Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
   Tytuł: Re: Antoni w Akcji
Odpowiedz z cytatem
Leniwy eseista
Leniwy eseista
Awatar użytkownika

Pozabierać emerytury i powypierzać co pracowali nawet 5 minut dla Moskwy przed '89. Mam tu na myśli wojsko, policja, sądy w tym SN, TK i wszystkich zasłużonych dla Moskwy w sejmie, senacie i edukacji(nauczyciele). Niech Moskwa ich utrzymuje. Te ścierwa jeszcze pracują i mają się dobrze. Może kiedyś komuś to się uda. Jak to Cejro mówi, won. Hipokryzja pisu nie zna granic. Chcą niby wypieprzyć moskiewskie ścierwa z urzędów i jednocześnie moskiewskie ścierwa zatrudniają. Jeszcze siebie nazywają prawicą. Jak to 120% lewactwo, jeszcze bardziej niż komuchowe SLD, tylko religijnie są niby prawicowi.

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

To moze Krysztalowa noc kolego urzadzisz? Co to za roznica icki, czy komunisci?

28 lat po przemianie a mamy wszedzie szpiegow, KGB, w sadach komuchow. Wierzysz w to?

Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

Skoro nie było lustracji po 89r (tak jak chciał to zrobić Olszewski i za co jest znienawidzony Antoni) - to nadal myślisz, że gdzie oni są? rozpłyneli się we mgle?

Ostatnio zmieniony wt, 15 sie 2017 23:42:49 przez Dzablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

Na emeryturach. A niedobitki jeszcze się chowają z podkulonymi ogonami.
Zapomniałeś w tej swojej zajadłości że woleli pójść w odstawke zamiast pisać lustracyjne papierki?

Tylko ludzie pokroju macierewicza ciągle nierozliczeni...

Odpowiedz z cytatem
Subskrybent
Subskrybent

Tym co nie oglądali nadal polecam "Nocną zmianę" żeby nie musieli się silić: https://youtu.be/hu1a3xT9db0
Czesi potrafili załatwić temat z komunistami - lustrację przeprowadzili.
Sądzenie, że komuniści nie chcieli wypełniać papierków lustracyjnych jest bardzo naiwnym stwierdzeniem:) - ucieło by się koryto im i ich dzieciom.

Szykanowanie i ośmieszanie człowieka niewygodnego - skądś to już znam - a tak, tak samo było z śp. Andrzejem Lepperem - też był niewygodny bo mówił prawdę.
Ale co tam przecież pamięć ludzka jest taka krótka i ulotna :)

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

Sam jesteś naiwny myśląc że oni są tak głupi.
Mądry komuch już dawno wcisnął swoją rodzinę na intratne stanowiska a sam usunął się w cień aby nie smrodzić.

ps. a Lepperowi oczywiście że ktoś pomógł...

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

bmpte pisze:
Wy tak na serio?
A jawnego łamania konstytucji, demokracji, wolności słowa, wypowiedzi, swobód, zgromadzeń; w imię "walki o Polske" to nie widzicie?
Jeszcze nigdy i nigdzie nic dobrego z tego nie wyszło. I to nie jest przypadek - to reguła znana od wieków.
Bo dawno dawno temu pewien mądry człowiek powiedział
"Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego. [...] Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność."

Ale po co ja to pisze, przecież wy wiecie lepiej - w końcu sympatyzowanie z grupką skompromitowanych obłąkanych nienawiścią kolesi implikuje monopol na rację.
Chwilową...

:polacmu: :polacmu: :polacmu:

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

"Nocna zmiana" – film dokumentalny z 1994 roku zrealizowany przez Jacka Kurskiego
Cos musze dodawac, czy pozostali uczestnicy forum tez maja swoje zdanie na temat powyzszej postaci i jej wiarygodnosci.

