Trzepak.pl

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
   Tytuł: Nowy serwis www.3s.pl
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator

Zapraszam na http://www.3s.pl

Jest tam opublikowana mapa zasięgu oraz plan sieci Metro Ethernet czyli tego, co kiedyś nazywałem Gigabit Trzepakiem.

W.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Uhuhuh.... kiedy 3s dosięgnie woj Zach Pom :D ???

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator

warlock pisze:
Uhuhuh.... kiedy 3s dosięgnie woj Zach Pom :D ???

Odpowiem tak: nigdy.

Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Wojciech Apel pisze:
Zapraszam na http://www.3s.pl

Jest tam opublikowana mapa zasięgu oraz plan sieci Metro Ethernet czyli tego, co kiedyś nazywałem Gigabit Trzepakiem.

W.

Kiedy Tarnowskie Góry? Gdzie będzie węzeł?

Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator

Jardo pisze:

Niedługo, bo projkety są już robione. Węzła jako takiego nie będzie bo w naszej filozofii punktem świadczenia usługi jest kabel w miejscu w którym można go naciąć a kabel jest bardziej linią niż punktem :-)

Wchodzić będziemy od południa, od trodny Stroszka i Suchej Góry i dopchamy się do centrum, potem od wschodniej strony dworca PKP pójdziemy na północ, pewnie do Miasteczka a może i dalej.

Ale póki co to już możemy w TG w kilku punktach (tak, właśnie niestety w punktach) nasze usługi świadczyć. Od tych punktów można by na szybko zbudować linie... chcesz to pogadaj o tym chłopakami o tych projektów: z Markiem lub Grzesiem. Oni właśnie planują przyszłość - również tą w TG.

Odpowiedz z cytatem
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Wojciech Apel pisze:
Jardo pisze:

Niedługo, bo projkety są już robione. Węzła jako takiego nie będzie bo w naszej filozofii punktem świadczenia usługi jest kabel w miejscu w którym można go naciąć a kabel jest bardziej linią niż punktem :-)

Wchodzić będziemy od południa, od trodny Stroszka i Suchej Góry i dopchamy się do centrum, potem od wschodniej strony dworca PKP pójdziemy na północ, pewnie do Miasteczka a może i dalej.

Jak pisałem posta to miałem juz napisane pytanie czy jest planowane dalej na północ, ale nie sądziłem że to może byc realne.
Będę obserwował rozwój sytuacji, a z chłopakami od projektów pewnie się skontaktuję.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Obserwator
Obserwator

A nie da rady Murcek podłączyć :>
To przecięz zaraz koło Giszowca :>

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

3s kończy się przy Willi Brachta w Gettin banku, jakieś półtora km od pierwszych zabudowań w Murcach. Jeśli więc masz tam jakąś większą sieć to myśle że cie podłączą.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator

czerwo pisze:
A nie da rady Murcek podłączyć :>

Skontaktuj się z Markiem albo Grzesiem pod numerem 32 330 44 20 - myślę, że coś da się zrobić. W końcu to po drodze na Tychy.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Obsesyjny prozaik
Obsesyjny prozaik
Awatar użytkownika

Mam pytanie, gdzie kończy się 3s w Dąbrowie Górniczej? Jestem zainteresowany ofertą dla sieci w Ząbkowicach, może udało by się zorganizować jakiś dosył radiówką do mnie? Mam niezłą widoczność na Gołonóg i Łęknice, tylko żeby 3s był w tamtych okolicach?

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Żółtodziób
Żółtodziób

Panowie, czy nie prościej byłoby zrobić na stronce 3S sekcje "planowane inwestycje" ?? Bardzo by to odciążyło od pytań w rodzaju "a kiedy światłowód dojdzie do mnie..."

A tak na marginesie to sam jestem ciekaw że skoro Mysłowice i Jaworzno, to właściwie do Chrzanowa to jest rzut beretem. Tylko nie wiem czy są takie plany....

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator

COMmer pisze:
Mam pytanie, gdzie kończy się 3s w Dąbrowie Górniczej? Jestem zainteresowany ofertą dla sieci w Ząbkowicach, może udało by się zorganizować jakiś dosył radiówką do mnie? Mam niezłą widoczność na Gołonóg i Łęknice, tylko żeby 3s był w tamtych okolicach?

Węzeł radiowy jest w Sosnocu na Żylecie - tam dużo widać. Dalej na północ jest już tylko niżej i niżej.....

Do tego kościółka co jest w Gołonogu to raczej nie dojdziemy, choć będziemy niedługo na osiedlach poniżej (nie pamiętam nazw ulic). Potem dalej, aż do Huty.....

Wiesz co - pogadaj z Grzesiem Szubertem. Dąbrowa to jego rodzinne strony i ulubione tematy.

W.

Tytuł:
Odpowiedz z cytatem
Administrator
Administrator

cracket pisze:
Panowie, czy nie prościej byłoby zrobić na stronce 3S sekcje "planowane inwestycje" ?? Bardzo by to odciążyło od pytań w rodzaju "a kiedy światłowód dojdzie do mnie..."

To się dało ujawnić jest ujawnione (np. budowy na Piekary i Tarnowskie) ale niestety, nie wszystko nam wypada powiedzieć, dlatego będę Was tu zaskakiwał, np. tak jak teraz Mysłowicami :-)

Cytuj:
A tak na marginesie to sam jestem ciekaw że skoro Mysłowice i Jaworzno, to właściwie do Chrzanowa to jest rzut beretem. Tylko nie wiem czy są takie plany....

Niestety, nie jest to rzut beretem a są tacy, co tam kabelki już mają tylko ich dawać tak tanio jak 3S.pl nie chcą. Ale zobaczymy.... po 2006 jest 2007 a potem 2008. O ile po drodze nie będzie końca świata ani totalne recesji to może i do Chrzanowa (a potem Libiąża) się dokopiemy.

W.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie