz skoro wypisujesz takie żeczy.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

alien52 pisze:
Qmpeltaty pisze:
alien52 pisze:

No raczej nie czytasz skoro wypisujesz takie żeczy.

Takie żeczy pisze ze az nie rozumiesz ? Napisz cos wiecej bo ciezko sie ustosunkowac do Twoich racji.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4