Odpowiedz z cytatem
Fanatyczny prenumerator
Fanatyczny prenumerator

Ja zastanawiam się nad tą karkołomną próbą "zgody nad zamknięciem". Firma upada, jest ogromne zadłużenie, syndyk itp... a tu wyskakuje MON i mówi "Hola hola, to ma działać. W 4 literach mam wasze wierzytelności"

http://tvk.smnt.pl

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

kayo pisze:
Ja zastanawiam się nad tą karkołomną próbą "zgody nad zamknięciem". Firma upada, jest ogromne zadłużenie, syndyk itp... a tu wyskakuje MON i mówi "Hola hola, to ma działać. W 4 literach mam wasze wierzytelności"

A następnego dnia przyjeżdża kolumna na sygnale z ciężarówką pieniędzy i liścikiem "wasza firma musi działać dla dobra narodu, pieniądze proszę przeznaczyć według uznania i potrzeb. Jeżeli funduszy zabraknie kolejne ciężarówki stoją w gotowości wystarczy info na Twitera, pozdrawiam Antoś"

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

czolo pisze:
"Nocna zmiana" – film dokumentalny z 1994 roku zrealizowany przez Jacka Kurskiego
Cos musze dodawac, czy pozostali uczestnicy forum tez maja swoje zdanie na temat powyzszej postaci i jej wiarygodnosci.

Jarek (ten z forum jak by co) uważa że TVP za rządów Kury to w końcu przekaz prawdziwy bez manipulacji i tych jak to teraz modne fejk niusów więc można śmiało brać wszystko jako pewnik dla ludzi światłych bo dla ciemnoty jest TVN i inne niemieckie media jak Polsat - oczywiście niech was nie zmyli polski czy amerykański właściciel bo to na pewno są niemcy. Więc tym bardziej nocna zmiana to dokument tak prawdziwy jak prawdziwe jest życie a nie jakiś tam polityczny propagandowy film dla ciemnoty :) Zresztą kto jak kto ale Kura wie że ciemny lud nic nie kupi.

Ale wracając do Antoniego to akcja w błocie majstersztyk, niemal symboliczny obrazek jak to rządzący na spokojnie po długim weekendzie chcą bo nie można powiedzieć że nie pomóc potrzebującym rodakom więc ubierają stosowne do tego ubranie tj garnitur bo on zawsze świetnie kontrastuje z ogromem zniszczeń matki natury i jadą nie pewni swoich losów na drugi koniec polski a tam błoto dobrze że nie wzięli BMW :) Tak oto kolejna "elita" odkleja się od rzeczywistości.

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

"Nocna Zmiana"... cóż - a ktokolwiek zaprzecza że przy Okrągłym Stole było wszystko cacy? Nie było - i nikt nie zaprzecza. Tak samo Magdalenka.
Wtedy to były kompromisy typu albo robimy rzeź jak w Czechosłowacji czy Rumunii, albo się układamy i pokojowo przekazujemy władze - wg mnie lepiej pokojowo.

@pisowczyków:
Jakby była lustracja natychmiastowa to byłaby nagonka - samosądy, zamieszki itd. itp. Skąd wiecie ilu z waszych rodzin by siedziało, zostało pobitych albo zginęło?
Serio jest ktoś tak po**bany tutaj że chciałby to sprawdzać?

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

Nie wiem jak innym mi się w Polsce żyje dobrze wręcz bardzo dobrze więc nie widzę potrzeby zmieniania wszystkiego z roku na rok jest lepiej więc progres jest. po dwóch latach rządu PIS nadal jest progres i lepiej to znaczy że chyba wytrwałem przy korycie zresztą jak to w życiu świnie obok ciebie się zmienią nie ma co płakać należy żryć dalej ;)

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

bmpte pisze:
A jawnego łamania konstytucji...
Gdzie Ty widzisz to łamanie konstytucji?! Chyba nie w sprawie trybunału konstytucyjnego?! Gdzie wszyscy "co trzepali pianę" w jego obronie byli od początku "spaleni" (wałek z trybunałem poszedł w połowie 2015r.-wówczas poza opozycją nie było żadnych reakcji mediów publicznych/komercyjnych, raptem kilku sędziów się wyłamało sygnalizując że jest łamana konstytucja i tworzony niebezpieczny precedens).
bmpte pisze:
demokracji, wolności słowa, wypowiedzi, swobód, zgromadzeń; w imię "walki o Polske" to nie widzicie?

Pojechałeś 40-lat do tyłu (za chwilę pewnie będziesz chciał świadczenia kombatanckie...), demokracja funkcjonuje lepiej niż przed 2015 rokiem, a któż to ogranicza wolność słowa (poza mediami publicznymi-które mają mniejszy udział w rynku i muszą dla równowagi szerzonej propagandy w mediach komercyjnych, demaskować ich "trzepany" przekaz...), ze swobodami i zgromadzeniami to już pojechałeś na maxa-tyle co w ostatnich 2 latach było demonstracji i protestów, to nie było w ciągu 25 ostatnich lat (też mafie vatowskie dynamicznie to sponsorowały/sponsorują, licząc na obalenie demokratycznie wybranego rządu, bo interesy kuleją :ok: ...). A może jesteś przyzwyczajony do takich standardów jak przed rokiem 2015-iż do legalnych demonstracji i marszów opłacano zbirów którzy mieli za cel oczernianie demonstrantów (tak było w przypadku marszów ONR/PiS, od tych pierwszych się dystansuję, ale nie lubię chwytów "poniżej pasa"...).
emigrant pisze:
Pozabierać emerytury i powypierzać co pracowali nawet 5 minut dla Moskwy przed '89. Mam tu na myśli wojsko, policja, sądy w tym SN, TK i wszystkich zasłużonych dla Moskwy w sejmie, senacie i edukacji(nauczyciele). Niech Moskwa ich utrzymuje. Te ścierwa jeszcze pracują i mają się dobrze. Może kiedyś komuś to się uda. Jak to Cejro mówi, won. Hipokryzja pisu nie zna granic. Chcą niby wypieprzyć moskiewskie ścierwa z urzędów i jednocześnie moskiewskie ścierwa zatrudniają. Jeszcze siebie nazywają prawicą. Jak to 120% lewactwo, jeszcze bardziej niż komuchowe SLD, tylko religijnie są niby prawicowi.

Ale cię chłopie przegięło-Rosja jest rządzona przez służby specjalne z Putinem na czele oraz prawicowych ekstremistów, którzy zastraszają społeczeństwo (jak Hitler przed 1933r.), a Cejrowski to ma teraz swoje 5 minut i różne głupoty plecie (gdyby tubylcy w wielu miejscach które odwiedzał na ziemi znali jego stosunek do ludzi i świata, to dawno temu zostałby nabity przez nich na pal...).
czolo pisze:

Szału nie ma, ale i tak większa jego wiarygodność niż Lisa i Kuźniara...
kamikaze pisze:
Jarek (ten z forum jak by co) uważa że TVP za rządów Kury to w końcu przekaz prawdziwy bez manipulacji i tych jak to teraz modne fejk niusów więc można śmiało brać wszystko jako pewnik dla ludzi światłych bo dla ciemnoty jest TVN i inne niemieckie media jak Polsat - oczywiście niech was nie zmyli polski czy amerykański właściciel bo to na pewno są niemcy. Więc tym bardziej nocna zmiana to dokument tak prawdziwy jak prawdziwe jest życie a nie jakiś tam polityczny propagandowy film dla ciemnoty :) Zresztą kto jak kto ale Kura wie że ciemny lud nic nie kupi.

