Trzepak.pl

Regulamin forum

Wypowiedzi muszą stosować się do zasad ogólnie przyjętej "netykiety" wynikającej z dokumentu RFC 1855, zamieszczonego pod tym adresem:
http://www.ietf.org/rfc/rfc1855.txt
Osoby wypowiadające się tu "zawodowo" proszone są o logowanie się swoim imieniem i nazwiskiem, a w stopce ich wypowiedzi wskazane jest przedstawienie danych adresowych łącznie z linkiem do strony głównej przedsiębiorstwa lub organizacji, którą reprezentują.
Umieszczanie informacji reklamowych w wypowiedzi i w stopce nie jest wskazane a moderatorzy mogą ingerować usuwając takie posty w sposób nie podlegający dyskusji.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

Witam mam takie pytanie aktualnie posiadam transmisje na 18 km potrzebne jest jednak większe pasmo więc zmieniam to na dzierżawę nitek 2j i takie pytanie w połowie drogi jest miejscowość która też bym chciał zasilić w dss powiedzieli mi że niektórzy co pare km sobie wychodzą na inne miejscowości mogę wiedziec jak to możliwe przecież skoro daje z jednej wkładkę sfp i na końcu to jak to jeszcze zrobic by po środku była jeszcze jedna wkładka przecież to przez splitter nie będzie działac chyba że o czymś nie wiem

Odpowiedz z cytatem
trzepakowy master
trzepakowy master

cyrkulator cwdm czyli mux i demux, wkładki na różne długości fal i po krzyku.

da się nawet w jednym włóknie puścić pon o małym splicie i transmisję jak się uprzesz

drugie rozwiązanie jest prostsze: switch pośrodku z dwoma wkładkami i robisz klasyczny łańcuszek :)

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

Tak jak napisał Orin xWDM i po sprawie tyle że po jakiego Ci 2J zamiast transmisji kiedy nawet zakładając odgałęzienia xWDM po drodze wystarczy z powodzeniem 1J

Odpowiedz z cytatem
Młodociany subskrybent
Młodociany subskrybent

Witam rozumiem że chodzi o takie coś https://www.cyberbajt.pl/produkt/7772/c ... y_produktu rozumiem że multiplexer wstawiam na każdym wejściu i wyjściu ? czy jak to działa jak bym mógł prosic konkretnie co będzie mi potrzebne szczerze pierwszy raz takim czymś się zajmuje :)

Odpowiedz z cytatem
Powieściopisarz
Powieściopisarz

Wszystko zależy od dostawcy rozwiązania
zadzwoń do kilku dostawców pogadaj przedstaw sytuację i bez problemów dobiorą Ci komplet osprzętu pod to konkretne rozwiązanie

potem sobie porównasz różnice cen pomiędzy nimi i raczej nie licz na większe niż 10% :)

Nowy temat  Odpowiedz w temacie