Ty nie wmawiaj ludziom swoich wizji bo i tak tego nie kupią, na dziś nie ma mowy o niezależnych mediach publicznych bez niezależnego ich finansowania (ty gardzisz niezależnymi mediami, w pięty by ci poszedł ich przekaz, nawet nie prezentujesz wartości neoliberalnych których entuzjastą jest @zajadacz i które królują w mediach komercyjnych, lecz taki XVII-czny zaścianek, gdzie "szlachcic na zagrodzie mógł gwałcić, mordować..."i odpowiedzialności żadnej nie ponosić- skutek był taki że I Rzeczpospolita przestała istnieć...).
bmpte pisze:
"
Wtedy to były kompromisy typu albo robimy rzeź jak w Czechosłowacji czy Rumunii, albo się układamy i pokojowo przekazujemy władze - wg mnie lepiej pokojowo.

Ale nie mieszajmy Czechosłowacji z 1968r. do demokratycznych Czech po roku 1989-gdzie lustracja się odbyła, Niemcy zrobili to wzorcowo...
bmpte pisze:
Jakby była lustracja natychmiastowa to byłaby nagonka - samosądy, zamieszki itd. itp. Skąd wiecie ilu z waszych rodzin by siedziało, zostało pobitych albo zginęło?
Serio jest ktoś tak po**bany tutaj że chciałby to sprawdzać?

Gdyby była lustracja natychmiastowa to L.Wałesa/Bolek nie byłby prezydentem, Kwaśniewski też raczej by nim nie został? (no i nie zostałoby ułaskawionych ponad 4 tys. przestępców-wśród nich bosowie mafi...).

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

Widzę że dyskusja chyba dobiegła końca.
https://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g
Tyle w temacie.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

bmpte pisze:
Widzę że dyskusja chyba dobiegła końca.
https://www.youtube.com/watch?v=U5nzWv-jy1g

Trafiłeś w 10-tkę, obnażając bezwzględnie "niezależność" TVP z początku dekady (obiektywność głównego wydania Wiadomości?! Wystąpienie lidera opozycji-a redakcja zwraca uwagę na lapsus językowy: OT jakbym oglądał "Łapu capu", "Szkło kontaktowe" lub w "Tyle wizji", także przekaz nie wiele się zmienił, tylko larum "na puszczy zaczęło" ...).

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

jarek, nie pitol. takiego chamskiego manipulowanie nie pamiętam w tv.
Być może wcześniej nie mówiono o wszystkim, być może starono się pokazać w innym świetle, ale kurde robili to nienachalnie i w miarę inteligentnie, a przekuwać każdą porażkę rządu w spektakularny sukces??? bez jaj. Aukcja w Janowie zakończyła się niesamowitym sukcesem i prawdziwym pride of poland. Zresztą cała sprawa Janowa Podlaskiego doskonale obrazuje działania rządu.
Czekam aż zakopanie Macierewicza w błocie okaże się jednak zamachem, powoła się komisję ds. gęstego błota, znajdzie rosyjskich agentów itd. Być może okaże się też że był to sukces w jakimś kierunku, narazie trudno mi sobie wyobrazić w jakim, ale zapewne wiadomości wymyślą.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

krasnoludek pisze:
jarek, nie pitol. takiego chamskiego manipulowanie nie pamiętam w tv.

Jak ten przekaz jest opakowany to szczegół, cel był ten sam. Nie podoba się oglądaj "wspaniały, obiektywny" przekaz w mediach komercyjnych (ciekawe nikt nie ogląda TVP a wszyscy piszą jakie te wiadomości zmanipulowane-hipokryzja).
krasnoludek pisze:
Aukcja w Janowie zakończyła się niesamowitym sukcesem i prawdziwym pride of poland. Zresztą cała sprawa Janowa Podlaskiego doskonale obrazuje działania rządu.

Nie wiem kogo w PiS bolała ta hodowla koni w Janowie Podlaskim-aby tym się w ogóle zajmować (jakieś lokalne potyczki-w skali kraju, nie warte nawet ...), materiał co najwyżej do Teleexpresu. Przyjmij do wiadomości że Polski przed 2015 już nie ma i nie będzie , a opozycja się dopiero pozbiera po następnych przegranych wyborach (co jest nieuniknione) i przyjęciu na klatę że na taką lansowaną Polskę (gdzie liczy się cwaniak i złodziej byle miał kasę ...) już przyzwolenia nie będzie. Ten rząd tak niewiele uczynił/a zarazem tak wiele: ograniczył przekręty na VAT, wprowadził podstawowe regulacje w prawie pracy (minimalna stawka godzinowa, kary dla nieuczciwych pracodawców x30, kontrole PIP przez uprzedzenia), a już na rynku pracy dokonują się olbrzymie zmiany (coraz więcej umów o pracę, coraz mniej śmieci-ówek i systematyczny wzrost pensji...).

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

Dla mnie nie liczy sie tylko cel, ale tez i metoda jakim sie go osiąga. Od czasu do czasu probuje ogladac W., ale nie jestem w stanie jakoś dłużej wytrzymać. Kiedyś musi się to zmienić, albo ja pęknę i dam się nawrócić :) albo na tyle spadnie oglądalność że pozwolą znowu pracować dziennikarzom niezależnie.
Co do reszty - "pożywiom uwidim". Zwróć uwagę że zmiany demograficzne i koniunktura też ma wpływ, nie wszystko to działania rządzących. Wolałbym żeby to się nie zmieniało, zawsze warto mieć szczęście, więc życzę im jak najdłużej żeby trwała i w takim wypadku póki nie zaczną zamykać opozycji, niech im się rządzi jak najlepiej. Zaznaczam że styl mi nie pasuje i liczę że go poprawią jeżeli masz rację z drugą kadencją :)

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

jarek, dobrze wiesz, że nie chodzi tylko o stadninę, ale to jest jeden z kontrastowych przykładów, gdzie klapę starają się zamienić w sukces. Gdzie państwowa spółka wbrew temu co starasz się tu promować, ma się o wiele gorzej niż za poprzedniej władzy. I będą jaja jak balony, jak w przyszłym roku były dyrektor zrobi 'prywatną' aukcję, która okaże się sukcesem na miarę 'pride of poland', a o oryginalnej aukcji jedynie wiadomości doniosą że kolejny sukces.
Jeśli po raz kolejny poruszasz temat uszczelnienia vatu - jestem gotów założyć się o przysłowiowe 100zł, że jednak w rozliczeniu na koniec roku okaże się że to tylko trik 'kreatywnej księgowości' pana ministra (oczywiście początkiem roku wymyślą jakąś aferę, żeby zabardzo się o tym niemówiło, może kolejny odcinek sowy??). Nietwierdzę że pomysł z vatem to niewypał, ale jestem przekonany że cyferki będą duużo mniejsze.
Co do oglądania tv, niestety znowu chybiłeś, tv nieoglądam praktycznie wogóle, poprostu czytam.
Na koniec dodam raz jeszcze (przypomnę, bo już pisałem kilka razy, ale do ciebie nie dociera):
Nie jestem sympatykiem PO, nie głosowałem na nich ostatnio, i nie będę głosował w najbliższych wyborach, ale obecna władza również mi się niepodoba. A argumenty że poprzednia władza też tak robiła tylko w większym stopniu do mnie nie trafia.

ps. coś chyba zaczyna brakować kaski mimo 'uszczelnienia vatu' bo podobno do tej pory jedynie co 10 wniosek został zweryfikowany...

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec
Awatar użytkownika

Nie ma zadnego uszczelnienia vatu do ch... wafla !!!! Absurdalne wyniki z vatu wynikaja z przedluzonego czasu na jego zwrot - taka papka dla swoich.

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

krasnoludek pisze:
dobrze wiesz, że nie chodzi tylko o stadninę, ale to jest jeden z kontrastowych przykładów, gdzie klapę starają się zamienić w sukces. Gdzie państwowa spółka wbrew temu co starasz się tu promować, ma się o wiele gorzej niż za poprzedniej władzy.

Oszalałeś z tą stadniną (fakt gdyby ktoś trzeźwo myślał w tych Wiadomościach, to materiału o niej w ogóle nie powinno być-śmieszne obroty oraz zakres jej działalności interesujący Polaków w proporcji 1:100000), także nie wymyślaj już dłużej jak to ma się źle w spółkach państwowych za obecnej władzy, bo wiele jest notowanych na giełdzie-a tam zielony kolor słupków i przychodów (ale w TVN/GW/N... "powiedzieli" że giełda też jest zmanipulowana i tworzy kreatywną księgowość). A co do samej stadniny-wyniki są złe, trzeba przyjąć je na klatę i robić swoje-na cenę koni/wyniki aukcji główny wpływ miały 2 czynniki: anty-arabskie fobie władzy i społeczeństwa w Polsce (to nie gwiazdy przez długie lata podbijały ceny aukcji, lecz szejkowie z nad Zatoki Perskiej) , działalność "resortowych dzieci również"-ile się dało tyle wylano szamba w okół działalności tej spółki, z donosami na zewnątrz włącznie. :nie:
krasnoludek pisze:
I będą jaja jak balony, jak w przyszłym roku były dyrektor zrobi 'prywatną' aukcję, która okaże się sukcesem na miarę 'pride of poland', a o oryginalnej aukcji jedynie wiadomości doniosą że kolejny sukces.

To widzę że mocno się interesujesz końmi, skoro tak jest jak piszesz to działania władzy były jak najbardziej zasadne (gość przygotowywał się do przejęcia stadniny-OT taka prywatyzacja na rosyjski model).
krasnoludek pisze:
Jeśli po raz kolejny poruszasz temat uszczelnienia vatu - jestem gotów założyć się o przysłowiowe 100zł, że jednak w rozliczeniu na koniec roku okaże się że to tylko trik 'kreatywnej księgowości' pana ministra (oczywiście początkiem roku wymyślą jakąś aferę, żeby zabardzo się o tym niemówiło, może kolejny odcinek sowy??). Nietwierdzę że pomysł z vatem to niewypał, ale jestem przekonany że cyferki będą duużo mniejsze.

W kreatywnej księgowości to nikt poprzedników nie przebije (na przełomie dekady doprowadzili budżet do ruiny z deficytem ponad 7%, a potem zrobili skok na fundusze emerytalne Polaków). Na ten temat wypowiadał się Premier Morawiecki-że zwroty są na +, nie ma co panikować-za 4 miesiące zamknie się rok budżetowy i będą twarde dane.
krasnoludek pisze:
Co do oglądania tv, niestety znowu chybiłeś, tv nieoglądam praktycznie wogóle, poprostu czytam.

Również, ale ci co piszą jak tj. w TVP też mówią że jej nie oglądają, jak czytasz i słuchasz J.K/T.L to nie dziwię się że dochodzisz do takich wniosków (tego pierwszego to nawet TVN nie mógł już go "strawić" dłużej: koleś rozmawia z "gwiazdą" POP o muzyce i wrzuca teksty że " przez PiS Adele traci głos" , o wakacjach i pogodzie nad morzem-"przez PiS znowu zaczęło padać..." ).
krasnoludek pisze:
Nie jestem sympatykiem PO, nie głosowałem na nich ostatnio, i nie będę głosował w najbliższych wyborach, ale obecna władza również mi się niepodoba. A argumenty że poprzednia władza też tak robiła tylko w większym stopniu do mnie nie trafia

Tj. Twoja prywatna sprawa na kogo głosujesz, ja nie namawiam do głosowania na żadną konkretną partię, natomiast zachęcam do udziału w wyborach-bo to święto demokracji.
Qmpeltaty pisze:
Nie ma zadnego uszczelnienia vatu do ch... wafla !!!! Absurdalne wyniki z vatu wynikaja z przedluzonego czasu na jego zwrot - taka papka dla swoich.

Tia, PKN Orlen też wymyślił sobie że sprzedaje 20% więcej ON. Cóż ograniczyły się pewne możliwości "dorabiania", a tęsknota za kasą pozostaje...

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

i cały jarek!!! Stadnina jest nieważna, co tam -tu faktycznie ciężko postawić kontrargument, no to co to jest jakaś tam stadnina... otóż jest to jeden z przykładów dobrej zmiany.
Jak napisałem wyżej a nie raczyłeś zrozumieć, jest to jedynie świetny przykład jak do świetnie prosperującej firmy (zarabiała na siebie z dużą nawiązką) wcisnęli swoich ludzi z partii którzy się na tym kompletnie nie znali, i można powiedzieć że doprowadzili do ruiny. Tylko o to mi chodzi, i przyznaj jarku rację, i przyjmij to jak sam napisałeś na klatę, a nie twórz kolejnych historii spiskowych, że fatalny dyrektor, uja się znał i chciał przejąć biznes, a wspaniałomyślne pis mu przeszkodziło. Również nie szejkowie zabili konie pani gwieździe. Jak ludzie widzieli że się źle dzieje (no chyba nic gorszego nie mogło się wydarzyć jak śmierć koni? -nawet pożar byłoby prościej wytłumaczyć) to się nie dziw że robili donosy jako ostatnia deska ratunku. Śmierć 2 koni można wytłumaczyć jedynie albo świadomym działaniem, albo zupełnym brakiem pojęcia w opiece nad zwierzętami.
Jeśli chodzi o kolejną spółkę państwową która wprost bije rekordy od dołu to twoja kochana TVP.
Może poopowiadaj jak tutaj zmanipulowano oglądalność i dochody. Jak zredukowano zatrudnienie (żeby poprawić rentowność) i koniec końców okazało się że przyjęli więcej swoich, niż zwolnili 'obcych' wobec czego po akcji zwolnień pracowników jest więcej.. Odnośnie premiera Morawieckiego, podtrzymuję możemy iść o zakład jeśli chodzi o dane z 'uszczelnienia vatu'.

Później znów narzekanie że jednak platformowcy cyganili więcej a 'nasi' tylko troszkę (więc już nie będę się powtarzał).

i na koniec, jarku drogi, nie wiem który okres działalności orlenu porównujesz, ale z tego co ja przeglądam, to wygląda na to że lata świetności jeśli chodzi o 'przychody ze sprzedaży' kończą się w okolicach 2014.

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy szaleniec
trzepakowy szaleniec

OT Propaganda i demagogia .............. PIS w tym pobił swoich poprzedników na łeb. PO ostro robiło po bokach ale przynajmniej udawali i stwarzali pozory a PIS robi dokładnie to samo ale tym razem bez kozyry przy kamerach jak z "córką leśniczego" ot jest tak samo tylko spadła fasada. Wielką naiwnością jest wiara w to że PO było dobrym rządem a jeszcze większą naiwnością jest to że PIS po przejęciu sterów zmienił kurs poprzedników, zmieniły się akcenty na bardziej populistyczne ale to tylko PR dla ludzi a pod przykrywką są nowe kasty, nowe elity, nowe układy dokładnie to co za PO koryto to samo tylko świnie się zmieniły :( a najbardziej żal że masa ludzi broni poprzedniej ekipy a jeszcze większa masa stoi murem za obecną a tak naprawdę jednych i drugich należało by wywalić i rozliczyć. Wystarczy spojrzeć na to że 2 lata mijają a nikt z PO nie beknął za nic choć PIS obiecywał rozprawienie się z poprzednikami, ale sami dobrze wiedzą że robią to samo i jak oni teraz zaczną wsadzać ludzi z PO to za kilka lat może pęknąć niepisany układ że kasata polityków (bo tak trzeba to nazwać) broni zawsze interesów swojego środowiska identycznie jak lekarze, sędziowie...... przykłady można by mnożyć w nieskończoność

Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik

krasnoludek pisze:
i cały jarek!!! Stadnina jest nieważna, co tam -tu faktycznie ciężko postawić kontrargument, no to co to jest jakaś tam stadnina... otóż jest to jeden z przykładów dobrej zmiany.
Jak napisałem wyżej a nie raczyłeś zrozumieć, jest to jedynie świetny przykład jak do świetnie prosperującej firmy (zarabiała na siebie z dużą nawiązką) wcisnęli swoich ludzi z partii którzy się na tym kompletnie nie znali, i można powiedzieć że doprowadzili do ruiny.

Człowieku obódź się, jest rok 2017-ja i 38mln Polaków mają możliwość dostępu do danych poprzez internet nie tylko przez TVP/TVN/GW, a tymi danymi to ja cię miażdżę (będąc kompletnie nie przygotowanym, uczepiłeś się tej stadniny). Nie jest sztuką zarabiać 10tys./m-c i ciągle latać za pożyczkami, otóż stadnina w Janowie Podlaskim mimo zarabianych 4mln euro na aukcjach przed rokiem 2015 na hodowli koni przynosiła straty-nie jest to mój wymysł na twoje fantazje, ale raport NIK przygotowany jeszcze za poprzedniej władzy
Kod:
 ...Oszacowane w trakcie kontroli NIK wyniki ekonomiczne prowadzonej działalności hodowlanej koni wykazały, że działalność ta była deficytowa. W latach 2011–2012 stadniny na działalności tej poniosły stratę w wysokości około 18,0 mln zł... 
, pełny tekst dostępny tutaj https://www.nik.gov.pl/plik/id,7297,vp,9192.pdf, a taka zimna i rzeczowa ocena sytuacji w stadninie http://forsal.pl/artykuly/941356,brud-smrod-walace-sie-budynki-cala-prawda-o-stadninie-koni-w-janowie-podlaskim-reportaz.html.
krasnoludek pisze:
Tylko o to mi chodzi, i przyznaj jarku rację, i przyjmij to jak sam napisałeś na klatę, a nie twórz kolejnych historii spiskowych, że fatalny dyrektor, uja się znał i chciał przejąć biznes, a wspaniałomyślne pis mu przeszkodziło. Również nie szejkowie zabili konie pani gwieździe. Jak ludzie widzieli że się źle dzieje (no chyba nic gorszego nie mogło się wydarzyć jak śmierć koni? -nawet pożar byłoby prościej wytłumaczyć) to się nie dziw że robili donosy jako ostatnia deska ratunku. Śmierć 2 koni można wytłumaczyć jedynie albo świadomym działaniem, albo zupełnym brakiem pojęcia w opiece nad zwierzętami.

To Ty mnie powinieneś przeprosić-jak większość nie interesowałem się historią tej stadniny, ale po tym uczepliwym ataku zacząłem czytać w sieci-pozwolę sobie na nie wyrażenie oceny działalności jej poprzedników (byłyby to nie cenzuralne słowa). Sam stworzyłeś tutaj taką terię spiskową, a stadnina była tylko dojną krową do robienia prywatnych interesów. :nie:
krasnoludek pisze:
Jeśli chodzi o kolejną spółkę państwową która wprost bije rekordy od dołu to twoja kochana TVP.
Może poopowiadaj jak tutaj zmanipulowano oglądalność i dochody. Jak zredukowano zatrudnienie (żeby poprawić rentowność) i koniec końców okazało się że przyjęli więcej swoich, niż zwolnili 'obcych' wobec czego po akcji zwolnień pracowników jest więcej..

Telewizja Publiczna nie jest od zarabiania pieniędzy i basta, podobnie jak Kościół.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna